Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaliście? https://satkurier.pl/?cyfrowe_kanaly ... 8&id=37954

Będzie nowy/stary kanal Discovery Knowledge zamiast Civilization. Wg mnie to zamienił stryjek ....

Może to dlatego że jest już Discovery Historia o tej samej tematyce, ale nie u nas!!! Nie dość że kiepskie te discovery to jeszcze zabierają ten najlepszy. Chyba będę bogatszy o 8zł a i umowę znów będzie można zerwać bez konsekwencji (czego, dodam dla jasności, nie mam zamiaru robić bo lubię Cyfrę :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby pozostał jak najdłużej w Polsce. Przecież nie dawno stworzyli wesję specjalnie na Polski rynek tak samo jak w przypadku DISCOVERY SCIENCE a teraz co, wszedłby ten DISCOVERY KNOWLEDGE i może z wersją przeznaczoną na wiele rynków. Znów mielibyśmy prezentacje i zapowiedzi programów po angielsku. Dziękuję za taki kanał. Ja w zupełności popoieram tworzenie kanałów specjalnie na dany rynek. A przygotowane obecnie wersje DISCOVERY SCIENCE I CIVILISATION są bardzo dobre. Wszystko jest po polsku w zapowiedziach z polskimi literami i komentarzami.

 

Ciekaw jestem czy doczekamy się specjalnej polskiej wersji DICOVERY TRAVEL & LIVING - chyba jeszcze nie prędko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w regulaminie znajdziesz zapis, że jeśli kanał zmienia nazwę, przestaje nadawać (czy coś w tym stylu) to nie jest to wina Cyfra, a producenta/nadawcy danego kanału, wcześniejsze rozwiązanie umowy nie jest możliwe :) Poczytaj w papierach jakie posiadasz co się dzieje w takiej sytuacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje SK mają się pojawić w Polsce kanały BBC nowe. Myślę, i to bardzo możliwe, że jak te kanały mają się pojawić poza sieciami kablowymi w którejś z platform cyfrowych, to bardzo możliwe, że pojawią się w Cyfrze, z oczywistych powodów. Ale na razie trzeba czekać za kolejnymi info w sprawie pojawienia się tych kanałów w Polsce.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te nowe kanały BBC tylko miejsce będą zajmować chyba że BBC będzie je puszczać ze swojego transpondera.

To zapraszamy. :D

 

Może ktoś wie czy kanał HBO Polska ma swój transponder czy korzysta z transponderów Cyfry. Kiedy skończy się np wylączność HBO w Cyfrze wówczas ich wyrzucą i gdzie będą nadawać z jakiego transpondera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o paczkę kanałów BBC to przecież możemy być pewni bardzo dobrej ich jakości pod względem merytorycznym.A jak to rozwiążą od strony tech. dla mnie to wtórna sprawa.Inna kwestia że jeśli wejdą te kanały do C+ to stworzął zapewne pakiet BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie czy kanał HBO Polska ma swój transponder czy korzysta z transponderów Cyfry. Kiedy skończy się np wylączność HBO w Cyfrze wówczas ich wyrzucą i gdzie będą nadawać z jakiego transpondera

HBO i HBO2 nadaje z transpondera Cyfry. Wygaśniecię umowy na wyłączność nie oznacza wycofania tych kanałów z oferty Cyfry, a co za tym idzie usunięcia ich z własnych transponderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...