Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konsultowałem się nie przesadzając kilkanaście razy. I za każdym razem to ONI dzwonili do mnie. NIGDY ja nie zadzwoniłem do nich. Bardzo IM zależało bym został, pewnie dlatego, że przez ostatnie 2 miechy płaciłem ponad 130 PLN. Powiedziałem, że mi nie zależy i albo dają mi za 105 PLN prestiżowy HD+ (i już nawet nie chcę tunera, bo mam swój lepszy), albo "do widzenia". Ostatni raz zadzwonili 30 kwietnia i się nie dogadaliśmy. Padały różne propozycje, ale na prestiżowy HD+ za 105 PLN nie mógł się zgodzić, powiedział że nawet rozmawiał z szefem i takiej opcji po prostu NIE MA.

Więc jesteś jedyny, który otrzymał taką ofertę, bo NIKOMU innemu nie złożono takiej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo sie skonsultowac mi dawali za 105zl Prestizowy HD+ chociaz dla mnie to duzo + multiroom daje 120zl :(

 

Na 100% źle zrozumiałeś konsultanta, bo nie ma Prestiżowego HD+ za 105zł :!: Jest Prestiżowy+ i do tego 5XHD za 105zł (pewnie Ci powiedział, że to "prawie" taki sam pakiet jak Prestiżowy HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tu dowiaduje sie newsow ; wiec jednak na te umowy telefoniczne trzeba zwracac bacznie uwage chociaz gosc proponowal mi za 65zl z groszami Komfort+ C+ ; 5HD; C+HD oraz PVR a takiej oferty tez chyba nie ma a przez sluchawke wydawalo sie ze byl trzezwy ...... ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo sie skonsultowac mi dawali za 105zl Prestizowy HD+ chociaz dla mnie to duzo + multiroom daje 120zl :(

 

Na 100% źle zrozumiałeś konsultanta, bo nie ma Prestiżowego HD+ za 105zł :!: Jest Prestiżowy+ i do tego 5XHD za 105zł (pewnie Ci powiedział, że to "prawie" taki sam pakiet jak Prestiżowy HD+.

 

Na ten moment w "promocji" Prestiżowy+ za 105 dają 10 kanałów HD - wszystko co jest dostępne oprócz FoxLifeHD, NatGeoWildHD i BBC HD. I do tego PRV za 0 zł. Opcja na 13 lub 18 mieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konczy mi sie umowa w maju ,dostalem sms od cyfry ze maja specjalna oferte przedluzeniowa dla mnie. Mam pakiet podst + Wiec za telefon i dzwonie, oferta jest taka ;podst+nadal bo mi odpowiada na 13m 30% rabatu ,+5 can HD za 0zl i decoder pace z twardym dysk 500 tez hd na wynajem za 0zl tez na 13m.JAK dla mnie dobra oferta i sobie przedluzylem . :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że takiej oferty nie ma? Oczywiście że jest dla majowych.

Komfortowy+ Canal+ 65,66zł (po 30% rabatu), C+ HD, 5xHD i PVR 100% - 13 miesięcy.

 

A że niestety dużo ludzi słyszy to, co by chciało usłyszeć, to tak to już jest.

ALe dla niej niema opcji Multiroom dopiero z pakietem z HBO a on wtedy ile kosztuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to że na infolinii (podczas przedłużania umowy) konsultanci (pewnie nie wszyscy) informują i proponują Multoroom w cenie 15 zł do pakietu komfortowego. Świadczy to o braku profesjonalizmu niektórych konsulatntów lub o celowym wprowadzaniu w błąd aby klient przedłużył umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od dzisiaj w wytypowanych punktach obowiązuje nowa promocja 8)

 

Wszyscy , którzy podpiszą umowę na 24 miesiącena pakiet Prestiżowy HD+ lub Komfortowy+ z opcjami Premium (CANAL+ i HBO) otrzymają:

 

- Telewizor Full HD marki LG za 1 zł.

- Pakiet Prestiżowy HD+ w cenie 129,90zł lub Komfortowy+ z opcjami Canal+ i HBO w cenie 99,70zł przez okres minimalny umowy.

- Opcje Premium HD w cenie 6,30zł oraz opcje 5xHD w cenie 11,83zł przez okres minimalny umowy.

- Dekodery PVR HD za 0zł do 6 miesięcy.

- HBO Digital za 0 zł do 3 miesięcy.

 

Oferta funkcjonować będzie tylko w wybranych punktach sprzedaży CYFRY+ do wyczerpania zapasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie/problem, otóż w grudniu podpisałem umowę z cyfrą na 18mc wraz z multiroom'em i przez 5mc HBO było darmowe i pan z którym podpisywałem umowę w punkcie poinformował mnie że jeżeli nie chcę płacić za HBO po tych 5mc to muszę zadzwonić w maju do cyfry że rezygnuję z HBO, no i też tak zrobiłem ale pan konsultant z którym rozmawiałem poinformował mnie że jeżeli zrezygnuję z HBO to stracę również opcję HD przy C+ o czym pan w punkcie Cyfry mi nie powiedział, zresztą z umowie też nic o tym nie ma. Jest że 5xHD 100% rabatu przez 18mc i jest również że 100% rabatu na premium HD przez 18mc.

I teraz mam pytanie czy konsultant z którym rozmawiałem wprowadził mnie w błąd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj w wytypowanych punktach obowiązuje nowa promocja 8)

 

Wszyscy , którzy podpiszą umowę na 24 miesiącena pakiet Prestiżowy HD+ lub Komfortowy+ z opcjami Premium (CANAL+ i HBO) otrzymają:

 

- Telewizor Full HD marki LG za 1 zł.

- Pakiet Prestiżowy HD+ w cenie 129,90zł lub Komfortowy+ z opcjami Canal+ i HBO w cenie 99,70zł przez okres minimalny umowy.

- Opcje Premium HD w cenie 6,30zł oraz opcje 5xHD w cenie 11,83zł przez okres minimalny umowy.

- Dekodery PVR HD za 0zł do 6 miesięcy.

- HBO Digital za 0 zł do 3 miesięcy.

 

Oferta funkcjonować będzie tylko w wybranych punktach sprzedaży CYFRY+ do wyczerpania zapasów.

jestem zainteresowany tą promocją, nie wiesz jak z tym telewizorem czy go dają na pewno czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz reklamację, najlepiej podaj, że dystrybutor zapewniał Cię, iż zniżka na C+HD pozostanie. Zgodzą się. Ja napisałem, że dystr. zapewniał... że na forach czytałem... przysłali formułkę "ze względu na Dalszą współpracę... bla bla" Poczytaj sobie 20-30 stron wstecz, wszystko stanie się jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...