Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o ZoneHorror to może być na wyłączność w CP tak jak ZoneEuropa, ZoneRomantica a co do kanału E! to nie wiem czy jego dystrybutor będzie go chciał wprowadzić do Cyfry skoro ta po fuzji z WizjąTv go nie chciała. Myślę, że kanał ten pojawi sie napewno w CP bo o tym wypowiadał się już prezes CP oraz w platformie N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. No i co z tego, że Cyfra go nie chciała. CP też bardzo długo nie chciał Eurosportów aż wreszcie zmienił zdanie i je dołączył :wink: Dla tego typu kanałów duże znaczenie ma aby być dostępnym dla jak najszerszego grona widzów. To nie kanał dodatkowo płatny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również tak uważam, że Zone Horror dołączy do C+ ! A no właśnie, jeśli się pojawi w polskiej wersji językowej to zagości na Cyfrze. A to, że kanały Zone Europa i Romantica są w CP na wyłączność to nie znaczy, że w CP również Zone Horror będzie na wyłączność. W sumie bardziej możliwe, że Zone Horror pojawi się w C+, Cyferka będzie o niego na pewno walczyć, ale w CP również może się znaleźć. Być może C+ oszczędza miejsca na transponderze np. na kanał Zone Horror i w tym cynk, że jak na razie nie pojawiło się więcej kanałów dla dzieci Jetix Play oraz Boomerang.

Pozdrawiam :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kanały, które nie pochodzą z Polski, ale mają polską ścieżkę dźwiękową, powinny być nadawane na zagranicznych koncesjach.

Zone Horror - najlepiej napisać maila do ZoneMedia i zapytać, czy będzie wersja PL.

Niech zmienią też koncesję kanału XXL z polskiej na francuską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan mnie zachęcał, mówił, że NGC HD to najlepszy kanał, że na Discovery HD są tylko powtórki i takie tam.

Ja mu na to, że nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. To gość się strasznie zgrzał.

Ale poza tym to się zgadzam. Dobry kit to połowa sukcesu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...