Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mieli, ale w końcu idzie, w pracy w ogóle nie dałem rady wejść, ale teraż już Mandalorian jadę default_wink.png

P.S.

Dopisz do adresu /login

a jak ktoś miał już konto to wylogować się i zalogować ponownie

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co będziecie oglądać na disney+ ... gumisie z 1990r skalowane do 4K ??  snieżkę z 1937 w 4:3 , nie czuje jakos tego fenomenu by placic za cos co w wiekszosci sie juz WIDZIAŁO - szanuje Wasze portfele i czas ale nie kumam tej magii netflixa - a teraz za chwile  disney PLUSA :)

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, patryszq napisał:

i co będziecie oglądać na disney+ ... gumisie z 1990r skalowane do 4K ?? 

Spokojnie, ja już swoją rodzinę mentalnie szykuje na Disney+ ;)

Będzie to obok Netflixa i Amazon Prime Video kolejna usługa która zapełni szare jesienne dni.

Nie ważne jaki to będzie rok. Ważne , że będzie :rofl:

PS.

Nikt nikogo nie zmusi do subskrypcji, moim skromnym zdaniem znajdą się chętni.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co będziecie oglądać na disney+ ... gumisie z 1990r skalowane do 4K ??  snieżkę z 1937 w 4:3 , nie czuje jakos tego fenomenu by placic za cos co w wiekszosci sie juz WIDZIAŁO - szanuje Wasze portfele i czas ale nie kumam tej magii netflixa - a teraz za chwile  disney PLUSA
No cóż akurat masz tu bez reklam, skoro tych co płacą na Tv uważasz za jeleni i nie wiesz co inni widzą w Netflixie, zatem gdzie to wszystko oglądasz...nie musisz odpowiadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem napewno są pozycje NGC, większości wcześniej nigdzie nie widziałem, a wiadomo że kanały linearne NGC nie nadają się do oglądania ze względu na koszmarną ilość reklam nawet w nocy.

Z US i Kanadą rzeczywiście jest jakiś problem i cały czas mieli, ale Holandia chodzi na większości VPN, można sobie wziąć triala na 7 dni i potestować

 

P.S.

przycisk ignoruj ułatwia czytanie wielu wątków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy myszka miki jesteś Disney+?Bo moja córka się  mentalnie szykuje na ten serwis i nawet kartę jej z banku zamówiłem a w mojej rodzinie to każdy ma kartę wiec będziemy mieć Disney +

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest myszka miki, właściwie wszystkie klasyki są, są simpsonowie...po polsku aktualnie mamy originalsy, mandalorian i high school mają dubbing i napisy, reszta lektor i napisy, szkoda tlko że te 2 nowe filmy originals są bez tłumaczenia aktualnie mimo że zwiastuny były tłumaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moje zdanie... Disney+ będzie fajny na początku a później się znudzi. Jest wiele pozycji co bym zobaczył raz jeszcze w dobrej jakości a nie te z naziemnej lub starego DivX'a - chodzi własnie o klasyki... :)  Nie wiem czy Disney na tym nie umoczy? Netflix, HBO, APV produkuje dużo ten pierwszy nawet bardzo dużo więc trafia w gusta i guściki. HBO to fajny dodatek ale niestety jakość tragiczna. APV ciekawe ale niestety w Polsce falstart.

A dla kogo jest Disney+ ? Trudno tak naprawdę określić. Dzieci klasyków nie chcą oglądać więc co najwyżej rodzice. Marvel i Star Wars - to wiadomo klimat fanowski. NG - to może być fajne bo jakość z satelity woła o pomstę do Boga więc można by w końcu posmakować jakości.

"Mandarynian" już wszyscy cisną z pirata... i skończy tak wszystko u nas zanim nie odpali w Polsce. Więc ogólnie jaka będzie frajda przy starcie od razu aby rzucać się na Disney+? 

... a no żadna. Choć nie powiem że nie posmakuje. Aaaaa jak by się dało dzielić konto to będę trzymał tak aby była.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...