Skocz do zawartości

Powolny upadek telewizji satelitarnej


djadijos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
22 minuty temu, lakiman napisał:

Na plus, że udostępniają Eleven (4K)  na Android TV/ Apple TV.

Jednak w tym przypadku jakość z satelity jest najlepsza.

W tv sat jest średnio 16-20 Mbps i online tak samo, przynajmniej w PBG. To chyba w Play Now jest 12?

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pawop napisał:

Na jakiej podstawie tak sądzisz? Robiłeś jakieś badania?
 

Tu nie potrzeba żadnych badań. Na terenach chociażby wiejskich nie rzadko jedyną opcją dostępu do sieci jest internet mobilny, który niestety jest limitowany i to się raczej nie zmieni. Przez co korzystanie z streamingu jako opcji dominującej w gospodarstwie domowym po prostu nie ma sensu. Sprawdzi się ewentualnie jako dopełnienie do posiadanej tv linearnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Aktualnie jest 19,7, a ja podałem przedział 16-20, czyli średnia 18. Teraz wytłumacz wszystkim, jaką różnicę robi te 1,7 przy kodeku HEVC 🤣

Podałeś dolną granicę 16 a do tego co sam wymierzyłeś jest 3.7 a nie wyliczas sobie jakieś bzdurne średnie ze swoich żałosnych informacji. Juz pomijam że badałeś Eleven 4K z tp BP a nie  C+ gdzie średnia zapewne będzie jeszcze wieksza😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Tylko kto za to wszystko będzie płacił? Netflix+CDA+Apple TV+Amazon+Disney+Viaplay+HBO GO a za chwilę MAX i jeszcze abo w C+, niezła sumka by wyszła. Pomijam kwestię czasu, czyli kiedy go znaleźć by to wszystko obejrzeć.

Tylko w streamingu fajne jest to, że nie musisz brać wszystkich usług od razu i płacić za wszystko i wiązać się długoterminowymi umowami. Jeśli interesują ciebie dane seriale czy filmy to wykupujesz dostęp na miesiąc czy dwa i oglądasz, a potem rezygnujesz i możesz szukać czegoś innego w kolejnym serwisie. Myślę, że jest to główna przewaga nad telewizja linearną. Poza tym w takiej telewizji trzeba brać na przykład wysokie pakiety, bo lubisz dane kanały, które są tam umieszczone, a reszty i tak nie oglądasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta.W Viplay by oglądać sport muszę brać i film fakt innych rzeczy juz nie ale co z tego jak cena pakietu jest podobna dla mnie co odpowiednik w C+ Extra z ok 162 kanałami. Wiązać sie nie trzeba i można np oglądać co 4 mecz swojej ulubionej drużyny lub co 4 kolejkę z ulubionej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler ja mam tak, że przeglądam ofertę danego serwisu - i mówię sobie, że zobaczę jeszcze: to, to i to. A potem miesiąc mija, czasu nie ma i tak przesuwam wyłączenie subskrypcji na kolejny miesiąc oglądania albo pojawia się coś nowego, interesującego. I znowu przesuniecie anulowania subskrupcji.

W tej chwili mam C+, HBO, Netflix, Amazon i Player. Na Amazonie ostatni raz coś oglądałem chyba z trzy miesiące temu. Na szczęście to tylko opłata raz na rok, ale mimo wszystko - często płaci się za coś, a i tak nie ma kiedy tego oglądać.

 

Treści już jest dużo, a będzie jeszcze więcej. I wszystko rozdrobnione jeszcze bardziej.

 

Dobrze, że Viaplay nie ma ani Ekstraklasy ani Ligi Mistrzów. To chociaż oni mi odpadają z subskrypcją. Bo filmowo to tam bieda straszna. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...