Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Palamander napisał:

I ja mam kupić subskrypcję,żeby mój 8 letni syn to oglądał? To przynajmniej jedną platformę mam z głowy

##„Seksualność nie powinna znajdować się w pobliżu programów telewizyjnych mojego dziecka” — napisał inny użytkownik ##

Wszystko w temacie.Disney+ nawet złotówki ode mnie nie zobaczy

Najwyraźniej w innych krajach ludziom nie robi to różnicy. Fakt, to trochę przesada, żadne skrajności nie są dobre i wplatanie na siłę i celowo takich wątków nie spowoduje większej akceptacji różnorodności. 
 

Na szczęście mi nie przeszkadza to kim jest kto. Czy gej czy lesbijka, Afrykanin czy Azjata, weganin czy ktoś kto kładzie ananas na pizzy i polewa ketchupem jest dla mnie bez znaczenia.

 

Swoją drogą ostatnio skończyłem oglądać Parallels. Wszyscy główni aktorzy są biali i hetero, więc może znajdziesz jednak coś dla siebie 😉

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem po co się zajmować kwestią tłumaczeń. 

Tak jakby się doszukiwać spisku, że wiele tytułów będzie nie w polskim języku na 14.06. Ale byłby wtedy hejt na forum. Bo wszystko niby musi byc gotowe na start.

Nie musi i nie będzie.

Oby było wszystko co chcę zobaczyć z lektorem bo nie lubię napisów czy dubbingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawop napisał:

To co będzie u nas dostępne, będzie gotowe (tlumaczone) na start.
Zakładki Marvel, Star Wars, Disney, Pixar to będzie dubbing. Lektor w produkcjach z zakładki Star.


 

To nieprawda.

Ja akurat śledzę gdzie dodają lektora na fb disney+polska i dodają jak najbardziej do marvela np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Pawop napisał:

Dziś doszło ponad 1100 audio i ok. 1400 napisów. W tym m.in. Hawkeye i Moon Knight

Jadą z tematem ;)

Tutaj więcej szczegółów co doszło

 

Natomiast ciekawe co będzie na premierę w Polsce ;)

9 godzin temu, Pawop napisał:

To co będzie u nas dostępne, będzie gotowe (tlumaczone) na start.
Zakładki Marvel, Star Wars, Disney, Pixar to będzie dubbing. Lektor w produkcjach z zakładki Star.

Rozumiem animacje z dubbingiem ale fabularne np seriale Marvela?

Mnie tam rybka, bo nie oglądam z polską ścieżką dźwiękową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Matig15000 napisał:

Nie pisz głupot,dosłownie tylko pare filmów Marvela ma lektora. Reszta to dubbing.

 

Na dzień dzisiejszy tak.

Ale to nie jest efekt końcowy i może jeszcze się wiele zmienić.

Chyba, że masz oficjalne info wskazujące, że tak już zostanie. Nie wiem, może z myszką miki rozmawiałeś np.

13 godzin temu, Pawop napisał:
15 godzin temu, domin107 napisał:

 

Ty tylko śledzisz, a ja mogę włączyć te produkcje. Taka mała różnica

Ale to nie ma nic do rzeczy. 

Był tu taki jeden użytkownik, który lubił się tak chwalić co on nie miał. Uważaj, żeby nie iść tą drogą.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, domin107 said:

Był tu taki jeden użytkownik, który lubił się tak chwalić co on nie miał. Uważaj, żeby nie iść tą drogą.

Tu nie chodzi o chwalenie się, a po prostu o pisanie zgodnie z rzeczywistością, a to dostęp do serwisu ułatwia znacząco ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pawop napisał:

@domin107 ludzie z Disney Plus Polska już Cię wyjaśnili, więc skończ i nie pogrążaj się.
Zapomnij o lektorze tam gdzie jest dubbing!
 

Ale masz jakieś oficjalne źródło potwierdzające tę teorię ?

Bo coś wątpię. To tylko opinia.

Opinia nie zawsze staje się faktem.

Nawet jak ją się powtórzy 16 razy.

 

Ale faktycznie mogę zapomnieć bo nie zawsze pamięć mi działa jak należy ostatnio :/

 

Ktoś wie czy jest utrzymana zasada w D+ w kontekście premiery w serwisie po 45 dniach od premiery w kinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...