Skocz do zawartości

Jaki kupic tuner HD do Cyfry+?


freds
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, jeszcze się nie zdecydowałem który kupić. Chodzi mi po głowie kupno czegoś takiego jak mam teraz , czyli pace 500gb. Co można upolować z twin sat i nie koniecznie z twardym dyskiem najtaniej a w miarę dobry sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Cyfry polecacie odbiorniki Cryptobox 650 i 652 za ok. 320/380zł. A co później jest polecane w kwocie 500/700zł? Najbardziej zależy mi na szybkości przełączania kanałów.

 

Golden Interstar XPEED LX2,

Atemio AM 6000/6200

VU+ ZERO

VU+ SOLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mikus0 wszystkie dekodery na Linuks ci spasują, ważne jest tylko ile masz $ na dekoder, po taniości AB CryptoBox 650HD lub droższy AB CryptoBox 652HD Combo, oprogramowania alternatywnego do nich jest masę, cena atrakcyjna a sprzęt rewelacyjny, trochę drożej VU+ ZERO / VU+ SOLO SE HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że to są te same dekodery co dają w zestawach TELEWIZJA NA KARTĘ za 199zł w sklepach rtv?Dobra sorry że męczę ale czy pomiędzy tym a cryptoboxem będzie kolosalna różnica i warto dopłacić?W czym jest lepszy cryptobox650hd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witajcie

 

Mam spliter Diviso i kartę kameleon, który podłączony jest m.in. do kilku dekoderów Philips 6010. Jednak jak się dowiedziałem, że od października C+ planuje wyłączyć sygnał SD. Domyślam się, że wówczas dekodery te nie będą mi potrzebne.

Czy ze spliterem Diviso będą działały te dekodery z enigmą2?? Czy te dekodery trzeba co jakiś czas przeprogramowywać w jakiś sposób aby działały z C+??

Potrzebuję dekodera dla starszych osób, które tylko oglądają TV i nie będą w stanie sobie samemu przeprogramować (czy tam wgrać nowego softu) do dekodera.

 

I czy te dekodery będą współpracować również z oryginalnymi kartami jakbym się kiedyś zdecydował na opcję multirom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...