Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad

 

W 2007 roku szybki rozwój nowych mediów:

Jacques Aymar de Roquefeuil, dyrektor zarządzający CYFRY+

W 2007 roku na pewno upowszechniać się będą nowe technologie, coraz więcej abonentów będzie z nich korzystać, np. z HDTV. Pojawią się nowe kanały w wysokiej rozdzielczości, a także nowe kanały tematyczne.

 

Czego sobie życzę w 2007 roku?

Co najmniej tak dobrego wzrostu jak w minionym roku, który i tak pod względem sprzedaży był dla nas rekordowy. Jeszcze lepszej koniunktury i dobrej konkurencji na rynku. Bardzo liczę też na to, że nasz projekt DSL nabierze w nowym sezonie wyraźnego rozpędu.

 

żródło:www.wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem zauważyłem że na stronie Cyfry w ankiecie "Twoja wymarzona C+" niema juz takich pozycji jak wczesniej na ktore bylo mozna glosowac typu MTV Base itp. tylko wogole inne:

TVP SPORT

TVP FILM

TVP HISTORIA

TVP ROZRYWKA

HBO COMEDY

HISTORY CHANNEL

MOTORS TV

TRAVEL CHANNEL

 

Sądzę że chyba najwieksze szanse w najblizszej przyszlosci ze wejdzie TVP Sport i byc moze HBO Comedy- startuje juz chyba niedługo... to znaczy do konca 1 połowy 2007 ma być:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie jakby dołączyli kanał muzyczny MHD który ma wejść do Europy a jego producentem są MTV, VH1 i CMT (ten od muzyki country który już był kiedyś w naszym kraju) Dla niezorientowanych kanał MHD to Music High Definition

 

Czy w Polsce można obecnie w jakikolwiek sposób odbierać CMT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie rozszerzą oferty o kolejne kanały MTV to bieda z nami :cry::cry::cry:

 

No i sądzę że nie rozszerzą oferty już o inne kanały MTV Networks, być może to już jest uwarunkowane tym że Cyfra niema już miejsca na transponderach

lub poprostu dlatego że o podobnej tematyce są już kanały np. TRACE TV ma podobna tematykę do MTV Base..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sądzę że nie rozszerzą oferty już o inne kanały MTV Networks, być może to już jest uwarunkowane tym że Cyfra niema już miejsca na transponderach

To raczej nie problem, MTV ma transponder na Hot Bird, więc wystarczy dodać odpowiedni system kodowania (na tp. MTV) lub nadać odpowiednie prawa do odbioru innych programów. Problem to umowy i finanse :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie rozszerzą oferty o kolejne kanały MTV to bieda z nami :cry::cry::cry:

 

No i sądzę że nie rozszerzą oferty już o inne kanały MTV Networks, być może to już jest uwarunkowane tym że Cyfra niema już miejsca na transponderach

lub poprostu dlatego że o podobnej tematyce są już kanały np. TRACE TV ma podobna tematykę do MTV Base..

 

Bardziej byłbym zainteresowany MTV Hits, czy VH-1 Classic :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sądzę że nie rozszerzą oferty już o inne kanały MTV Networks, być może to już jest uwarunkowane tym że Cyfra niema już miejsca na transponderach

To raczej nie problem, MTV ma transponder na Hot Bird, więc wystarczy dodać odpowiedni system kodowania (na tp. MTV) lub nadać odpowiednie prawa do odbioru innych programów. Problem to umowy i finanse :wink:

 

No tak ale kanałów typu MTV Hits itp. niema na tym transponderze tylko sa na Astrze.Jakby była taka mozliwosc to raczej chyba Cyfra i N by brały sygnał MTV 2 z transpodera MTV a tak to musza miec na swoich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr Orbita, to może mam jeszcze jedno pytanko w "ten deseń" :wink: Czy gdzieś w Europie (Polsce?) można oglądać kanał USA Network. Byłem jakiś czas temu w Stanach i nawet mi się ten kanał podobał. Z tego co pamiętam był w płatnej platformie Dish Network. I na koniec ogólnie, co z amerykańskich kanałów można oglądać w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr Orbita, to może mam jeszcze jedno pytanko w "ten deseń" :wink: Czy gdzieś w Europie (Polsce?) można oglądać kanał USA Network. Byłem jakiś czas temu w Stanach i nawet mi się ten kanał podobał. Z tego co pamiętam był w płatnej platformie Dish Network. I na koniec ogólnie, co z amerykańskich kanałów można oglądać w Polsce?

FTA jest CNBC i CNN. Co do kodowanych slyszlem o NBA TV. Napewno jest tego wiecej jak dopiero te przychodza mi do glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...