Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy w grudniu można spodziewać się nowej promocji?Mnie interesuje tylko Kompakt i Canal + .Inie wiem czy warto czekać do grudnia czy skorzystać z tej promocji

Zaczynam w to wątpić. Choćby patrząc na nagłówek strony z napisem "U nas już dziś świąteczna promocja". Policzyłem sobie Kompakt HD i C+ HD (który przy przedłużeniu proponują mi średnio za nieco ponad 74 zł na miesiąc) wyszło mi średnio ponad 76 zł miesięcznie (umowa na 19 mies. bez zamawiania przez internet i bez przymusu wykupienia opcji Canal+ przez cały okres umowy). Trzeba przyznać, że oferta słaba, szczególnie porównując ją do zeszłorocznej, a tego porównania uniknąć się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w grudniu można spodziewać się nowej promocji?Mnie interesuje tylko Kompakt i Canal + .Inie wiem czy warto czekać do grudnia czy skorzystać z tej promocji

 

@Dozamet1 Przy takich przeciętnych promocjach jak teraz to ja też już myślę tylko o Kompakcie i Canal+. A co do twojego pytania to na pewno warto czekać do grudnia, bo teraz nie jest to dobra promocja. W grudniu na 99,99% będzie lepsza promocja, przynajmniej te kilka miesięcy więcej rabatu 50% :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem sobie trud obliczenia średniomiesięcznych wartości przy promocji obecnej (3 listopad 2010 - abonament na 19 mies.) dla Cyfry+ i mi wyszło:

 

CANAL+ 20,4

CANAL+  HD 23,6

HBO 20,4

HBO HD 23,6

Multipakiet HD 55,2

CANAL+ Sport 19,7

Kompakt 35,0

Kompakt HD 44,8

Optimum 48,8

Optimum HD 64,8

Prestiż HD+ 120,0

 

 

Tak więc warto chyba poczekać do grudnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wkurzające jest podawanie astronomicznych cen a obok nich np. 8 miesięcy 50% taniej. Oczywiście można błyskawicznie obliczyć średniomiesięczne wartości ale mogliby dać stałę ceny. Te promocje są bardzo mało czytelne.

 

Optimum HD za 64,8+dekoder to trochę za dużo jeśli w N ma być promocja 48zł za wszystkie pakiety. Nawet jeśli nie to w podobnej cenie teraz w N dostajemy HBO i Nfilm + więcej kanałów HD i lepszy dekoder. Ten Optimum HD powinien kosztować MAX 55zł z dekoderem jeśli chcą liczyć na dużo nowych klientów. Najbliżej ideału jest Prestiż HD - gdyby za tą cenę dali jeszcze PVR to nic więcej nie potrzeba bo oferta jest warta swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ulotkę cyfry z października 09 i np pakiet kompakt (wtedy podstawowy) w umowie na 13 mies kosztował :

21.45 przez 8 miesięcy później 42.90

C+,HBO,Cinemax gratis 3 mies,potem przez miesiąc 50 %

Opcje HD 50 % taniej przez 8 mies

HBO digital,Filmbox 50 % 8 mies.

Trochę drogo ale był wtedy pvr Hd za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...