Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to trzeba wprowadzić poprawkę na stronie Cyfry którą linkowałem.

a co tu poprawiać? przecież nie ma tam informacji, że do KOMPAKTU można wziąć multiroom.

Wyjaśnię skoro nie rozumiesz: pod nazwami wszystkich pakietów poza startowym którego nie ma na tej stronie ujętego jest napisane opcja multiroom 12 miesięcy z rabatem 50%. Wystarczy dodać gwiazdkę z napisem : nie dotyczy pakietu kompakt,kompakt hd i kompakt hd plus byłoby wtedy jasne. Teraz nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfta.tv, kiedyś krążyły informacje że tunery HD 6201 są na wyczerpaniu. A jak teraz, czy będzie "pokrycie" na najbliższe miesiące? Zwłaszcza przy ciągle spadających cenach. Jaki obecnie jest popyt w stosunku do podaży? Wiem że to zależy też od ilości zwrotów ale na dziś jak przedstawia się "stan magazynowy"?

Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów. Wcześniej płaciło się 99zł aktywacji za dekoder PVR. Teraz widzę że aktywacja tyczy się też dekoderów HD. W związku z tym czy przy zakupie dekodera HD na własność płaci się również te 99zł? Bo jeśli tak, to dekoder kosztuje 198zł a nie 99 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyczerpania 6201 to na razie chyba nie ma co się bać bo jest moda na jakikolwiek dekoder byle miał twardy dysk :D To się tak modne zrobiło, że ludzie nawet nie chcą HD byle mieć możliwość nagrywania i przewijania :D

 

Więc PVR rozchodzą się jak świeże bułeczki, co je nam przywiozą to już sie kończą :D A zainteresowanie samym HD bez dysku raczej małe 8)

 

P.S. Zgadza się aktywacja dekodera PVR i HD to 99 zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc PVR rozchodzą się jak świeże bułeczki, co je nam przywiozą to już sie kończą :D A zainteresowanie samym HD bez dysku raczej małe 8)

 

P.S. Zgadza się aktywacja dekodera PVR i HD to 99 zł :P

 

Ja sobie braku możliwości nagrywania już nie wyobrażam. Jest to niesamowita wygoda której nawet nie muszę tłumaczyć. Można nagrać kilka filmów i sobie wybrać dowolny a potem obejrzeć z możliwością pauzy czy przewijania. Nie mówiąc już o możliwości pominięcia reklam. Po prostu rewelka.

 

Wracając do tematu: Promocja w takim razie trochę z du... :P Było 249 a teraz jest 99+99=198 więc żadna rewelacja jak za stary dekoder HD. Za kilkadziesiąt złotych więcej można kupić własny dekoder z możliwością podłączenia pamięci i nagrywania :P To już lepsza propozycja na PVR bo przynajmniej dwugłowicowy i wg. mnie jest to całkiem dobry sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. skorzystalem na weekend z projektu 48h pomijam juz fakt ze pol soboty nie bylo hbo i musialem dzwonic do ica. dzis jest wtorek i zauwazylem przez przypadek ze paczka hbo nadal jest wlaczona. pytanie dzwonic by wylaczyli czy nie dzwonic i czekac az sami sie kapna ??? oby tylko "uczciwi" mi nie kazali za to placic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

od jutra, jeżeli ktoś się zdecyduje na opcje premium do pakietu przez cały okres minimalny, ceny wyglądają następująco:

 

CANAL+ i HBO już w cenie 25,90 PLN za każdą opcję

CANAL+ HD i HBO HD już w cenie 29,90 PLN za każdą opcję

Multipremium HD w cenie 69,90 PLN

i dodatkowo do każdej opcji 6 miesięcy z rabatem 50% co pozwoli np. oglądać CANAL+ już od 12,95PLN ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nowa promocja z niższymi cenami na opcje Premium dla osób, które zdecydują się na pozostanie z wybraną opcją przez okres minimalny umowy:

 

CANAL+ i HBO już w cenie 25,90 PLN za każdą opcję

CANAL+ HD i HBO HD już w cenie 29,90 PLN za każdą opcję

Multipremium HD w cenie 69,90 PLN

 

i dodatkowo do każdej opcji 6 miesięcy z rabatem 50% co pozwoli np. oglądać CANAL+ już od 12,95 zł

 

lub

 

dla osób, które nie chcą podjąć zobowiązania na okres minimalny na opcje Premium (możliwość odłączenia opcji po promocji) następujące ceny:

 

CANAL+ w cenie 34,90 PLN

HBO w cenie 29,90 PLN

CANAL+ HD w cenie 39,90 PLN

HBO HD w cenie 35,90 PLN

Multipremium HD w cenie 82,90 PLN

 

i dodatkowo do każdej opcji 6 miesięcy z rabatem 50%

 

2. Brak konieczności zakupu opcji Premium SD lub HD tylko przy odpowiednich pakietach

 

Oznacza to, że od jutra do każdego pakietu SD będzie można dokupić opcje premium w standardzie SD lub HD.

Konsekwentnie do każdego pakietu HD również można dołączyć opcje SD lub HD do wyboru.

Propozycja ta nie dotyczy pakietu START.

 

3. Od 15 października znikają z naszej oferty pakiety Kompakt HD+ oraz Optimum HD+.

 

Dekodery Phila 6201 HD są już ogólnie na ukończeniu i cena pozostaje bez zmian :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to będzie łącznie z promocją 50% taniej przez 5 miesiecy na pakiety (6 miesiecy dla internautów) ?

to mi wychodzi, ze przy takiej umowie na 19 miesiecy kompakt + canal + kosztowałby srednio 57,9 miesiecznie, a to juz bardzo dobra ccena.

co ciekawe jestem obecnie od dwoch miesiecy na wypowiedzeniu i za ten wlasnie pakiet oferuja mi w cyfre 62,8 i mowia, ze taniej na pewno sie juz nie da ;/

chyba wiec poczekam i wezme nowa umowe.

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...