Skocz do zawartości

Disney+ kwestie techniczne


swordfish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Conan napisał:

Założyłem konto włoskie i wszystko działa poprawnie bez VPN. Zarówno na Android TV jak i na przeglądarce. Dzięki za pomoc. Animacje czy produkcje stricte Disneya mnie akurat nie interesują, ale usługa jest według mnie warta uwagi przede wszystkim dzięki filmom Foxa, serialom FX i Hulu oraz bogatej bazie kultowych filmów i seriali. W pierwszej kolejności zabieram się za filmy "The Last Duel" i "Free Guy", a z seriali za "Pam & Tomy" i "Dopesick" (ten oprócz polskich napisów ma nawet polskiego lektora). Poza tym czekam na premierę "The French Dispatch" i "West Side Story". Brakuje mi polskiego tłumaczenia seriali "Reservation Dogs" i "Only Murders in the Building", ale rozumiem, że pewnie trzeba będzie poczekać do startu usługi w Polsce.

Aplikacja jest również na PS5, smartfonach oraz Tizenie(sam u używam) wystarczy zmienić region TV.

 

PS5 jeden mankament. Brak wsparcia 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pawop napisał:

Nowe tłumaczenia dodawane są praktycznie codziennie, więc mogą pojawić się w każdej chwili.
 

W takim razie czekam. Jeszcze nie wiem czy to jest platforma, którą będę subskrybował co miesiąc, ale w tym momencie oferta interesuje mnie bardziej niż Netflixa czy Prime Video. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Exit to nadchodzący amerykański thriller w reżyserii Damiena Powera na podstawie scenariusza Andrew Barrera i Gabriela Ferrari, oparty na powieści Taylora Adamsa o tym samym tytule z 2017 roku.

Cytat

FILM WILL DEBUT FEBRUARY 25 ON HULU IN THE U.S., STAR+ IN LATIN AMERICA AND DISNEY+ IN ALL OTHER TERRITORIES

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka - w indyjskim Disney+ Hot s t a r (forum cenzuruje to slowo...?!) oprócz treści Disneya i indyjskich kanałów Star mamy też seriale HBO.

Fajna oferta jak za 50 zł (1499 rupii) rocznie ;). Oczywiście napisów PL brak.

 

hotstar.jpg

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Hot Star przed przejęciem przez Disneya, był takim samym agregatem treści jak np Hulu w USA. Na Hot Star były i jak widać jeszcze (pewnie jeszcze umowy trwają) produkcje HBO czy Showtime oraz nawet sport na żywo.

Zdarzały się również produkcje Sony (seriale i filmy) bo mieli albo jeszcze mają z Sony umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oglądasz sobie coś co ma pełne sezony i spokojnie czekasz aż się na Disney+ HBO Max Apple czy coraz częściej na Amazon zakończony sezon który chcesz obejrzeć :)

2-3 odcinki na start a później po 1 odcinku co tydzień, to najlepsze co wymyślono. 
Mnie wkurzają całe sezony na raz bo każdy ma inne tempo oglądania a później jakaś menda lub kilka zaspojleruje gdzieś w sieci bo nie ma nic innego do roboty jak ciągle binge sobie robi - jeden za drugim serialem na ilość 

Przy okazji serial wypuszczany po 1 czy 2 odcinkach co tydzień żyje dłużej 

Nie każdy należy do pokolenia o którym wspominał Baginski ;) 

Jest tyle produkcji obecnie ze śmiało można oglądać inne zakończone sezony/seriale a dać innym trochę zabawy co tydzień po jednym odcinku innej produkcji :)

 

BTW

Cytat

Disney Onyx Collective i ABC News wspólnie nabyły Aftershock , który po swoim debiucie w zeszłym miesiącu otrzymał specjalną nagrodę jury na Sundance Film Festival za „Wpływ na zmianę”. Najnowszy film reżyserów Pauli Eiselt i Tonyi Lewis Lee będzie transmitowany jako oryginalny film z Onyx Collective w Hulu w USA, Star+ w Ameryce Łacińskiej i Disney+ na wszystkich innych terytoriach.

 

 

A dzisiaj się pojawił trailer filmu Fresh gdzie główne role grają Daisy Edgar-Jones and Sebastian Stan. Premiera 4 marca

 

 

 

 

Brygada RR powróci w filmie Chip ‘n Dale: Rescue Rangers - łączącym animację z efektami CGI oraz prawdziwymi aktorami. Fabuła filmu Chip 'n' Dale: Rescue Rangers została przedstawiona w zwiastunie - bohaterowie są świadomi tego, że byli gwiazdami popularnego serialu animowanego. Żyją w Los Angeles, ale świat wokół nich znacząco się zmienił, a dawna sława przeminęła. Bohaterowie radzą sobie na różne sposoby, podejmując się chociażby... operacji CGI. Produkcja będzie połączeniem gry aktorskiej i animacji komputerowej.

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrektor generalny FX , John Landgraf, przedstawił plany na najbliższe lata FX. Będzie nowych 19 tytułow i 11 powracających. Wszystko będzie na HULU - przynajmniej w USA 

Atlanta dostanie w 2024 ostatni 4 sezon 

 

W tym roku premiery - The Old Man z Jeff Bridges (lato 2022), animowana komedia Little Demon i dokument Welcome to Wrexham

Do tego powrót Atlanty 3 sezon  (jesień) i ostatni sezon Better Things , w zestawieniach FX 2022 znalazły się Under the Banner of Heaven (wiosna), Pistol (maj) czyli serial o Sex Pistols, The Bear (lato), The Patient - serial komediowy ze Steve Carell,  Class of '09 - serial z gatunku thriller , Fleishman Is in Trouble z Claire Danes.
Zaplanowane na  w lata 2023 i 2024 : Great Expectations ( z udziałem Olivii Colman ) od jednego z twórców Taboo na podstawie Charlesa Dickinsona, Retreat od Brit Marling z Clive Owen, kolejny sezon Justified , Shogun (najambitniejsza produkcja w historii FX pod względem skali i rozmachu), Obcy, nowo ogłoszony piąty sezon Fargo oraz dwie nowe edycje serii American Stories Ryana Murphy'ego.

 

Duza cześć z tego będzie na Star w pakiecie z Disney+ ;)

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w maju przy okazji premiery Kenobi wystartują;)

 

Generalnie coś się dzieje, bo chyba nie ma blokady na stronę logowania...nie mam vpn, nigdy nie miałem...normalnie wszedłem na stronę...

Screenshot.png

[url=https://postimg.cc/zLKnzzv6][img=https://i.postimg.cc/zLKnzzv6/Screenshot2.png][/url]

Nie ma informacji, że serwis jest niedostępny po kliknięciu na "LOG IN"

https://www.disneyplus.com/eu/login

Screenshot2.png

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Toma441 napisał:

Pewnie w maju przy okazji premiery Kenobi wystartują;)

 

Generalnie coś się dzieje, bo chyba nie ma blokady na stronę logowania...nie mam vpn, nigdy nie miałem...normalnie wszedłem na stronę...

Screenshot.png

[url=https://postimg.cc/zLKnzzv6][img=https://i.postimg.cc/zLKnzzv6/Screenshot2.png][/url]

Nie ma informacji, że serwis jest niedostępny po kliknięciu na "LOG IN"

https://www.disneyplus.com/eu/login

Screenshot2.png

Myśle że nie będzie to maj. W komunikacie jest jasno napisane że wystartują latem 2022. A Lato kalendarzowe ile mi wiadomo w tym roku zaczyna się - 21 czerwca więc najwcześniej w tym terminie możemy się startu spodziewać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

@Toma441 Disney+ nie robi blokady na logowanie. Możesz subskrybować w DE i używać na terenie Europy.

Zgoda, tylko akurat wczoraj przez moment (stąd screen) udało mi się odpalić normalną stronę, zamiast previev page i nie ma tej regułki "service unavailable". Może grzebią coś w "bebechach" strony 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...