Skocz do zawartości

Nowe kanały (C+)


fercom1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Sajmon wierny fanie Twojej ukochanej dziewczyny Cyfry Plus wyluzuj trochę w przechwalaniu i w optymiźmie jaki przejawiasz w swoich wypowiedziach odnośnie platformy i spojrzyj realnie na teraźniejszą sytuację z całym szacunkiem dla Twojej osoby.

 

Hehe, śmieszny trochę jesteś. I nie źle Ci powiedzieli użytkownicy tego Forum :P Hmm, mówisz na mnie... Po pierwsze - każdy chwali swoje - wiadomo - chyba nie ma w tym nic złego? Nie Tobie to oceniać jak ja piszę. Myślisz, że jesteś taki ok, a czy mam zacytować Twoje posty z całej historii Twojego użytkowania na tym forum? Lepiej nie, bo byś się zawstydził. Sam chwalisz ostro CP i Ci jakoś tego nie wypominam. I tak piszę bo szczerze bardzo podoba mi się oferta C+ i jak na razie mi starcza to co jest niż by miała C+ dołączać jakieś badziewiaste kanały tak jak to niedawno zrobił CP z w prowadzeniem niektórych kanałów.. Jak na mój gust to nie były za bardzo wartościowe kanały! A co do tego co napisałeś już na temat - być może nie mają gdzie tych kanałów w HD wcisnąć ale skoro jest ustalone, że latem będą te kanały w HD to raczej tak będzie. Nie wiadomo - być może któryś z nich nie będzie musiał być realizowany z tp. C+ tak jak to jest np. z HBO - przekaz jest z Amosa. Albo CN i TCM. Pożyjemy, zobaczymy. :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andyg - Zależy na czym odbierasz, wielkość telewizora i to z jaką doskonałością telewizor może redukować niedoskonałości ma duże znaczenie. A swoją drogą ja też wiem jak to wygląda od środka (miałem okazje rozmawiać z paroma ludźmi związanymi z TVP) tam się musi zmienić mentalność ludzi a nie sprzęt bo sprzęt wymienisz w ciągu tygodnia a ludzi którzy są powiązani układami i innymi nie zrozumiałymi mi rzeczami nie. A 5 lat na takie zmiany to stanowczo za mało a zresztą to jest państwowe więc po co mają się starać w końcu abonament RTV jest obowiązkowy więc po co poprawiać jakość więcej kasy nie będzie. Smutne to ale prawdziwe

 

być może któryś z nich nie będzie musiał być realizowany z tp. C+ tak jak to jest np. z HBO - przekaz jest z Amosa. Albo CN i TCM.

 

Ale z Amosa jest tylko dosył do HotBirda więc to nic nie zmienia!!!

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego należy się spodziewać nie na 100% ale spodziewać że w tym roku zobaczymy w CP Explorer, History, Zone Horror i Zone Fantasy...

Cztery nowe kanały w CP-to może się przecież odbić na wzroście ceny abonamentu.Chociaż wydaje mi się że jeśli już będzie jakaś podwyżka to minimalna w stosunku do obecnej ceny ponieważ nie są to kanały typu HBO za które przecież się płaci o wiele większe pieniądze.

 

Co prawda jest to temat o C+ a nie Cp, to powiuem że Polsat juz nie raz zaskakiwał włączając do oferty wiele kanałów... Tak było za czasów jak w ciągu 2mc włączył Jetix play, Boomerang, MTV, VH-1, PS Extra, Extreme, ESPN, Cinemax! Ostatnio co miesiąc mieliśmy po nowym kanale... Polsat lubi zaskakiwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze.Na nowe kanały nie ma miejsca a jakiś nieznany badziew dodatkowo płatny nie jest nikomu potrzebny.

Zamiast dołaczac nowe kanały i pogarszac jakośc pozostalych IMHO powoinni dawno wywalic badziewia typu Polonia1 ktorych nikt nie oglada tym samym podnoszac jakość pozostałych kanalów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze.Na nowe kanały nie ma miejsca a jakiś nieznany badziew dodatkowo płatny nie jest nikomu potrzebny.

Zamiast dołaczac nowe kanały i pogarszac jakośc pozostalych IMHO powoinni dawno wywalic badziewia typu Polonia1 ktorych nikt nie oglada tym samym podnoszac jakość pozostałych kanalów.

 

Teraz to dopiero wystrzeliles z grubej rury :) O jakim pogarszaniu kanalow ty mowisz? A najlepsze jest to zeby wg ciebie Cyfra nie dolaczala nowych kanalow :) A kto tu mowi o badziewiu. To po co istnieje wg ciebie ta platforma zeby abonent placil po sto iles zlotych miesiecznie za te same kanaly na okraglo a klienci pozostalych platform za zdecydowanie mniejsza sume ogladali nowe produkty :?:

Kolego, platforma jest m.in po to aby sie rozwijac a nie stac w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Powodem jest tak jak kolega Paweł wspomniał brak miejsca na TR. Nie ma co liczyć, że TPS da ba wydzierżawi Cyfrze 2 lub TR tylko jak już jeden bo jest wiele głodnych wilków czychających na wolne miejsce.
Głodnych wilków mogą być setki, ale zdechną one z głodu. :) C+ France nikomu tych transponderów nie odda, o to się nie bój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dopiero wystrzeliles z grubej rury :) O jakim pogarszaniu kanalow ty mowisz?

 

No jak będą chcieli coś nowego dołączyć to będą musieli obniżyć bitrate innych kanałów bo na HB już się miejsce dawno skończyło. Chyba że ktoś będzie mikołajem i im odda trochę miejsca ale z tym będzie ciężko.

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Sajmon wierny fanie Twojej ukochanej dziewczyny Cyfry Plus wyluzuj trochę w przechwalaniu i w optymiźmie jaki przejawiasz w swoich wypowiedziach odnośnie platformy i spojrzyj realnie na teraźniejszą sytuację z całym szacunkiem dla Twojej osoby.

 

Hehe, śmieszny trochę jesteś. I nie źle Ci powiedzieli użytkownicy tego Forum :P Hmm, mówisz na mnie... Po pierwsze - każdy chwali swoje - wiadomo - chyba nie ma w tym nic złego? Nie Tobie to oceniać jak ja piszę. Myślisz, że jesteś taki ok, a czy mam zacytować Twoje posty z całej historii Twojego użytkowania na tym forum? Lepiej nie, bo byś się zawstydził. Sam chwalisz ostro CP i Ci jakoś tego nie wypominam. I tak piszę bo szczerze bardzo podoba mi się oferta C+ i jak na razie mi starcza to co jest niż by miała C+ dołączać jakieś badziewiaste kanały tak jak to niedawno zrobił CP z w prowadzeniem niektórych kanałów.. Jak na mój gust to nie były za bardzo wartościowe kanały! A co do tego co napisałeś już na temat - być może nie mają gdzie tych kanałów w HD wcisnąć ale skoro jest ustalone, że latem będą te kanały w HD to raczej tak będzie. Nie wiadomo - być może któryś z nich nie będzie musiał być realizowany z tp. C+ tak jak to jest np. z HBO - przekaz jest z Amosa. Albo CN i TCM. Pożyjemy, zobaczymy. :wink:

Pozdrawiam

 

To co oni napisali mnie nie obchodzi, bo nikt nie będzie wchodził mi do domu i mojego portfela i pisał, że źle zrobiłem.

Mam dwie platformy ale mieszkam w domku, na górze leci co innego i na dole leci co innego i tak miało być i tak jest bo tak zdecydowałem i moja sprawa. Tak samo jak moją sprawą są wypowiedzi. To przecież forum i mam do tego pełne prawo.

Nie musze się niczego wstydzić jak napisał Sajmon, któłry jak dla mnie ma za mało lat żeby mnie oceniać.

Z nowymi kanałami na Cyfrze będzie tak jak pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Manio wszystko prawda i do wszystkiego masz prawo i wszystko jest twoją sprawą. Nikt nie neguje twoich wyborów. Tylko jedna sprawa, skoro nie chcesz żeby ktoś cię oceniał, polemizował itd. to po co w ogóle piszesz na forum? :roll: Skoro twoja racja jest jedyna i nie chcesz kulturalnej krytyki, to po prostu nie pisz, będziesz miał święty spokój. Dla twojego dobrego samopoczucia dodam tylko, choć moim zdaniem to bez znaczenia, że mam trochę więcej lat niż Sajmon :wink: Tak nawiasem, kupiłbyś splitter do C+ i miałbyś też w każdym pokoju co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze.Na nowe kanały nie ma miejsca a jakiś nieznany badziew dodatkowo płatny nie jest nikomu potrzebny.

Zamiast dołaczac nowe kanały i pogarszac jakośc pozostalych IMHO powoinni dawno wywalic badziewia typu Polonia1 ktorych nikt nie oglada tym samym podnoszac jakość pozostałych kanalów.

 

Teraz to dopiero wystrzeliles z grubej rury :) O jakim pogarszaniu kanalow ty mowisz? A najlepsze jest to zeby wg ciebie Cyfra nie dolaczala nowych kanalow :) A kto tu mowi o badziewiu. To po co istnieje wg ciebie ta platforma zeby abonent placil po sto iles zlotych miesiecznie za te same kanaly na okraglo a klienci pozostalych platform za zdecydowanie mniejsza sume ogladali nowe produkty :?:

Kolego, platforma jest m.in po to aby sie rozwijac a nie stac w miejscu.

 

Platforma jest po to aby zapewnić towar jaki sprzedaje na najlepszym poziomie.Co Ci po 50 kanałach które maja taką pikselozę że nie sposób ich oglądać ?Dopoki nie bedzie wolnego miejsca na transponderach nie powinno byc mowy o poszerzaniu ofrty.Mało tego obecna oferta jest zbyt duża na miejsce jakim dysponuje Cyfra.

To że Polsat co miesiąc dołacza nowe kanały obniżajac jakośc pozostałych mnie nie obchodzi.Dla mnie liczy sie jakość a nie ilość.

A jeśli Twoim zdaniem rozwój to tylko nowe kanały to poprpstu zmień platformę.Dla mnie rozwoj to np. wprowadzenie dźwieku 5.1 a nie dołączanie Superstacji czy innego gniota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jezeli nie ma wolnego miejsca na transponderach to nie ma co dodawac nowych kanalow. Ale nie zgodze sie z tym ze rozwoj platformy to tylko wprowadzanie nowych technologii. Platforma cyfrowa powinna sie rozwijac rowniez poprzez wprowadzanie nowych uslug jak i nowych kanalow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coście się tak czepili tego miejsca. Przecież kto dostanie transpondery po C+ Francja? To trochę tak jakby dawali sami sobie. Zapomnieliście co to za firma Canal +. Trochę cierpliwości. Pewnie, że lepiej dołączyć jeden porządny kanał niż full badziewia. N i CP mogą stawać na głowie i wymyślać "nowe generacje" i tak nie mają HBO 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ś

 

To co oni napisali mnie nie obchodzi, bo nikt nie będzie wchodził mi do domu i mojego portfela i pisał, że źle zrobiłem.

Mam dwie platformy ale mieszkam w domku, na górze leci co innego i na dole leci co innego i tak miało być i tak jest bo tak zdecydowałem i moja sprawa. Tak samo jak moją sprawą są wypowiedzi. To przecież forum i mam do tego pełne prawo.

Nie musze się niczego wstydzić jak napisał Sajmon, któłry jak dla mnie ma za mało lat żeby mnie oceniać.

Z nowymi kanałami na Cyfrze będzie tak jak pisałem

KolegoManio żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do głoszenia swoich poglądów z którymi nie musimy się zgadzać.Odnośnie Twoich platform i cyfry to jaki koń jest to każdy widzi tylko niektórzy przez siłę i zawiść nie chcą go zobaczyć jakim jest naprawdę to po pierwsze.A odnośnie tr.po C+France to jesteś wróżką i wierz że C+France z naszą cyferką postąpi w myśl przysłowia kochajmy się jak bracia a liczmy się jak żydzi oj nie liczyłbym na to bo C+ w odróżnieniu od n-ki nie robi jakiś spektakularnych konferencji"w wielki piątek"czy szumnych zapowiedzi jak CP a działa po cichu a skutecznie/np.dołączenie HBO Comedy/.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytalem kilkanaście ostatnich postów i jestem też zdania że po co c+ ma dolączać nowe dziwne programy w celu gonienia CP.A co do kanalów typu zone horror czy thriller to dzięki nie skorzystam,bo będzie to to samo co AXN sci-fi czy axn-crime.WYDAJE mi się że jest potrzebny dobry kanał sci fi, ale broń boże nic podobnego do axn sci fi ,no i coś o historii :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXN tak ale te tematyczne to same powtórki więc są po prostu marnej jakości. Jeśli mają dochodzić to jakieś konkretne kanały choćby jeden na rok ale naprawdę wartościowy a nie tego typu jak E, Superstacja, TV1000 czy Weeding TV. takie kanały w C+ są nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre (za satkurierem):

 

Ogromnie się cieszymy, że programy Wedding TV będzie można oglądać w C*** P***. Jesteśmy tym samym przekonani, że kanał spodoba się wszystkim widzom, których interesuje tematyka ślubów i wesel, jak również prawdziwych relacji partnerskich na każdym ich etapie. Wierzymy, że dzięki Wedding TV oferta C**** P**** stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna, a sam kanał zyska na popularności - powiedział Marc Conneely, dyrektor generalny Wedding TV.

 

 

A ja sie cieszę ze nie jest w Cyfrze - czyli już dwie osoby zadowolone :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widać, że AXN-y się "przejadły". A jeszcze nie tak dawno tyle się o nich tu pisało. Te kanały nie trafiały w mój gust, może za wyjątkiem kilku filmów fabularnych, które tu i ówdzie, wcześniej były już pokazywane.

 

Kiedyś oglądałem na AXNie dość często Niewiarygodny Świat Ripley'a ,ale teraz coś nie mogę na niego trafić.Leci także Lost 3 i 4400 więc nie jest taki zły ,ale S-f zdecydowanie najgorszy z paczki AXN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...