Skocz do zawartości

CT/TCM


bakus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś były testy EPG dla Cyfry i kanały "MTV Polska.", "VH1 Polska." i "VIVA Polska." miały EPG dla Cyfry a to co były bez kropki było dla CP i n. Tak to się jakoś przedstawiało. Jak jest teraz? Nie wiem, nie patrze za bardzo czy są błędy w EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się chyba nie da, musisz dokładać jakieś inne kanały w te miejsca, chyba ogólnie dekodery nie mają możliwości tworzenia przerw między kanałami, ja przynajmniej nie spotkałem się z przerwami takimi na własnych dekoderach i własnych listach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na dekoderze da się w listach ulubionych robić puste miejsca. Trzeba najpierw wprowadzić kanały ulubione jak leci a potem wybrane przez siebie kanały wykasować. Numerki przypisane do kanałów na danej liście zostaną czyli wykasowane kanały stworzą puste miejsca 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja liste ukladam tak jak chce bo tak mi odpowiada. jak dodadza jakis kanal to go poprostu dozucam do listy w pasujace mi miejsce. domownicy nie narzekaja bo maja normalna liste a nie jak daje polsat: 1. Polsat, 2. TV4, 3. TVP1 itd. tylko 1. TVP1, 2. TVP2, 3. TVP Kultura, 4. TVP Polonia, 5. TV4, 6. Polsat itd. w dekoderach CP mi sie to podoba bo ukladam jak chce i z jakich kanalow a nie tych co da operator i jeszcze np. nie uaktualnione. Tworzenie wlasnej listy daje swobode bo umieszczam tylko kanaly ze swojego pakietu + FTA ktore mnie interesuja z HB jak i z Astry lub innej satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu>Instalacja>Skanowanie transponderów i wyszukujesz częstotoliwość:

10,949V,SR 27500,FEC 3/4

Później zapisujesz kanały i wciskasz przycisk FAV.I na liście szukasz oddzielnego Cartoon Network i TCM(Turner Classic Movies).Jak wejdziesz w instalacje to podajesz kod PIN(domyślny to 0000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...