Jump to content
Oliver S-c

Muzyczne stacje telewizyjne

Recommended Posts

Najbardziej szkoda mi TMF - kto znał ten kanał z czasów analogu, czy FTA z 16E to wie o czym mówię - świetny dźwięk (nie ma takiego kanału TV na orbicie obecnie, który mógłby się z TMF z tamtych czasów równać) i niesamowita muzyka... Ehhh :(

NRJ Hits mógłby się równać tej stacji :?: Oczywiście, chodzi tutaj o holenderski TMF :?:

Szkoda, że wyłączono ten kanał z 16E, nie miałem okazji zapoznać się z ich ofertą.

Z wielu kanałów muzycznych, podoba mi się tylko NRJ Hits, po prostu super grają :D Spełniły się moje marzenia i odzyskałem dostęp do Deluxe Music, a więc w niektóre sobotnie wieczory znów będę oglądał sobie "Disco Deluxe". Super program, polecam :wink:

Na 4.0W nadaje od pewnego czasu świetny ukraiński kanał muzyczny - M2 Estrada. Jest na czym zawiesić oko. Moje dobre powiedzenie: "Takie dobre VH1" :wink:

TMF z W16 miałem sam okazję kiedyś oglądać. Obecnie brakuje mi tego kanału. Gdzie można go odbierać? Prosze o podanie parametrów. Czy można za pomocą jakiejś karty? jeśli tak to ile takie coś kosztuje?

Raczej nie da się obejrzeć tej stacji. Jest kodowana i dostępna na platformie Canal Digitaal Satelliet z Astry 19,2E. Chodzi o kanał holenderski. Już sobie przypomniałem, w starych wykazach znalazłem ten kanał jako "TMF Vlanderen".

Wersja angielska jest na SKY Digital, również kodowana. Czy obie te stacje mocno się różniły (różnią), jeżeli chodzi o zawartość programową :?:

TMF teraz to już nie to samo - Viacom co tknie to sp...zepsuje. Była kiedyś przerwa w kodowaniu - gorsza zarówno jakość dźwięku, jak i oferta programowa.

NRJ Hits jest dobry, ale i tak daleko mu do TMF z końca lat 90...

jeszcze kilka dni temu, w internecie można było oglądać dwa TMF'y, ale teraz nie stety już nie działaja te dwa kanały, może będą, ale jak narazie jest brak ich obecności

może serwer padł, albo przestali nadawać drogą internetową, gdyż teraz sprawdzałem i u mnie także nie działa, to co napisałem jest najprawdopodobniejszą przyczyną tego, że nie chodzi.

z tego co ja znalazłem w intrnecie, a nie wiele znalazłem to nadaje tylko przez neta, a może tylko nadawał. Na kingOfSat w "wyszukiwarce" kanałów też nic nie ma. Czyli wychodzi, że nadawał tylko przez neta.

Dzis przeszukiwalem sobie kanaly i znalazlem muzyczna stacje Deluxe Music. Ona juz kiedys nadawala ,ale zaprzestala przekazu(przynajmniej w Polsce byl utrudniony odbior).Czyzby "otworzyla" sie na na teren Polski.Macie jakies info na temat tej stacji??

stacja cały czas nadawała, tylko był problem z jej odbiorem, ponieważ znajdowała się na słabym TP, teraz jest na mocniejszym i jej odbiór jest łątwiejszy. Otowrzyła się nie tylko na teren Polski, ale też na tereny gdzie tylko dosięga zasięg tej satelity, tzn może nie tak do końca, ale prawie. Poszukaj na forum a znajdziesz info, bo kiedyś temat był poruszany.

Aus lizenzrechtlichen Gründen ist BeatOne nur in Österreich, Deutschland und

der Schweiz empfangbar.

No to chyba koniec oglądania Beatone przez Intenet.

Teraz bedzie nadawać tylko na terenie Niemiec,Austrii i SZwajcarii.sZkoda :(

Wczoraj, gdy sprawdzałem listę, to zauważyłem, żę kanał 123Sat nadaje z lepszą jakością, bo ostatnio, jak sprawdzałem, to jakość była tragiczna.

Aus lizenzrechtlichen Gründen ist BeatOne nur in Österreich, Deutschland und

der Schweiz empfangbar.

No to chyba koniec oglądania Beatone przez Intenet.

Teraz bedzie nadawać tylko na terenie Niemiec,Austrii i SZwajcarii.sZkoda :(

poszukaj niemieckich proxy :)

Wczoraj, gdy sprawdzałem listę, to zauważyłem, żę kanał 123Sat nadaje z lepszą jakością, bo ostatnio, jak sprawdzałem, to jakość była tragiczna.

ja jakos tej roznicy nie odczulem- ale moze wyczyscili zardzewiałe nadajniki i jakosc jest lepsza :)

Obecne logo jest beznadziejne. Powinni powrócić do stanu takiego, jak kanał się prezentował w analogu.

Pamiętacie ogłoszenia erotyczne na tym kanale? Niektóre z nich były emitowane po polsku. Dzisiaj już tego raczej nie ma, . Nawet teletekst był w języku polskim, bodajże polskie strony zaczynały się od 700-tnej.

123sat_logo.gif

O tak.U mnie kilka lat temu niespodziewanie włączyli w 2000 roku 123 SAT do kablówki,więc pamiętam to wszystko co napisał RafiX

A najlepsze to były ,,programy" po 22.00 (69 X TV) :lol: :lol:

Edit: Czy u was też nie ma obrazu na kanale The Voice TV nadającym przez Internet?

Przez Internet zaczął nadawać kanał Trace TV znany abo.C + i niektórych sieci kablowych.

Nie wiem,czy przekaz jest legalny.Jeśli nie jest legalny to przepraszam,ale nie wiedziałem.

Dostępny jest za pomocą programu: JLC`s Internet TV.

można go pobrać z tej strony: http://www.techspot.com/downloadget.php ... f9eb9c7924

Kanał identyfikuje się jako: trance tv

Nie jest - przekaz byłby legalny tylko i wyłącznie, gdyby odpowiadał za niego sam nadawca (czyli byłby na stronie Trace TV, a nie gdzieś indziej)

Aha.To szkoda.Przez chwilę pomyślałem,że tak jak MCM Top(mimo,że jest koowany na satelicie nadaje przez Intenet legalnie i za darmo)postanowili nadawać przez Internet.