Skocz do zawartości

Kanały VIVA


IZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałbym się was spytać, jak wam się podobała Oprawa Vivy HU z końca nadawania? Chodzi o tą najnowszą. Według mnie była naprawdę ładna i mogli taką wprowadzić do naszej polskiej Vivy.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2020 o 14:28, matjot napisał:

 

Widać ją na tym filmie:

 

Ja na przykład sądzę o tej oprawie, że jest bardzo przejrzysta. Według mnie jest spójna, ostatnio oglądałem to nagranie na telewizorze z pendrive. Szkoda, że nie miałem wtedy do niej dostępu. Myślę również, że na spokojnie mogli ją wprowadzić w Polsce. Bo ta co była w latach 2012-17 na Viva Polska przez rok czasu widząc ją mi się po prostu przejadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Cytat

27 февраля с 10.00 до 14.00 по московскому времени на канале пройдут профилактические работы. Приносим извинения за предоставленные неудобства.

 

u0aw_w3P03c.jpg

 

pr@pul2e.ru

 

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Привет Robert!))
 
Спасибо, что зашёл к нам.
Robert, приятного просмотра! Поддержать проект можно тут:

 

DABn1nU.jpg
 

 

w podobnym klimacie

http://hls.goodgame.ru:80/hls/122431.m3u8

 

 

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku. 

 

emarti napisał: "Tu się akurat zawsze dziwiłem. Skoro taki czy inny teledysk nawet skrajnie niszowego artysty "jednego klipu" został nakręcony i później emitowany na antenie np. niemieckiej Vivy to gdzieś ten teledysk musi być zachowany, zapisany w wersji oryginalnej bo przecież nie wydaje mi się aby po kilku latach ktoś robił porządki i bezpowrotnie oryginał usunął. Dlatego mnie to dziwi że mając tak bogate archiwum przeróżnych wykonawców np. Eurodance nie powstała żadna telewizja która by zaczeła emitować te klipy lub przynajmniej wprowadzić jakieś pasmo raz na tydzień w jednym ze swoich już istniejących stacji TV."

 

O prawach do teledysków szerzej pisała Arctic_Air w listopadzie 2019:

"Ad. 1 Przy likwidacji spółek majątek trwały ( licencje  ze względu na amortyzację mimo, że nazywa się je dobrami niematerialnymi  traktuje się jako majątek trwały)  może być sprzedany lub podzielony między udziałowców proporcjonalnie do udziałów. Czyli można by w tym przypadku powiedzieć, że licencje z likwidowanego kanału mogą być dalej w obrocie, ale już jako własność innego podmiotu. [...] Jeśli chodzi o Vivę to  ciekawa sprawa, bo z tego co pamiętam głównymi udziałowcami ( założycielami ) Vivy niemieckiej były koncerny muzyczne a pomysł na stację wniósł Pan Górny ( chyba tylko polskie nazwisko )  i miała to być kontra do MTV, które na rynku niemieckim żądało dużych opłat za emisję teledysków.  Finalnie główny konkurent przejął ich. Z tego co wiem nie wciągali VIVA GMBH do struktur Viacom , ale nie wiem też czy wyciągnęli licencje. Co ciekawe szefową VIACOM d/s. sprzedaży kontentu  na rynki  zagraniczne jest teraz Polka Agata Ziomek bardzo fajna dziewczyna. To wszystko opisane wyżej dotyczy sytuacji kontentu oryginalnego."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ViacomCBS, to chyba ostatnia korporacja, która zechciałaby posłuchać telewidzów. Od zamierzchłych czasów podejmują decyzje nieliczące się z nikim, ani bez logicznych uzasadnień. Dlatego jedne z ich flagowych kanałów muzycznych najpierw skończyły na dnie, potem je zamknięto. Od początku dążyli, by kupić markę VIVA i TMF, aby potem je zlikwidować i pozbyć się konkurencji.

 

Niemożliwe, żeby wskrzeszono VIVĘ, ale gdyby to przeanalizować, to do czego wracać? Lata ostrej VIVY były wstępem do trumny i w tym czasie tylko wegetowała, przez co ludzie o tej stacji zapominali, odcinali się od telewizji na rzecz YouTube z większą ilością różnorodnej muzyki o każdej porze.

 

Dobrą VIVĘ z lat 90's i 00's, z przodującymi programami "CLUB ROTATION", "INTERAKTIV", "VIVA WECKER", "PLANET VIVA", "VIVA HITS", "TRASH TOP 100" możemy powspominać tylko na YouTube albo swoich nagraniach. Tamta VIVA, to przeszłość, inne czasy, gdzie się opłacało zatrudniać prezenterów, nagrywać programy, zapraszać gości, przeprowadzać wywiady, organizować występy, koncerty, czy bywać w klubach. Świat jakby się cofnął w tej dziedzinie, bo teraz mamy same szafy grające i inny rynek. 

Edytowane przez Sentence
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Roger Sanchez - Another Chance  świetny klip, jeden z moich ulubionych :)

=============================================================

 

Kaseta nagrana 4 Grudnia 1998 w 5 rocznicę VIVY niemieckiej. Życzenia od gości a także specjalne logo upamiętniające 5 lat istnienia kanału. 

 

Więcej screenów pod linkiem z google (Galeria całej kasety)

 

https://photos.google.com/share/AF1QipPbp0TYLqzSjL0c8f6MUksPKsD1JAzbhxzkzrf9mlapkpWCchnUrg_MCqHwVE_qcg?key=RW82MEFNQTkybE9OdEx1THpCUUF6RUd6MFBVdTFB

 

OFRPm2c.jpg

rPb9vrH.png

gk54OvI.png

Z08Opy7.png

 

 

 

 

 

Edytowane przez Tomkiszot
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...