Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A cyfra+ jak zawsze nie napisze wprost zasad promocji...

 

Tak wogóle to na stronie:

http://www.cyfra.tv/cyfra_plus_3.html

jest adnotacja że promocja obowiązuje do 10 maja, a więc stosunkowo krótko, ciekawe czy coś lepszego zaproponują wtedy...

 

Tak w/ogóle to rozumiem że ta promocja majowa oraz Vobis nie łączą się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja w sklepach Vobis z okazji czteroletniej współpracy z cyfrą :D

W ramach promocji / dostępnej wyłącznie w sklepach Vobis/dostajemy bonus: darmowy dostęp przez rok do kanałów HD (Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD, National Geographic Channel HD), półroczny dostęp do kanału Kino Polska , kanałów z paczki AXN i Discovery Channel oraz prezent w postaci uniwersalnego pilota marki Philips :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... też obserwuję łączkę C+ bo coś tam trzeba oglądać. Obecne promocje nijak nie zachęcają do wejścia głębiej w tę rzeczkę (tym bardziej, że lato może sporo zmienić w ekonomice użytkowania). Liczę na Jubileuszowy gest C+ , a teraz zamiast zakupu , rezygnuję z jej usług po 3. latach oglądania. To była nieustająca promocja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak:

Po wysłaniu rezygnacji,dostałem telefon 2 tygodnie przed końcem umowy.

Przedstawiono mi oferte ,12 miesięcy -25%+ 6 miesięcy normalna opłata (pakiet prestiż)

Powiedziałem dziekuje, ale nie ,wspominając przy tym o promocji BP.

Kilka dni przed końcem umowy ,zadzwonili kolejny raz.

Tym razem dostałem propozycje -25% na prestiżowy(łącznie z kanałami HD i HBOHD) przez 12 miesięcy i 1 miesiąc normalnie,w to nie jest wliczony EurosportHD.

 

I postanowiłem przyjąć tą propozycje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do promocji - dwa dni temu zadzwoniłem do Boku czy jak mu tam chcąc włączyć na stałe HBO HD w opcji z cyfrą HD w ramach promocji i zostałem mile zaskoczony. Pan z info zaproponował mi pakiet cyfry, HBO, Cinemaxa/dołaczył dodatkowo/ i paczkę Discovery/miałem/ o 39zł taniej na pół roku :D . Zaznaczam, że mam od paru lat pakiet komfortowy a w czasie rozmowy nie sugerowałem złożenia wypowiedzenia tylko dołączenie HBO HD w pakiecie z cyfrą za 9 zł a przez dwa miechy chyba za 6 zł czy jakoś tam. Więc co by nie mówić ładna obniżka abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie: Czy po rezygnacji z danej opcji dodatkowej w danym miesiącu, np zmiana MultiPremium na Premium Canal+, można korzystać z promocji na opcje dodatkowe, czy te promocje dotyczą tylko nowych umów? Inaczej - czy mogę np w lipcu włączyć tą opcję promocyjnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...