Skocz do zawartości

Muzyczne stacje telewizyjne


Oliver S-c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej szkoda mi TMF - kto znał ten kanał z czasów analogu, czy FTA z 16E to wie o czym mówię - świetny dźwięk (nie ma takiego kanału TV na orbicie obecnie, który mógłby się z TMF z tamtych czasów równać) i niesamowita muzyka... Ehhh :(

NRJ Hits mógłby się równać tej stacji :?: Oczywiście, chodzi tutaj o holenderski TMF :?:

 

Szkoda, że wyłączono ten kanał z 16E, nie miałem okazji zapoznać się z ich ofertą.

 

Z wielu kanałów muzycznych, podoba mi się tylko NRJ Hits, po prostu super grają :D Spełniły się moje marzenia i odzyskałem dostęp do Deluxe Music, a więc w niektóre sobotnie wieczory znów będę oglądał sobie "Disco Deluxe". Super program, polecam :wink:

 

Na 4.0W nadaje od pewnego czasu świetny ukraiński kanał muzyczny - M2 Estrada. Jest na czym zawiesić oko. Moje dobre powiedzenie: "Takie dobre VH1" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie da się obejrzeć tej stacji. Jest kodowana i dostępna na platformie Canal Digitaal Satelliet z Astry 19,2E. Chodzi o kanał holenderski. Już sobie przypomniałem, w starych wykazach znalazłem ten kanał jako "TMF Vlanderen".

 

Wersja angielska jest na SKY Digital, również kodowana. Czy obie te stacje mocno się różniły (różnią), jeżeli chodzi o zawartość programową :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stacja cały czas nadawała, tylko był problem z jej odbiorem, ponieważ znajdowała się na słabym TP, teraz jest na mocniejszym i jej odbiór jest łątwiejszy. Otowrzyła się nie tylko na teren Polski, ale też na tereny gdzie tylko dosięga zasięg tej satelity, tzn może nie tak do końca, ale prawie. Poszukaj na forum a znajdziesz info, bo kiedyś temat był poruszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, gdy sprawdzałem listę, to zauważyłem, żę kanał 123Sat nadaje z lepszą jakością, bo ostatnio, jak sprawdzałem, to jakość była tragiczna.

 

ja jakos tej roznicy nie odczulem- ale moze wyczyscili zardzewiałe nadajniki i jakosc jest lepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne logo jest beznadziejne. Powinni powrócić do stanu takiego, jak kanał się prezentował w analogu.

 

Pamiętacie ogłoszenia erotyczne na tym kanale? Niektóre z nich były emitowane po polsku. Dzisiaj już tego raczej nie ma, . Nawet teletekst był w języku polskim, bodajże polskie strony zaczynały się od 700-tnej.

 

123sat_logo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Internet zaczął nadawać kanał Trace TV znany abo.C + i niektórych sieci kablowych.

Nie wiem,czy przekaz jest legalny.Jeśli nie jest legalny to przepraszam,ale nie wiedziałem.

Dostępny jest za pomocą programu: JLC`s Internet TV.

można go pobrać z tej strony: http://www.techspot.com/downloadget.php ... f9eb9c7924

 

Kanał identyfikuje się jako: trance tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...