Skocz do zawartości

Jaki kupic tuner HD do Cyfry+?


freds
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak uzywany chociaz tylko 3miesiace wiec na gwarancji. Druga glowica oczywiscie dvb-s2, ale pytanie czy warto czy jest dla tego tunka i czy bedzie wspacie no i czy wmiare szybko chodzi....np czas zmiany kanalu - bo mialem pace pvr i oddalem go bo tam to cala wiecznosc.... wiec mozemi jeszcze cos podpowiesz??:-)

 

P.S. jest to 9900 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawianie porównawcze sprzętu linuksowego, nawet klasy średniej i takich odbiorników jak PACE w ogóle nie ma sensu, bo to zupełnie coś innego.

 

Oczywiście pomijając kompletną niekonfigurowalność PACE, to zmianę odczujesz jak rewolucję.

 

Przełączanie, tak jak na innych odbiornikach tej klasy ok. 1 sekunda, generowany obraz, bardzo dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowacki wytwórca tych odbiorników, na swoim portalu zapewnia, że choć produkcja AB ipbox 9900HD jest już zakończona, to wsparcie dla tego modelu i rozwijanie oprogramowania będzie kontynuowane, więc bez paniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej trzeźwy, ale wczoraj miałem kilku ludziów co przyszli i pytali czy nic nie wiemy na temat połączenia z N. Wszelkie info na ten temat czerpie z satkuriera, a tu na forum jeszcze wpada jeden z drugim i pytają o to samo, czy nie wiemy jak będzie wyglądać oferta, co ze sprzętem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej trzeźwy, ale wczoraj miałem kilku ludziów co przyszli i pytali czy nic nie wiemy na temat połączenia z N. Wszelkie info na ten temat czerpie z satkuriera, a tu na forum jeszcze wpada jeden z drugim i pytają o to samo, czy nie wiemy jak będzie wyglądać oferta, co ze sprzętem itd.

 

Chciałem się tylko dowiedzieć czy będzie działać ,żeby kasy nie wywalić w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...