Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

History Channel, już jakiś czas jest w ankiecie na stronie C+ i myślę, że szansa na niego jest... Bardzo możliwe, że kanał ten wejdzie do 3 platform...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ile kanał Travel Channel jest w ankiecie i się jeszcze go nie doczekaliśmy...

Ciekawi mnie oferta tego kanału, bo historia jest ciekawa, no o ile jest ciekawie pokazana. Może wiecie w jaki sposób pokazują historię na tym kanale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jest info na SK, że Zone będzie dystrybutorem THC, ale z tego nie można nic wróżyć na jakiej będzie platformie.

PS Wyczytałem że HBO2 16/9 od czerwca i prawdopodobnie HBO HD(zależy od zainteresowania platform). A miało być od marca... Nie zlinczujcie mnie, to info z zaprzyjaźnionego forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tylko czemu HBO HD tak późno :evil::twisted: Już myślałem, że od marca kolejny kanał premium w HD :P Porażka, ale może ten news nie jest prawdziwy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A ja bym nie był taki pewny... Może wcale przedstawiciele Histroy Channel nie będą chcieli by ich kanał był na wyłączność w CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówie,że History Channel ma być na wyłączność.Najlepiej by było jak ten kanał był by we wszystkich platformach.Każdy był by zadowolony im szczęśliwy,że ma ten kanał.Ale z drugiej strony w jakich pakietach w platformach by się pojawił?Ja obstawiam n-Kultura,Nauka,Świat CP-Familijny C+-Tematyczny,Komfortowy,Prestiżowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, History Channel nie jest własnością Chellozone, natomiast firma ta będzie przygotowywać i dystrybuuować go na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, więc jak sądzę najbardziej prawdopodobne jest dołączenie do CP. Potem Cyfra+, gdzie kanał dobrze wpisywałby się do pakietu Komfortowego, a do N to nie wiem, bo mają Discovery Historia - to primo, a secundo - nie mają żadnego kanału od Chellozone, więc jeśli już to jakaś pakietowa umowa, w co na razie wątpię. Chyba, że od razu z VOOM HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji jubileuszu (to już dwusetna strona), chciałbym Was, drodzy abonenci Cyfry, uświadomić, iż nowych kanałów nie będzie!

 

Sorry, cała kasa została utopiona w wiadomo czym. Ale coś koło roku 2010 może coś wpadnie do oferty ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie jak nie chcą niech nie dodają, ja planuję dokupić relax mix z CP, to mi to rybka, byleby Nka teraz wszystkiego nie zabierała z nowych kanałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się obawiam że przez zakup tej marnej OE będzie krucho z nowymi kanałami. A swoją drogą ciekawe ile takich kanałów jak History Channel, Filmbox, TVPSport czy NGC Wild można by kupic za te 120 melonów rocznie (x3=360mln!). Może ktoś wie jakie są ceny kanałów tv na rynku?

PS Z perspektywy czasu oceniam że dobrze zrobili nie kupując kanałów Universal i SciFi bo patrząc na ramówkę to straszny niewypał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa która pójdzie na OE nie spadnie Cyfrze z nieba. To pieniądze ściągane od abonentów. Część z nich ogląda OE ale część nie.Wielu abonentów nie życzy sobie wydawania ich pieniędzy na skorumpowaną ligę. Wydanie tak dużej sumy spowodować musi brak inwestycji w nowe kanały. Trzeba brać pod uwagę także że Cyfra buduje właśnie swoją nową siedzibę, która pewnie też sporo kosztuje.

Cyfra powinna tą kasę zainwestować w rozwój oferty programowej i ewentualną wymianę kart. Moi znajomi się ze mnie od dawna śmiali na głos. Byłem jedynym, który płacił abonament. Oni sobie zafundowali lewe przerabiane karteczki i za darmo oglądali najwyższy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - mnie brakuje jednego - dobrego kanału podróżniczego (jakoś nie przypadł mi do gustu D travel&living). Kiedyś był marcopolo, oglądałem go dość często, często też oglądam travel z Astry. Ciekawe, czy jest szansa na coś takiego??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jest info na SK, że Zone będzie dystrybutorem THC, ale z tego nie można nic wróżyć na jakiej będzie platformie.

PS Wyczytałem że HBO2 16/9 od czerwca i prawdopodobnie HBO HD(zależy od zainteresowania platform). A miało być od marca... Nie zlinczujcie mnie, to info z zaprzyjaźnionego forum :wink:

A oto ten post dot.HBO:-"Zacznę od tego że zródłem tej informacji jak i 2 poprzednich które podawałem na tym forum jest osoba która pracowała nad projektem HBO 3 (czyli Comedy)i pracuje teraz nad nowym .

 

Już wcześniej podawałem informacje które się sprawdziły podam link http://forum.[beep]/showthread.php?p=568272#post568272 --tu informowałem o planach HBO 3.

 

Wracając do tematu. Z uzyskanych dziś informacji (bardzo ciężko je wydobyć) dowiedziałem się że od czerwca kanał HBO 2, zmieni format z 4/3 na 16/9 ( tak samo jak C+F) czyli nie jakieś tam pasy góra-dół,tylko prawdziwe 16/9 oraz zmieniona zostanie jego formuła i nazwa. Napewno nie będzie to HBO Familly lub HBO Starz. Niestety nazwa jest narazie znana kilku osobom. Co do zmiany formuły : napewno będzie to ukierunkowane to tak jak w przypadku Comedy, ale jak to nie wiem.

 

Do czerwca na każdym kanale HBO będą powoli zanikać filmy z tymi pasami czarnymi góra-dół, a filmy będą emitowane w normalnym 4:3, więc i logo wróći na stare miejsce.Robione jest to po to by po wejściu sygnału 16/9 klient mógł rozpoznać film w obrazie panoramicznym. Sygnał będzie nadawany tak jak do tej pory czyli z Węgier.

I najważniejsze: HBO HD. tu informacji mam bardzo mało. nie wiadomo na dzień dzisiejszy czy kanał będzie kopią zwykłego HBO, czy też będzie nadawany jako oddzielny kanał. Na tym kanale na pewno będą upscalowane filmy ( niektóre) do jakości HD, reszta, jeżeli została nagrana już metodą HD. Być może to na początku będzie to wyglądać tak jak na Non Stop Kino HD gdzie 14 filmów nagranych w HD miesza się z produkcjami upscalowanymi.

 

Na zakończenie. Sygnał ma być gotowy na czerwiec, 16/9 na pewno będzie od razu wprowadzone, co do HBO HD- wszystko zależy od platform i sieci kablowych przystosowanych do odbioru HD

Panie i Panowie, zanim zaczniemy dyskusje proszę albo wierzyć w to co pisze albo nie zabierać dyskusji w temacie."-

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce mi brakuje porządnego pakietu kanałów muzycznych, gdzie muzyka leci praktycznie non-stop i nie jest przerywana "programami rozrywkowymi" oraz reklamami dzwonków do telefonów.

 

 

kanał MUSIC CHOICE non stop muzyka, nie widzisz ale slyszysz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Czyli biorąc pod uwagę zmiany nazw: FILMBOX, FILMBOX HD i FILMBOX EXTRA. Ale jakoś nie wydaje mnie się, żeby ten pakiecik kanałów był w C+... I co kolejne 15zł drożej :?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...