Skocz do zawartości

Jaki kupic tuner HD do Cyfry+?


freds
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie do tematu ale potrzebuje dekoder HD z możliwoscią nagrywania na dysk wewn czy tez na USB oraz żeby miało możliwość oglądania innego kanału w momencie nagrywania (2 x LNB) możecie coś polecić ?? bo już dawno nie śledziłem tematu i nie jestem na bierząco.

Czytałem jeszcze gdzieś że ten SAGEMCOM DSI87 HD bedzie miał możliwość nagrywania ale nigdzie nie znalazłem od kiedy wie ktoś coś może ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tuner polecacie??

 

Wymagania:

- edycja listy kanałów

- nagrywania (może być przez USB na dysk)

- oczywiście HD :)

 

Chciałem kupic sobie PACE PVR HD ale podobno z legnalnego źródła to nierealne :(, podobna sytuacja jest z PHILIPS PVR HD :(

 

Te akurat mają dyski w komplecie ale to nie priorytet

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy w jakich zakresach cenowych poszukujesz sprzętu. :) Bo tak na myśl przychodzi mi głównie sprzęt Fergusona na myśl. Od najtańszego modelu FK-7000 HD do Arivy TT HD. Myślę, że ciekawą propozycją za dobre pieniądze byłaby również Ariva 120 HD Combo z wbudowanym tunerem DVB-T. Warto też zwrócić uwagę na sprzęt ze stajni Globo, np. model X110p HD, który prezentuje się całkiem przyzwoicie, bądź też XTS703p, który posiada dodatkowo tuner DVB-T. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu chcę wziąść cyfrę. Będzie podzielona splitterem. Chcę dekoder HD tylko nie chcę za niego płacić co miesiąć. Chcę kupić na własność. Żadne VOD dyski twarde, cofania przewijania mnie nie interesują. Z tego co widzę w ofercie C+ nic takiego nie ma. Sagecom oczywiście odpada. Ja to widzę tak :

- od Cyfry biorę dekoder SD do sypialni ( oszczędzam 100 zł na aktywacji)

- kupuje dekoder HD na własną rękę

 

Pytanie jaki dekoder wziąść od Cyfry a jaki kupić ?? Do wydania tak 250 zł.

 

PS czy można rozdzielić sygnał satelity przez rozdzielacz czy absolutnie zainstalować twina ? Odległość 1 TV od drugiego 50 cm ( przewiercić ścianę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek-krze, ja Ci proponuję Opticum MINI.

 

Ma co prawda więcej, niż chcesz, ale przecież nawet Ty sam nie wiesz, czy Twoje wobec sprzętu wymagania za chwilę nie wzrosną. :)

 

Co do sygnału z anteny, to można go rozdzielić w sposób zależny (rozdzielacz antenowy), czyli że wówczas tylko jeden z podłączonych odbiorników będzie nadrzędny, bo będzie wymuszał polaryzację.

Tyle, że jest to rozwiązanie najtańsze (jakieś 15 PLN + kabel i efki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję tuner HD do cyfry do 350zł.

Moje wymagania to dobry obraz kanałów SD - ponieważ kanałów HD mam tylko kilka a w większości oglądam kanały SD, dobra płynność, brak zacięć i w miarę szybka reakcja na pilota.

Co mozecie polecić w tej kwocie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ale jestem troche zdezorientowany. Wcześniej miałem Pace HD teraz mam Pace 2211. Wyświetla gorszy obraz a ponieważ nie chciałbym placić cyfrze za wynajem pvra pomyślałem że kupię jakiś tani dekoder. Czy któryś z tych tańszych odbiorników będzie generował dobry obraz sd po hdmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 400zł to troszke drogo jak dla mnie.

NIe napisalem tego wprost(przepraszam...) ale nie zależy mi na nagrywaniu tylko na dobrym obrazie po hdmi bez przycieć i zwiech oraz szybkości działania.

Czy np 9600 mini będzie dla mnie odpowiedni czy to samo może mi zaoferować jakiś tańszy ferguson?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :) Śmiga super,stabilny,szybki,same plusy jednym słowem najlepszy dek z tych wszystkich co miałem.Żadnych problemów z nim nie mam (tylko troche był drogawy ale Pace mnie kiedyś doprowadził do szału i postanowiłem go kupić).Było warto wydać tą kase na niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keers to podpytanie do tego postu

W grudniu chcę wziąść cyfrę. Będzie podzielona splitterem. Chcę dekoder HD tylko nie chcę za niego płacić co miesiąć. Chcę kupić na własność. Żadne VOD dyski twarde, cofania przewijania mnie nie interesują. Z tego co widzę w ofercie C+ nic takiego nie ma. Sagecom oczywiście odpada. Ja to widzę tak :

- od Cyfry biorę dekoder SD do sypialni ( oszczędzam 100 zł na aktywacji)

- kupuje dekoder HD na własną rękę

 

Pytanie jaki dekoder wziąść od Cyfry a jaki kupić ?? Do wydania tak 250 zł.

 

Chce Fergusona i jakiśdekoder SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...