Skocz do zawartości

JAMBOX


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam co Wy tak wiecznie pytacie o nowy soft obecnie JAM BOX ma bardzo dobrze dopracowany soft mam obecnie NC plus i czekam na instalacje światłowodu JAM BOX. Po zapoznaniu se z ofertą i możliwościami technicznymi 90% mieszkańców naszej gminy przyłącza się do sieci JAM BOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co Wy tak wiecznie pytacie o nowy soft obecnie JAM BOX ma bardzo dobrze dopracowany soft mam obecnie NC plus i czekam na instalacje światłowodu JAM BOX. Po zapoznaniu se z ofertą i możliwościami technicznymi 90% mieszkańców naszej gminy przyłącza się do sieci JAM BOX.

 

Hm, no nie żartujmy sobie z tym świetnym softem... Zresztą, o czym my tu rozmawiamy, skoro piszesz, że dopiero decydujesz się na Jamboxa, to raczej nie mogłeś mieć szansy dłużej potestować tego softu...

Nie jest może jakiś tragiczny, ale też do ideału mu baaardzo daleko - nie dalej jak we wtorek np. nagrywałem sobie oglądany mecz i w trakcie oglądania wszystko było w porządku, a potem jak oglądałem nagranie to okazuje się, że wcięło mi całą minutę - jest po prostu przeskok na nagraniu i tyle.

 

Ja natomiast będę nudny, ale zapytam po raz kolejny: Co z Eleven w Jamboxie? Od dzisiaj kanały Eleven są w HD w nc+, a w Jamboxie nadal nic nie wiadomo... pa_blo, nie mógłbyś tam pospieszyć kierownictwa, zeby sprawniej się dogadywali z tym Eleven? No skoro nc+ mógł się dogadać, to chyba Jambox nie powinien mieć najmniejszych problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się że w każdym sofcie są wady jak wspomniałem miałem Polsat obecnie mam od 6 lat NK  obecnie po zmianie NC plus dekodery są bez nowego softu od 5 lat na dodatek skasowali usługi interaktywne czyli Portal.Lista programów tylko od operatora bez możliwości ustawienia programów.Znam możliwości usług dekoderów JAM BOX znajomi mają i sprawdzałem soft jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam od jakiegoś czasu z Jambox, jakość nadawanych kanałów jest ok, soft mógłby być bardziej dopracowany i w wyższej rozdzieczości.

 

To co mi przeszkadza, to drogie i niepełne kanały tematyczne (np. np. brak Filmbox Arthouse) i kiepskie rozwiązanie z listami kanałów w pakietach Wielotematycznym i Super HD oraz tym co jest dodatkowo płatne (kanały się dublują i zniechęca to do płacenia za pakiety tematyczne i Super HD jednocześnie. Słyszałem jednak, że mają być zmiany w najbliższym czasie...

 

co z Eleven w HD? jeżeli ten kanał niezostanie dołączony, to będę musiał rezygnować z przedłużenia umowy w październiku i zrobi tak zapewne w przyszłości większość osób, które znam, ludzi, ktorzy opłacali wcześniej 50-60 zł miesięcznie za C+ tylko za możliwość oglądania meczów Realu bądź Barcelony. A przecież rzesza osób, która wybierała kiepskiej jakości streaming internetowy była wielokrotnie większa (w tym płatne, ale niekoniecznie legalne strony) ze względu na zaporowe ceny C+.

 

Eleven, które skupia się tylko na piłce nożnej będzie magnesem przyciągającym ludzi. Sam wykupie pakiet pierwszego dnia jak tylko pojawi się taka możliwość.

 

Nie wyobrażam sobie, żebym kolejną kolejkę miał oglądać przez player.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, cała ta sytuacja z Eleven pokazuje paradoksalnie, że to co powinno być największą zaletą kablówek (a więc dostepność wszystkich możliwych kanałów - zarówno tych z platformy nc+ jak i Polsatu oraz innych) wcale nią nie jest, bo kanały Eleven znalazły się szybciej w ofercie nc+ niż w wielu kablówkach (w tym w Jamboxie). Ja miałem nadzieję, że skoro Jambox dość sprawnie dodaje nowe kanały, to podobnie będzie i w tej sytuacji - niestety, okazało się że jest inaczej.

 

Wychodzi na to, że nie ma to jak wystawić za okno talerz i podpisywać umowę z nc+ (jeśli komuś zależy na Canal+) lub z Polsatem, bo nie dość że jest taniej, to jeszcze płacąc więcej (tak jak kolega dcd napisał - ok. 50 zł za sam pakiet z Canal+, a w połączeniu z pakietem Wielotematycznym Super HD ponad 100 zł miesięcznie) jesteśmy traktowani jak klienci drugiej kategorii - a to nie ma napisów na kanale Canal+ +1 czy Canal+ Seriale, a to nie ma kanału 38, a to brak dostępu do Canal+ Sport Online, a teraz jeszcze brak kanałów Eleven. Jak klienci nc+ zrobili ogromną aferę na profilu FB Canal+ że ten stracił aż 3 ligi (w tym hiszpańską i włoską), to w końcu musieli się wziąć do negocjacji i dodać te kanały, bo za chwilę by zostali bez klientów, a my w Jamboxie (i wielu innych kablówkach) jesteśmy cały czas bez jakiejkolwiek możliwości oglądania tych lig w HD (nawet gdybyśmy chcieli dopłacać)...

Edytowane przez piotrek.prz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe, bo sieci kablowe widać te mniejsze stacje umieszczają w podstawowych pakietach, więc cena nie powinna być wygórowana, gdyż inaczej dodawano by je do najwyższych pakietów lub jako osobna dodatkowo płatna opcja.

Swego czasu wycofano z oferty kanały UNIVERSAL, pozostał jedynie 13 Ulica. I do dziś się w tym nic nie zmieniło.

ja póki co zrezygnowałem z Jambox-a, będę do Świąt w delegacji więc zobaczę czy coś się zmieni jeszcze w tym roku, i albo podpiszę nową umowę, albo skorzystam z konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie masz tą usługę, jeżeli to nie tajemnica?

 

W Mikołowie chciałem się skusić na jamboxa, ale tam za Wielotematyczny NIE_SUPER HD + Multiroom + Internet 100/10 muszę zapłacić 140 zł, a to już za dużo.

 

Dzierżawa samych dekoderów to 30 zł miesięcznie, czyli za 2 lata 720 zł, no bez jaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie place za zwykly wielotematyczny + wiecej muzyki (mtv) + internet po swiatlowodzie do mieszkania (300/300) 103 zl.

 

systel Tysiaclecie Katowice - najlepszy internet na Slasku. 

 

Nie da sie ukryc ze jezeli nie wprowadza kanalow Eleven do oferty - to bedzie ostatnia moja umowa z Jamboxem. Wszystko jest ok ale te kanaly dla kibica ligi wloskiej sa aktualnie najistotniejsze. Daje im jeszcze 2 tygodnie.

Edytowane przez juventinio89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak wiadomo nie łatwo jest rozwiązać umowę zazwyczaj proponują lepsze rozwiązania najlepiej by przy ofercie Jam box obecnie w moim rejonie budują sieć i wszyscy podpisują umowy.Satelity znikają z elewacji budynków.Mam podobny problem z N C plus tylko że bez umowy i przechodzę do Jam box.Przeczytaj dokładnie umowę prawdopodobnie musisz wysłać miesiąc przed końcem uzasadnienie z jakiej przyczyny rozwiązujesz umowę,ale problemy są mój kolega płacił za ślady używania dekodera i pilota po wielu latach.

POWODZENIA  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość emilanowski

Telewizjo Jambox. Dlaczego nie macie wpływu ISP w sprawie uruchomienia przez niego usługi Jambox online? Mój ma nią głeboko w :censored: i termin wprowadzenia jest nieznany. Brak usługi nagrywania. Brak wersji online. Brak zamiany SD na HD w dodatkowo płatnych pakietach. Brak terminu wprowadzenia oprogramowania HD na dekodery. Jak żyć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem... :)

 

Na Abonentów Pakietu Wielotematycznego HD od czwartku będzie czekać aż 8 nowych kanałów: Animal Planet HD, Discovery Channel HD, TLC HD, National Geographic Channel HD, FOX HD, FOX Comedy HD, Ale Kino+ HD i Nat Geo Wild HD.

 

więcej szczegółów jutro.

 

Co do kanałów Eleven, nie jest to niestety prosta sprawa, gdyby tak było to już dawno były by w ofercie.

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o poniądze. Musicie jeszcze poczekać, negocjacje trwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie masz tą usługę, jeżeli to nie tajemnica?

 

W Mikołowie chciałem się skusić na jamboxa, ale tam za Wielotematyczny NIE_SUPER HD + Multiroom + Internet 100/10 muszę zapłacić 140 zł, a to już za dużo.

 

Dzierżawa samych dekoderów to 30 zł miesięcznie, czyli za 2 lata 720 zł, no bez jaj...

Logitus w Gdansku. Za dekodery nie place nic, tak samo za router do multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem... :)

 

Na Abonentów Pakietu Wielotematycznego HD od czwartku będzie czekać aż 8 nowych kanałów: Animal Planet HD, Discovery Channel HD, TLC HD, National Geographic Channel HD, FOX HD, FOX Comedy HD, Ale Kino+ HD i Nat Geo Wild HD.

 

więcej szczegółów jutro.

 

Co do kanałów Eleven, nie jest to niestety prosta sprawa, gdyby tak było to już dawno były by w ofercie.

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o poniądze. Musicie jeszcze poczekać, negocjacje trwają.

 

Eleven z innymi kanałami sportowymi mogłby wejść do pakietu Sport, np. za 10-15 zł miesięcznie max

a pamięty Więcej HD oraz nHD powinny wejść do SuperHD.

 

ja osobiście dopłacę do Elevenów, bo nie wierzę, że wejdą do podstawowej oferty, ale dla większości osób cena powyżej 10 zł może być zaporowa...

Edytowane przez dcd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w Wielotematycznym Super HD są nawet okej (Abonenci Pakietu Wielotematycznego Super HD od jutra zyskują 8 dodatkowych kanałów: TVP HD, BBC HD, Mezzo Live HD, MTV Live HD, i Nat Geo Wild HD i CAŁKIEM nowe w naszej ofercie kanały Nat Geo People HD, Nickelodeon HD, Motowizja HD)

Pewnie więcej kanałów Jambox szykuje na grudzień :) Swoją drogą zbliża się soft w HD co będzie wielkim przełomem!


jambox pozbył się zyxeli, zmienił tylko Motorole na Arris, chociaż to jest to samo tylko inna nazwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie mam Wielotematyczny HD + Więcej Muzyki ze względu na Brava i Jazz (mogliby dołączyć Mezzo do tej paczki)

 

cieszy mnie rozszerzenie Filmboxu, który prawdopodobnie wkrótce dokupie ze względu na Arthouse właśnie

 

BTW. Planowany jest Docubox?

 

jak będzie Eleven, to biorę, jeszcze mogliby Planete HD gdzieś wrzucić i byłoby super. Może nawet na Super HD z pakietami bym został na kolejne dwa lata... Póki co się waham, ale widzę, że sprawy idą w dobrym kierunku.

 

Next ELEVEN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał @pa_blo  chodzi o pieniądze. Eleven pewnie chce nie wiadomo ile i jeszcze do oferty głównej (tak jak było z Eurosportami, chociaż wpłynęło na to discovery). Bądźmy dobrej myśli, że SGT na dniach nam włączy Eleven do pakietów Wielotematycznych bądź nawet Super HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...