Skocz do zawartości

Usługi strumieniowe w Polsce i na świecie – dyskusja ogólna


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.06.2023 o 09:34, kubaaa napisał(a):

Disney+ vs Amazon Prime Video vs SkyShowtime

Mam Netflixa i HBO Max, ale rozglądam się za czymś jeszcze. Która z trzech powyższych platform jest Waszym zdaniem najfajniejsza i dlaczego?

A ja bym wybrał Amazon +SkyShowtime w cenie Disney+

Dla mnie o ciekawe treści na dobrym poziomie to Disney z Netflix wyglądają najbardziej blado ;) 

 

Weź sobie wszystkie, sprawdź i wybierz co Ci najbardziej odpowiada. Każdy ma inne oczekiwania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są promocje na kilka miesiecy za free, bo tam nie ma co oglądać. Kilka pozycji filmowych, kilka serialowych, które można w miesiąc ogarnąć. Tylko jakość godna polecenia i nic więcej.
W dodatku brak lektora, a nie wszystkim leży czytanie. 
Na początku nie było co oglądać, a teraz jest i to całkiem sporo. Tylko cena jest za wysoka, w stosunku do oferty.
@lakimanMoja córka jest rekordzistką, bo chyba wszystkie sezony "Gry o tron" obejrzała w niecały tydzień.
To ona w ogóle spała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy? Miałem 2 raz okres darmowy na 3 m. Luty - Marzec i znalazłem  2  filmy do obejrzenia, a reszta  to było to samo co rok wcześniej. Oczywiście każdy ogląda to co lubi.
Co chwila dochodzą ciekawe produkcje. Szkoda tylko, że nie ma polskiego audio do wyboru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo ciekawy co będzie z kontentem AMC. 

Apka AMC+ w naszym regionie była zapowiedziana i cisza.

 

Co ciekawe seriale premierowe też nie są emitowane w stacji AMC.

Ostatni chyba był "Wywiad z wampirem".

"Mayfair witches" czy spinoff WD "Dead city" jeszcze nie miały u nas premiery przez co straci producent bo ludzie na torentach znajdą te produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WBD odpuszcza wprowadzanie (HBO) Max na kolejnych rynkach - Estonia, Litwa i Łotwa miały obiecany start serwisu w 2022 roku, ale tak się nie stało i temat kończy się sprzedażą treści HBO do lokalnego serwisu streamingowego Go3 działajacego w tych regionach.

https://www.broadbandtvnews.com/2023/06/26/warner-bros-discovery-inks-baltics-go3-deal/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redge Technologies z grupy Play nabyło większościowy pakiet udziałów spółki mediaTool, która jest twórcą mediaTool.tv, usługi oferowanej w modelu SaaS. Służy ona do zarządzania procesem emisji kanałów telewizyjnych. Jej głównym zadaniem jest automatyzacja wszystkich procesów związanych z zarządzaniem treścią oraz planowaniem ramówki, zarówno dla tradycyjnych treści linearnych, jak i dla kanałów FAST (Free Ad-supported Streaming TV).

https://www.telko.in/redge-technologies-przejmuje-mediatool-by-wejsc-w-fast-tv

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2023 o 07:53, lakiman napisał(a):

W czym są lepsze serwisy od Prime Video, Disney+ i Sky..?

🤔

Nie wiem w czym są lepsze, ale w ostatnim roku więcej rzeczy widziałem na Canal+ i CDA niżeli na Disney+ czy Amazon (który trzymam głównie zakupom)

W dniu 23.06.2023 o 22:59, Arkon napisał(a):

@lakimanMoja córka jest rekordzistką, bo chyba wszystkie sezony "Gry o tron" obejrzała w niecały tydzień. Apple TV polecam, bo jest tam kilka naprawdę wartościowych pozycji, a jednak ten serwis jest niszowy.

To musiała tylko oglądać i spać. Pogratulować córki. Ja nawet jak mam dzień wolny to i tak męczy mnie oglądanie więcej niż 2 filmów czy 4 odcinków serialu (45-60 minutowego). Dla mnie oglądanie musi być przyjemne a w piątej godzinie skupienie wysiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bredny tak naprawdę do końca nie wiemy ile czasu wtedy poświęciła na sen. Ale fakt- niezły maraton. :mrgreen:

A jeśli chodzi o wymienione serwisy. Ktoś się pytał o subskrypcję raczej patrząc to co jest lub będzie dodawane w przyszłości. Ja mam tylko wrażenie, że np C+ jechał w ostatnim  roku na oparach. Lepiej już nie będzie. No chyba, że ktoś wybitnie bardzo lubi artystyczne kino, Ekstraklasę czy La Ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamie Cooke z WBD odpowiadający jednocześnie za centralną i wschodnią Europę, kraje Bałtyckie, Turcję oraz kraje środziemnorskie i Bliskiego Wschodu twierdzi, że firma będzie starała znaleźć się balans między pay-tv (która wg niego ma się nadal dobrze) oraz streamingiem.

Firma będzie skupiać się na kontencie który "przesuwa granice" (np. LGBTQ+), dokumentach sportowych i "true crime".

Dla kanałów FAST nie widzi rynku, może z wyjątkiem Polski :). Pięknie się w tym WBD dobrał zestaw ludzi żyjących w 2010.

 

https://www.broadbandtvnews.com/2023/06/28/warner-bros-discovery-outlines-cee-content-strategy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2023 o 10:52, BizzareX napisał(a):
Cytat

konflikt z gubernatorem Florydy Ronem DeSantisem o ustawę szkolną (zwaną „nie mów o gejach” i nakładającą ograniczenia w edukacji seksualnej) kosztował koncern Disneya miliard dolarów. Doprowadziło to bowiem do zamknięcia świeżo wybudowanego kompleksu biurowego.

Drogo ich kosztowała ta poprawność polityczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Prime Day promocje na dodatkowe usługi w amerykańskim Prime Video.

Jest między innymi 50% zniżki na Max (7.99$), Paramount+ (5.99$) i AMC+ (4.94$) przez pierwsze dwa miesiące. Z kolei Starz za 99 centów przez dwa miesiące (regularna cena 9.99$).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości czy wszystkie serwisy w Polsce udostępniają możliwość pobierania filmów i seriali oraz oglądania offline? Szczerze mówiąc dotąd korzystałem z tej opcji tylko w Netflixie. Podobno jest taka możliwość w HBO Max, a jak to jest z Amazonem, Disneyem i Sky oraz Canal+ online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...