Skocz do zawartości

Kanały grupy MWE - dyskusja ogólna


Gość lukimann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa MWE w najbliższych dniach uruchomi multipleks eksperymentalny w standardzie DVB-T2/HEVC w Katowicach. Emisja będzie prowadzona na kanale 38. Firma uzyskała niezbędne pozwolenie od Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mwe-mwe-networks-michal-winnicki-dvb-t2-hevc-uke-multipleks-eksperymentalny

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość myszka_20_84

No nie wiem ale na HOME TV 18:10 "Ogród bez tajemnic" tragedia brak płynności, obraz się rozmywa jeśli tak ma wyglądać ta lepsza jakość to ja dziękuję tego nie idzie oglądać. Mam nadzieję że to żart z tą poprawą jakości?

Edytowane przez myszka_20_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, PowerTV napisał:

Czy ktoś zauważył, że od 1 maja kanały ANTENA, NUTA.TV, POWER TV, TVC oraz HOME TV nadają w lepszej jakości na satelicie? :)

Nooo prawie HD.😁

Antena "HD" - 1.2 Mb/s

Nuta - 1.1 Mb/s

Power - 1.1 Mb/s

TVC - 1.3 Mb/s

Home - 1.1 Mb/s

Tak trzymać. 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poddałem pod ocenę nową jakość laikom technologicznym, jakimi są członkowie mojej rodziny. Dobrze mają w pamięci program emitowany na Home TV.

 

Ocena:

- żadnej różnicy jeżeli chodzi o Antena,

- delikatna na plus, ale delikatna poprawa na Home TV,

- TVC również delikatna poprawa

 

Podsumowując w kolejności od najlepszej do najgorszej:

 

Power TV, Nuta, TVC, Antena, Home TV

 

Wniosek - jeżeli nie ma minimum 1.5 Mb/s szkoda oczu. Więc do póki nie pojawi się podana minimalna wartość przesyłu, w moim gospodarstwie oglądalność kanałów grupy równa 0 (słownie: zeru).

 

Na podstawie oceny laików, jednak, jako "siedzący w temacie trochę bardziej niż oni", podpisuję się pod nią obydwoma rękoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość myszka_20_84

Ja sobie nagrałem na pamiątkę ten program na HOME TV i wiem co widziałem, przykro mi to stwierdzić ale gorzej to tylko na Tele 5, Polonia 1 generalnie kanałach Polcast Television bywa? 

Edytowane przez myszka_20_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...