Jump to content
Oliver S-c

Muzyczne stacje telewizyjne

Recommended Posts

Wiecie moze dlaczego z HotBirta zniknela stacja radiowa Deejay z chorwacji .Dla mnie to byla stacja nr.1 .To jakas awaria czy poprostu zaprzestanie nadawania droga satelitarna???

Pozostaje mi sluchanie z satelity Radiostacji. Chyba ze istnieje jakas stacja radiowa ktora gra podobnie do Radia DeeJay???

Radio Deejay wróciło - strona internetowa ponownie działa, ale przekaz pozostanie wyłącznie w internecie.

co z tym kanalem NUMEX TV z astry? mial startowac 1 czerwca zdaje sie ... cos juz wiadomo? na jakiej czestotliwosci i kiedy konkretnie ruszy?

No właśnie, bardzo dobrą sprawę poruszyłeś :wink: Zapowiedzi co do uruchomienia kanału a właściwie konkretny termin startu podano pod koniec marca. Miały też zostać podane dokładne parametry emisji kanału (satelita, częstotliwość).

Projekt chyba stanął w marnym punkcie bo już jutro mamy 1 czerwca a jak na chwilę obecną nie ma żadnych informacji co do startu. :(

Odpowiedź:

Start Numex.tv przesunięty na wrzesień

Planowany na 1 czerwca start emisji kanału Numex.tv nie dojdzie do skutku. Nadawca poinformował o konieczności przesunięcia inauguracji emisji na 1 września br. Zmianie nie uległy pozostałe plany - emisja będzie prowadzona w trzech wersjach językowych: niemieckiej, angielskiej i farsi.

Na antenie emitowane będą głównie teledyski, obok wykonawców popularnych w Europie, także gwiazd perskich, ale pojawią się także magazyny turystyczne i lifestyle, czy teleturnieje.

Znane są także nazwy części pozycji programowych: Club Rotation, Top 100, Retro Charts, Life Style Magazine.

Znane są także nazwy części pozycji programowych: Club Rotation, Top 100, Retro Charts, Life Style Magazine.

To brzmi jak "VIVA". :lol:

Nadawca nie przedstawił powodów, ale raczej nie - póki przekaz nie ruszy, Viacom właściwie nie ma punktu zaczepienia, bo informacje na stronie w razie potrzeby można zmienić w minutę - to jeszcze nie dowód. Ale jeśli ruszą i wykorzystają te nazwy, to z pewnością Viacom wkroczy do akcji.

Najpewniej przypuszczam, że powód jest standardowy - nadawca przecenił swoje możliwości. Oby w ogóle wystartowali...

No właśnie, bardzo dobrą sprawę poruszyłeś :wink: Zapowiedzi co do uruchomienia kanału a właściwie konkretny termin startu podano pod koniec marca. Miały też zostać podane dokładne parametry emisji kanału (satelita, częstotliwość).

Projekt chyba stanął w marnym punkcie bo już jutro mamy 1 czerwca a jak na chwilę obecną nie ma żadnych informacji co do startu. :(

Ho ho :lol: ale miałem pecha. Ja tutaj spekuluję sobie a od kilku minut jak na dłoni już wisiała informacja na stronie głównej SK.

Kiepski ze mnie Moderator :cry::roll:

Wracajmy do tematu :wink:

Coś tak czułem że Numex.tv = VIVA. No proszę, ciekawe co z tego wyniknie :shock:

Jak @Lotus Omega się zapytał to zleciłem Jackowi, żeby pogrzebał po internecie i odpowiedź się znalazła akurat jak pisałeś post ;) Zbieg okoliczności ;)

NRJ Hits będzie kodowany

Najprawdopodobniej wkrótce zniknie niekodowany kanał NRJ Hits z transpondera Astry1KR - 19.2E (tp. 22 11.538 V SR=22000, FEC=5/6). Powodem jest dołączenie kanału do oferty CanalSat.

Zgodnie z zapowiedziami jakie pojawiły się kilkanaście dni temu, dzisiaj NRJ Hits został dołączony do francuskiej platformy CanalSat. Emisja została uruchomiona na jednym z transponderów tej francuskiej platformy i jest niestety kodowana.

Parametry emisji:

satelita: Astra1G - 19.2E

częstotliwość: tp.80 (12.012 V SR=27500 FEC=3/4)

PID V = 165

PID A = 100/101

PID PCR = 165

SID =8816

ID: CANAL EVENEMENT

Kodowanie: Mediaguard2

NRJ Hits jest nadawany przez francuski koncern - NRJ Group do którego należy jeszcze inny kanał spod znaku NRJ. Chodzi tutaj o NRJ12 który od wielu miesięcy można oglądać FTA z satelitów HotBird. W większości, ramówkę NRJ12 stanowią seriale i filmy. NRJ Hits jest to 100% muzyki.

źródło: flysat

I kolejny włoski kanał muzyczny został zastąpiony przez kanał erotyczny. Mam tu na myśli kanał Ulisse. Szkoda, bo był nawet ciekawy. :x

Wczoraj późnym wieczorem to zauważyłem. Także na ONE zastąpiono muzykę sextelefonami. Ulisse i ONE nadawały muzyczny program na tej samej częstotliwości tj 11.296H satelity HotBird.

Czy wie ktoś może gdzie nadaje (satelita i częstotliwość) oraz czy jest kodowany czy nie holenderski kanał TMF? Proszę o odpowiedź :lol::lol::lol:

P.S. Oto logo tego kanału: logo_tmf.jpg

Kanał TMF wchodzi w skład platformy holenderskiej Canal Digitaal. Jest kodowany w Irdeto 2. Nadaje na częstotliwości 12,574 H 22000 5/6 na satelicie Astra 1G/1H 19,2E.