Skocz do zawartości

Usługi strumieniowe w Polsce i na świecie – dyskusja ogólna


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla kogoś mogą zakochani homoseksualiści być interesujący w serialu Netflixa co może dziwić- chociaż tematyka jest bogatsza, inni się za to dziwią co ciekawego jest w oglądaniu spoconych facetów w krótkich spodenkach biegających za kawałkiem skóry.. 😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku pytania zawężającego opcję do wyboru o stream sportowy. Nie jestem taki pewny czy Viaplay byłby na 1 miejscu.

Przypuszczam, że już ma taką "łatkę" byle jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Trudno się nie zgodzić,że Netfliks to bardzo rozreklamowana marka działająca bardzo długo na naszym rynku.Swoje logo nawet na pilotach ma zaznaczone.Nie wszyscy jednak lubią filmy i seriale.Ja kibic sportu, posiłkuję się oglądaniem elewenów,viaplay,a ostatnov wykupiłem w canal+ online pakiet kibica.( transmisje na żywo canal+ sport,eleven i polsat sport).Bardzo dobrze,że powstają nowe platformy streamingowe.Każdy z nas ma wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kibica jakość jest ważna,ale nie najważniejsza.Tym bardziej,że oglądam na 43 calowym telewizorze.( powyżj 55" jest już widoczna  duża różnica w jakości).Transmisja na żywo zawsze jest w gorszej jakości niż np filmu,czy reklamy i do tego sam rodzaj przekazu,który z satelity czy naziemnej jest nieco lepszy. Ważne, że jest możliwośc oglądania.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jakość szczególnie w transmisjach sportowych jest kluczowa. Ja oglądam na 65 calach i każdy defekt jest widoczny. To już nie czasy SD i zrywania obrazu. Nadal nie mam przekonania do jakości streamingu w sporcie i nie piszę tylko o tragicznym Viaplay, ale nawet Eleven, C+ czy PSP lepiej wyglądają z satelity niż w necie. Jakościowo najwyżej cenię Apple TV, ale ich biblioteka jest strasznie mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Toma441 napisał(a):

Netflix jest nie tylko dostawcą treści - jest pewnym popkulturowym hasłem,

🤣🤣🤣🤣

Jest tylko i wyłącznie dostawca treści.  W dodatku nauczył konta dzielić, robić zrzutę,  a teraz ma niby przez to problem. I to przez to przyzwolenie na dzielenie jest dziś tak wysoka opłata za dostęp do 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ircios napisał(a):

🤣🤣🤣🤣

Jedtvtylko i wyłącznie dostawca treści.  W dodatku nauczył konta dzielić, robić zrzutę,  a teraz ma niby przez to problem. I to przez to przyzwolenie na dzielenie jest dziś tak wysoka opłata za dostęp do 4k.

Dla Ciebie może tak. Ja pisze o szerszym zjawisku, które trwa dłużej, niż obecność tej usługi w naszym kraju. I pamietam bardzo dobrze czym była premiera tej platformy u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zrozumieć i chyba nie zrozumiem nigdy tak wysokiej pozycji CDA.

Co drugi forumowicz pisze o marketingu względem dostawców, a CDA nie ma żadnego, takiego „na serio”, bo wszyscy wiedzą, że źródła jego powstania to czystej wody piractwo, z którym dopiero teraz (udaje, że) walczy. 

Nie dziwi mnie natomiast niska pozycja Polsat BOX, gdzie np. pomimo wykupionego pakietu za ofertę filmową w sporej części trzeba jeszcze dopłacić i generalnie aplikacja jest dosyć archaiczna. A oferta nieuporządkowana i słabsza moim zdaniem jeśli porównać do PLAYERA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki czas, kiedy abonowałem CDA Premium. W niektórych miesiącach bywało znaleźć więcej tytułów nowych (niekocznie made in USA) na CDA Premium lub dobrej klasyki  niż odgrzewanych komercyjnych kotletów z lat 90- tych na powiedzmy HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Toma441 napisał(a):

Nie mogę zrozumieć i chyba nie zrozumiem nigdy tak wysokiej pozycji CDA.

A mnie nie dziwi :) Bo jeśli ktoś używa jednej "słusznej" platformy i dostanie namiary na ciekawą produkcję, to w pierwszej kolejności szuka, czy nie ma na CDA ;) A dopiero później się zastanawia czy wziąć subskrypcję tej platformy, na której tej tytuł jest do obejrzenia ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ircios napisał(a):

Polsatowska apka i Player to to samo, tyle, że inaczej wygląda. 

Zupełnie nie to samo. Choć widzę podobieństwa, to z Playera korzystam częściej, bo jest wygodniejszy, a jego wygląd czytelniejszy, tym bardziej po ostatnich zmianach. No i mając wykupiony pakiet w Playerze mam całkiem sporo treści, do których nie muszę dopłacać złotówki, w tym całkiem niezłe filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Player to jeden z największych zamulaczy. PBG jest dosyć szybką aplikacją. Jeśli chodzi o powyższe statystyki, to aplikacje smart TV nie są uwzględnione, tylko mobilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spotify napisał(a):

A mnie nie dziwi :) Bo jeśli ktoś używa jednej "słusznej" platformy i dostanie namiary na ciekawą produkcję, to w pierwszej kolejności szuka, czy nie ma na CDA ;) A dopiero później się zastanawia czy wziąć subskrypcję tej platformy, na której tej tytuł jest do obejrzenia ;) 

 

Po pierwsze CDA w wersji Premium jest drogie, nawet bardzo, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, po drugie, skoro mam już wykupioną konkretną, jakościową platformę, to nie widzę sensu wydawać kasy na CDA. Zdaje sobie sprawę, skąd ten „fenomen”, otóż kojarzy się z „dobrymi czasami” piractwa i ciagle jest nadzieja, że da się tam obejrzeć coś „na lewo” 😉

Teraz, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Player to jeden z największych zamulaczy. PBG jest dosyć szybką aplikacją.

Mam zupełnie inne odczucia. Niemal zerowe problemy z Playerem na Apple TV, podczas gdy z PBG ciągłe, jak nie z logowaniem, to z odtwarzaniem treści kanałów TV np. na XBX series X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...