Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie prościej zainwestować w obrotnicę/antenę i mieć dostęp do większej ilości sportu/kanałów francuskojęzycznych bez płacenia Cyfrze+? :roll:

 

Popatrz najlepiej gdzie dodali system kodowania Cyfry i wszystko będzie wiadome ;)

No gdzie dodali? Ja nic nie widzę. Mediaguard 2? To już nie te czasy! :]

 

Nie wiem skąd te narzekania :?

Nie ma przymusu wykupowania tej opcji, a chyba lepiej mieć wybór.

Stąd, że istnieje prawdopodobieństwo, że po przenosinach TPSu na Astrę, przerzucą te kanały na swoje transpondery i zrobi się tłoczno. Chyba, że spełnią się moje przypuszczenia i jest to jeden z warunków do zagarnięcia transpondera po TPSie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy ile C+ zarobi na kanałach France jakieśtam... po 12 zł... myślę, że jakieś 1200 zł na miesiąc obrotu będą mieli... no góra 4800 zł. Oczywiście nikt z Francuzów mieszkających w PL tą ofertą nie będzie zainteresowany bo może sobie wykupić swój C+. Żałosne to się robi no ale czego się można spodziewać po żabojadach & beżowym. Zaczyna się okres rżnięcia bogatych Polaków, aby utrzymać Francję przy życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta jest po prostu... śmieszna :lol2: Skoro te kanały są FTA na 5W, na dodatek znających francuski jest w Polsce mało, to po co za to brać kasę? I tak prawie nic nie zarobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że cały pakiet France TV będzie oferowany jako dodatkowa opcja za 12 zł/m-c. Wszystkie kanały francuskiej telewizji publicznej (oprócz France Ô) są dostępne w Vlaanderen TV, w ofercie Plusspakket za 13.90€/m-c. Jest jeszcze niższy pakiet Basispakket za 9.90€/m-c, ale tutaj już są tylko francuskie "dwójka" i "trójka". TV Vlaanderen to platforma adresowana głównie do Flamaków zamieszkujących Belgię, którzy raczej nie władają językiem francuskim, choć do Francji mają po sąsiedzku. Platforma ta (podobnie jak Cyfra+) ma powiązania z francuskim gigantem Canal+,ale dlaczego francuska "góra" każe Polakom sobie płacić za dostęp do ich podstawowych kanałów? Stacje w ofercie mogą być, ale po kiego grzyba oferowane jako opcja dodatkowa i to słono płatna? To jest nienormalne, chore :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego francuska "góra" każe Polakom sobie płacić za dostęp do ich podstawowych kanałów? Stacje w ofercie mogą być, ale po kiego grzyba oferowane jako opcja dodatkowa i to słono płatna? To jest nienormalne, chore :crazy:

 

To jest sposób na wydymanie bogatych Polaków i wywiezienie kasy do Francji, aby nie upadła jak inne kraje. Tak już robią banki teraz przyszła pora na firmy telewizyjne. Dymanie na całego więc nie pozostaje wam nic innego jak ucieczka do polskich platform... jeszcze polskich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... nagle JPMorgan coś sprzedaje w PL, Unicredito mówi, że lotos wart jest 0 zł, GE myśli nad przejęciem BPH, ale publikuje to dopiero tydzień po tym jak akcje BPH nonstop lecą w dół i to mocno... itp. itd. To nie jest spiskowa teoria dziejów. To dzieje się naprawdę. Oczywiście oglądając C+, HBO czy inny TVN tego się nie widzi. Dla mnie beżowy stał się bardzo podejrzany już wiosną... finał... podziękowałem C+. Proponuję wam to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, no gdzie tam beżowemu do przekrętów Żaka (Solorza) czy świństw Waltera. Poza tym on kiedyś odejdzie, a przy takiej polityce programowej to pewnie jeszcze szybciej. czego sobie i innym cyfrowiczom z okazji zbiżających się mikołajek życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... nagle JPMorgan coś sprzedaje w PL, Unicredito mówi, że lotos wart jest 0 zł, GE myśli nad przejęciem BPH, ale publikuje to dopiero tydzień po tym jak akcje BPH nonstop lecą w dół i to mocno... itp. itd. To nie jest spiskowa teoria dziejów. To dzieje się naprawdę. Oczywiście oglądając C+, HBO czy inny TVN tego się nie widzi. Dla mnie beżowy stał się bardzo podejrzany już wiosną... finał... podziękowałem C+. Proponuję wam to samo.

Normanie nie wiem czy śmiać się czy łkać , że tego typu postów. Ktoś udaje mądrzejszego, a tak naprawdę nic nie wie.

W dobie globalizacji, UE tak naprawdę rozróżnienie na kapitał polski i zagraniczny to bezsens. Każdy robi coś aby zarobić, i nawet rzekomo polskie firmy jak ITI, nie płaca podatków w Polsce a takich firm jest bardzo dużo. Zresztą jak piszesz o moralności radze popatrzeć na sposób choćby powstania polskiego giganta medialnego ITI bo jasno wiążą się z tym koneksje komunistyczne bo w tamtych latach zrobienie firmy importującej coś do kraju bez zgody centrali partyjnej było nie możliwe. Tylko, że z drugiej strony jest to bezsensowne. Bo kasa to kasa. To było minęło i liczy się teraz a babranie się w przeszłości i historii pokazuje jedynie braku pomysłów na własna inicjatywę i zazdrość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

To jest sposób na wydymanie bogatych Polaków i wywiezienie kasy do Francji, aby nie upadła jak inne kraje. Tak już robią banki teraz przyszła pora na firmy telewizyjne. Dymanie na całego więc nie pozostaje wam nic innego jak ucieczka do polskich platform... jeszcze polskich!

a Ty skąd uciekłeś??? :lol2:

Jakbym słuchał pewnego niskiego wzrostem /i nie tylko/polityka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lekko zmienię kierunek tematu, choć nadal będzie on dotyczył francuskich kanałów :]

 

Trace TV ma zamiar uruchomić nowy kanał muzyczny pod koniec stycznia 2009r. Nowy projekt będzie nosił nazwę Trace Tropical i ma być dostępny w Europie, Afryce i basenie Oceanu Indyjskiego. Stacja ma prezentować klipy latynoskich i karaibskich wykonawców. Źródło: http://www.medienbote.de/

 

Konkretnie nie ma informacji aby kanał pojawił się w Polsce, ale podaję te info do wiadomości z tego względu, że w Cyfrze jest Trace TV, który jest pomysłodawcą nowego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślicie, że wprowadzenie Fów za "drobną" opłatą jest dla waszej przyjemności to żyjcie dalej w nieświadomości. Zresztą najwidocznie dobrze się czujecie myśląc, że to wszystko z dbałości o klienta... dbałość o klienta za 12 zł za darmowe praktycznie kanały.

Co do ITI to takie wtedy prawa rynku były. Jeden bił świniaki i opłacać się musiał sekretarzowi i milicjantowi, a drugi holding międzynarodowy prowadził i musiał się ministrom opłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ITI to takie wtedy prawa rynku były. Jeden bił świniaki i opłacać się musiał sekretarzowi i milicjantowi, a drugi holding międzynarodowy prowadził i musiał się ministrom opłacać.

Jakie prawa rynku? W tamtym czasie pojęcie takie jak rynek nie istniało. Widać, że próbujesz udawać mądrego ale troche ci to nie wychodzi.

 

A co do meritum tematu to mysle, że to dobry pomysł. Kto nie chce nie kupi proste. Telewizja zmierza do globalizacji i gdyby takie rzeczy np zaczęto oferowac choćby w Angli czy USA gdzie jest sporo Polaków pomysły by się sprawdziły. Ta transakcja napewno jest wiązana i daje coś C+. Ktoś bedzie chciał kanały to sobie je kupi a kto nie to nie nic na tym nie traci tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy końcówkę 30.11 a ja na moim tunku/SD/ jak sprawdzałem niedawno mam 833 programy/te 3 HD widocznie nie weszły/a tu rusza TVN Wa_wa i pakiet francuzów.Może w końcu przy okazji zrobią porządek na Astrze.Taką dostałem odpowiedź na mojego maila z C+z 5.11.08

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na Pana e-mail informuję, że Pana sugestie dotyczące

uporządkowania w dekoderach CYFRY+ listy kanałów dostępnych z satelity ASTRA

przekazałem do odpowiedniego działu. Na temat dołączenia do oferty

programowej CYFRY+ kanału TVP Sport nie posiadam aktualnie żadnych oficjalnych

informacji.

 

W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

 

Michał Pańko

 

Dział Relacji z Abonentami

 

-------------------------------------------------------------

CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW

Tel.: 0 801 066 066 lub 022 310 45 45

Fax: 022 310 45 44

 

Skorzystaj z Internetowego Centrum Abonentów: http://www.ica.cyfraplus.pl

 

http://www.cyfraplus.com.p

No może sie doczekamy.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...