Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe kanały w nowym roku? :wink:

 

Coś tam na pewno będzie. Lecz prawda jest taka, iż ciśnienie na włączanie nowych kanałów (ilość), powoli zanika. Obecnie platformy cyfrowe muszą skupiać się na inwestowaniu w bieżące projekty, utrzymywanie obecnego status quo!

W dobie wzrastającego zainteresowania telwizją HDTV, trzeba myśleć o tym segmencie rynku...

Także obecne inwestycje skupią się na licencjach sportowych, filmowych i wdrażaniu sygnału HDTV dla już istniejących kanałów. Jeśli w 2009 roku uda się stworzyć Ale Kino HD, to będzie sukces 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także obecne inwestycje skupią się na licencjach sportowych, filmowych i wdrażaniu sygnału HDTV dla już istniejących kanałów...

 

Mam nadzieje, że masz tu na myśli głównie Cyfre :wink: szczególnie jeśli chodzi o prawa filmowe i sportowe :D

 

Jeżeli chodzi o nowe kanały, to chętnie w Cyfrze bym zobaczył FX, History i Nat Geo Wild

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez TVP HISTORIA jest FTA i to jeszcze gniot nieobiektywny ja czekam na History channel Tvp Sport moze Sportkluby i Nasn .

TVP Historia jest FTA, ale na Astrze, a na HB jest kodowany w Conax dla n, więc jak ktoś nie ma zeza, albo monoblocka to musi montować jedną z ww. rzeczy żeby obejrzeć TVP Historia. SportKlub, SportKlub+ i NASN są na wyłączność w platformie n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaa żeby zaspokoić Wasze potrzeby i życzenia to cyfra musiałaby wykupić ze 3 transpordery :D ale coby dotrzymać Wam kroku to na liście życzeń History Ch.Hd ,Ale Kino Hd,sportu już mam powyżej dziurek w nosie szczególnie sportklub i nash no ewent.Nat.Geo.Wild a zapewne będzie jak napisał Lucius.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie w Cyfrze+ ujrzałbym MTV Hits UK i MTV Dance (zapewne będzie to możliwe jak oba kanały zaczną być nadawane również z Hot Birda). Oba kanały bardzo ładnie uzupełniłyby ofertę muzyczną Cyfry+ plus Nat Geo Music jeszcze :wink:

A w ogóle jest gdzieś jakaś mowa o tych dwóch kanałach MTV, czy tylko tak sobie marzysz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces to będzie jak po 4 latach rozmów i oczekiwania abonentów z wielką łaską dołączą TVP Sport.

 

Po co maja go dolączać jak za rok może już go nie być??? Mam go w N i jest na poziomie SportKlub.... Nic ciekawego, gniot do potęgi entej...

 

 

Dla kibiców żużla kanał bardzo ważny. Jest tam Ekstraliga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kanały w nowym roku? :wink:

 

Coś tam na pewno będzie. Lecz prawda jest taka, iż ciśnienie na włączanie nowych kanałów (ilość), powoli zanika. Obecnie platformy cyfrowe muszą skupiać się na inwestowaniu w bieżące projekty(...)

Też mi się tak wydaje. I przede wszystkim powinny położyć nacisk na jakość. Jakość, jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Bo ta woła o pomstę do nieba!!!

Wydaje mi się, że kto pierwszy to zauważy (że trzeba drastycznie i na stałe podnieść jakość emitowanych kanałów), ten wygra i zyska najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym prosił o cały pakiet BBC szczególnie chodzi mi o ten kanały na których leci Top Gear może być w wersji orginalnej chyba jest w CP ale nie jestem pewny.

Paczka kanałów BBC (BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle i BBC CBeebies) jest na wyłączność w Cyfrowym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie w Cyfrze+ ujrzałbym MTV Hits UK i MTV Dance (zapewne będzie to możliwe jak oba kanały zaczną być nadawane również z Hot Birda). Oba kanały bardzo ładnie uzupełniłyby ofertę muzyczną Cyfry+ plus Nat Geo Music jeszcze :wink:

A w ogóle jest gdzieś jakaś mowa o tych dwóch kanałach MTV, czy tylko tak sobie marzysz :?:

Umiałby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie, czy to wymysł ~Bloo411 czy naprawdę są takie plany :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Koledzy, jakby były plany wprowadzenia nowych kanałów MTV do Cyfry+, to ktoś by je potwierdził. Niestety to wszystko jest tylko w sferze marzeń, choć nikt nie wie co przyniesie przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ boss509 napisałem, iż fajnie by było gdyby MTV Hits UK i MTV Dance uzupełniły ofertę Cyfry+ i tyle. Napisałem też, że pewnie będzie to możliwe jak oba kanały zaczną być nadawane z Hot Birda. Także naucz się czytać ze zrozumieniem. Poza tym kiedyś napisałem e-maila w sprawie obecności w/w kanałów w Cyfrze+ do dystrybutora MTV Networks Polska. W odpowiedzi dostałem, że nie jest wykluczone, że te kanały w końcu się pojawią, jednakże żadne konkretne daty nie padły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...