Skocz do zawartości

Muzyczne stacje telewizyjne


Oliver S-c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

gdy wszedłem na kingofsat i poszukałem to takiego kanału nie ma, jest o podobnej nazwie różniącej się tylko jedną literką Kerrnag, jest kodowany na

12.070 H

SR 27500

FEC 2/3.

 

Czy o ten chodziło :?: czy o inny :?: szukałem także na innych stronach, ale nigdzie nie było Karrang tylko to był ten jeden Kerrang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Myślę, że ten link odpowie na Twoje pytanie :arrow:http://en.kingofsat.net/search.php

 

Kolejno wybieramy:

- satelitę

- język (tutaj wybieraj "All languages")

- kraj, z którego nadaje kanał (a tutaj "All countries")

- profil kanału (filmowy, muzyczny, sportowy)

- kodowanie (wybierz "All encryptions")

- standard transmisji (wybierz "digital")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak zwykle kolejny nowy projekt stanął w marnym punkcie. Niby testy SmartCast miały poprzedzić start SoundTrack FM TV - o tej informacji pisał flysat.com. Testy się skończyły i dalej cisza :( Obecnie ponownie włączono testy SmartCast, tym razem z transpondera 11.604H satelity 13E. Szkoda tylko, że tym razem emitowane materiały nie mają już nic wspólnego z tym kanałem. No zobaczymy co czas przyniesie. Na satelicie Astra 19.2E miał być wysyp wielu nowych kanałów muzycznych z Niemiec (Numex, Concert Channel, kanały od Deluxe, ...). Do dnia dzisiejszego nic nie wystartowało, niedawno włączono kodowane testy e.clips. Ten kanał z pierwszych zapowiedzi miał być FTA, jednak informacje się nie potwierdziły i nowa stacja została wchłonięta do Premiere Star. Szkoda!

 

Na stronie nadawcy SoundTrack FM TV też jest cicho :arrow:http://www.soundtrackfm.tv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właczcie kanał MCM POP.Fajna muzyka właśnie leci.Lata 70-te,80-te i 90-te!!.Program nazywa się POP Disco.

 

Aż się łezka w oku kręci i nogi same się rwą do tańca. :):D

 

Kanał można oglądać np. na tej stronie: http://www.tv.cba.pl

 

albo za pmocą programu JLCs Internet TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pozycji 36E od kilku miesięcy można słuchać i oglądać ukraiński Biz TV Music UA. Zdaje się nikt wcześniej o nim nie pisał, a to całkiem przyzwoity kanał – dużo muzyki (głównie pop), mało reklam i chyba całkowity brak gadających głów.

Mimo iż nadawany jest z polaryzacją kołową (11727 L), to ma na tyle silny sygnał, że można go odbierać na zwykłym konwerterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...