Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również mam cyfrę+ od wtorku i jestem zadowolony. Dobre kanały tj. Ale kino, N.G.channel, Polsat News( fajny kanał ,mało reklam,ciekawszy niż tvn 24),Travel channel,Eska Tv,Polsat Film( również ciekawe filmy),do szczęścia brakuje kanałów BBC i od dawna wyczekiwanego Boomeranaga. Nie chcę N a ni c.polsatu. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pękłem . Zamówiłem przez internet sama kartę , optimum bez HD i canał + bez HD . Umowa na 19 mies. w punkcie centrum podpisana 10 mies. 31.95 zł 9 mies 63.90 zł. Canal 8 mies. 17.45 zł. , potem z niego zrezygnuję . Za tą cene powinno być wszystko HD , więc jestem mało zadowolony , bo i tak później będę dokupować to ustrojstwo moduł TNK HD ( ze wzgledu na Film Box HD i Nsport HD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można podpisać umowę również na 19 miesięcy. Wtedy nie masz Multiroomu za 1 zł, tylko za 7, 50 zł oraz dekoder HD kosztuje nie 1 zł + 99 zł aktywacja, tylko 49 zł + 99 zł aktywacja; rabaty na pakiety oraz opcje są takie same. Faktem jest, że ani ze strony Cyfry+, ani z ulotek nie można się dowiedzieć o istnieniu umowy na 19 miesięcy, ale taka na pewno jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa z CP konczy mi sie w kwietniu i wtedy tez zamierzam przypatrzec sie ofercie Cyfry+. I mam takie pytanko. Oczywiscie wiem, że teraz to wrózenie z fusów "jakie beda promocje itp itd", ale chodzi mi o poprzednie lata ( sam nie pamietam za dobrze ). Czy byly jakies odrebne promocje na czas Wielkanocny? Czy w ogole było to samo co w inne miesiace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak! Jeśli masz w zanadrzu przejście do Cyfry+, to zdecyduj się na aktualną promocję już teraz. Najlepiej tydzień przed Świętami BN. Trudno zapłacisz jeszcze abonament CP za cztery miesiące (do kwietnia) - ale ta promocja zrekompensuje ci wszystko. Później, jak się zgapisz, to już nie będziesz miał takiej promocyjnej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się dowiedzieć dlaczego mój post jest ciągle usuwany????? Forum jest chyba niezależne a nie dedykowane dla cyfry jeśli się coś negatywnego na jej temat napisze!!!!

 

Niech w końcu Cyfra OTWORZY OCZY i pogodzi się z tym że w tym roku przegrała ze swoimi promocyjnymi okazjami i promocjami co rekompensują wszystko jak zostało wyżej napisane. Prawda boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze juz zadawałem to pytanie, ale może coś się zmieniło, ktoś (cyfra.tv) wie wiecej, a jest to dla mnie dosyć ważne. Czy aktualna promocja zahaczy o styczen ?

 

A Ja mam nadzieję że aktualna promocja nie zahaczy nawet o przyszły tydzień, tylko że cyfra wreszcie zrobi porządną promocję świąteczną i nie będę musiał wybierać tylko między n-ką i polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od jutra zmiana cen dekoderów w Pakiecie START :)

 

- Pakiet START + opcja premium HBO lub Canal+ : cena dekodera STRONG 6880 na własność 1 zł

- Pakiet START bez opcji premium : cena dekodera STRONG 6880 na własność 49 zł

 

Pozostałe dekodery (Pace SD, Thomson SD, Mediasat) w cenie 49 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...