Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po przedłużeniu umowy na 18 miesięcy, otrzymałem pismo uprawniajace mnie do zakupu dekodera SD w cenie promocyjnej 79 zł, zakupu mogę dokonać do końca stycznia. Tu mam pytanie, czy jest mozliwość zakupienia zamiast dekodera modułu CAM w promocyjnej cenie?

Przepraszam, że w dwóch postach po kolei.

Czy nie opłaca Ci się bardziej skorzystać z 1) promocji "w oczekiwaniu na multiroom" - gdzie dają drugi dekoder i kartę do niego gratis lub 2) samego multiroomu? Niektórzy wolą drugi dekoder, natomiast mi w zupełności wystarcza multiroom. W Twojej sytuacji (przy przedłużeniu na 18 miesięcy) powinni Ci zaoferować te opcje gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety klamka zapadła wybrałem umowę na 18 miesięcy, w tym Pakiet komfortowy za 42 zł, do tego canal + gratis przez cały okres umowy, zakup dekodera SD na własność za 79 zł. Multiroom nie jest mi potrzebny, na dekoder zdecydowałem się aby mieć go na wypadek awarii mojego Radix-a. Zauważyłem, że ostatnio moduł Aston 1,05 którego używam zaczyna się czasami wieszać, dltego pomyślałem, że zamiast dekodera SD kupiłbym nowu moduł CAM. Dlatego moje pytanie czy jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to jest z tymi Sagemami,dają dwa tunery a potem masę tego jest na Allegro.Widziałem ofertę nowy Sagem cyfra+ ktoś dał ofertę 150zł,za nowo 12 letniego odbiornika po Francuzach :lol2: .A za 2 stówki można kupić odbiornik nowy w sklepie TVsat do odbioru SD cyfry+

 

Nie chwalcie tak tej Cyfry ze się dobrze sprzedaje,u mnie w Krakowie w Vobis,w galeriach Handlowych odbiorniki są.Jest Pace 500GB oraz SD za 79zł są strągi.Nie wszędzie jest Sagem,ale to nie dziwota biorą Komfort dwa Sagemy a potem,Allegro Obniżają sobie koszty umowy z Cyfra+.

Promocja Na nowy rok Canal+ i HBO w prezencie.Pacany się reklamują skasowali 2 miesiące teraz jest przy umowie na 13 miesięcy tylko 2 miechy gratis.

 

A nie lepiej zrobić ofertę dodatkową zamiast Multirum dodatkowe pół roku HBO gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przedłużał ktoś może umowę na 13 miesięcy - Prestiżowy HD+ z dzierżawą dekodera PVR?

Jakie warunki otrzymaliście?

Moja siostra przedłużała i miało być 9miesięcy 50% abonamentu i dekoder PVR gratis wynajem przez cały okres,

a jak wchodzę w ICA to w symulacji jest doliczone po 10pln do każdego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@Radix temat połączenia Cinemaxu z HBO i Canal+ był wałkowany rok temu. Było nawet pismo Satkuriera w tej sprawie i odpowiedź Cyfry (poszukaj w archiwach). W regulaminie nic nie wskazuje na to, że wyłaczjąc opcje A, tracisz promocyjne zniżki do opcji B. Ja w ubiegłorocznej promocji miałem taka konfigurację i wyłączałem Cienemax, a potem HBO, nie tracąc zniżki do Canal+. Sądze, że nie byłem jedynym, który tak zrobił. Gdyby był choć jeden przypadek utraty zniżki, to by się to odbiło szerokim echem na forum satkuriera, a nic takiego nie miało miejsca.

 

Jeśli podpisałem umowę na Pakiet Podstawowy+ na 13 miesięcy z tunerem SD w promocji 50% taniej przez 9 miesięcy i mam zaznaczoną opcję Canal+, HBO i Cinemax przez 4 miesiące gratis oraz opcję Filmbox 13 miesięcy gratis, to czy mogę spokojnie z tej pierwszej opcji (Canal+, HBO, Cinemax) po 4 miesiącach zrezygnować i zostanie mi tylko Pakiet Podstawowy+ oraz Filmboxy, ze zniżką 50% przez następne miesiące? Mam pierwszą umowę z Cyfrą+ i już się gubię co można, a co nie. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przedłużał ktoś może umowę na 13 miesięcy - Prestiżowy HD+ z dzierżawą dekodera PVR?

Jakie warunki otrzymaliście?

Moja siostra przedłużała i miało być 9miesięcy 50% abonamentu i dekoder PVR gratis wynajem przez cały okres,

a jak wchodzę w ICA to w symulacji jest doliczone po 10pln do każdego miesiąca.

 

tak , stara umowa była do końca kwietnia 2010 , przedłużenie w postaci aneksu nastąpiło chwilę przed świętami , warunki to :

 

umowa od stycznia 2010 na 13 m-cy na prestiż+

9 m-cy 50% upust na abo

wszystkie hd gratis na cały okres umowy

hd pvr 0pln za wynajem na cały okres umowy

 

całość w promocji około 75 pln miesiecznie przy czym opłata za styczeń i luty 0 pln - w ramach rabatu na abo jeszcze w ramach poprzedniej umowy, która kończyłaby się z końcem kwietnia 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przedłużał ktoś może umowę na 13 miesięcy - Prestiżowy HD+ z dzierżawą dekodera PVR?

Jakie warunki otrzymaliście?

Moja siostra przedłużała i miało być 9miesięcy 50% abonamentu i dekoder PVR gratis wynajem przez cały okres,

a jak wchodzę w ICA to w symulacji jest doliczone po 10pln do każdego miesiąca.

 

tak , stara umowa była do końca kwietnia 2010 , przedłużenie w postaci aneksu nastąpiło chwilę przed świętami , warunki to :

 

umowa od stycznia 2010 na 13 m-cy na prestiż+

9 m-cy 50% upust na abo

wszystkie hd gratis na cały okres umowy

hd pvr 0pln za wynajem na cały okres umowy

 

całość w promocji około 75 pln miesiecznie przy czym opłata za styczeń i luty 0 pln - w ramach rabatu na abo jeszcze w ramach poprzedniej umowy, która kończyłaby się z końcem kwietnia 2010.

I faktycznie w ICA w symulacjach płatności tak masz?

Ja sprawdzałem i siostra ma 8x94,45 i 4x178,9pln, a miał być prestiżowy HD+ za 50% przez 9 miesięcy i dekoder PVR za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I faktycznie w ICA w symulacjach płatności tak masz?

Ja sprawdzałem i siostra ma 8x94,45 i 4x178,9pln, a miał być prestiżowy HD+ za 50% przez 9 miesięcy i dekoder PVR za free.

 

tak, styczeń i luty 0 , styczeń już zaksięgowali , kolejne miesiące około 75pln a po 9 miechach około 150 ( będę za wczasu obniżał pakiet raczej) - dokładnie nie napiszę bo akurat mają teraz przerwę techniczną do 23:00:) ale sprawdzałem chociażby wczoraj , nie mam tak jak Ty doliczonych 10 pln za dekoder , dzisiaj doszedł też aneks i jest tam ,że dekoder pvr hd na wynajem bez czynszu - sprawdż czy też tak masz u siebie . Dodatkowa informacja jest taka ,że ja czekam na pvr hd - póki co musiałem wziąść pace sd do końca 2009 żeby nie stracić kuponu na darmowy wynajem dekodera hd pvr jak już będą. Swoją drogą to ciekawe bo Konsultant z którym przedłużałem umowę przed przed świętami przypominał kilka razy aby odebrać u dystrybutora dekoder koniecznie do końca roku - jeśli nie da sie hd to właśnie sd po to aby nie stracić jak on to nazwał kuponu( promocji zapewne ) na bezpłatny wynajem...tak też uczyniłem....i czekam grzecznie na pvr hd . Dodał jeszcze ,że dekodery będą najpóźniej w marcu ale trzeba sie dowiadywać u dystrybutirów - jeśli nie damy rady załatwić do trzeba o zgłosić na infolinię i wtedy wchodzi opcja dekodera dedykowanego - czyli cyfra załatwia z dystrybutorem konkretnym , daje mi znać a ja ide tylko odebrać przypisany na mnie dekoder - ta informacja troszkę na marginesie - dla osób , które są w podonej sytuacji jak ja.

 

ps. tak w ogóle to widzę ,ze Twoja siostra przedłużyła na prestiż hd a nie tak jak ja na prestiż bez hd...ja dostałem opcje hd w promocji bez opłaty...prawdę mówiąc wcale nie negocjowałem - to była pierwsza i ostatnia propozycja - zgodziłem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to jest z tymi Sagemami,dają dwa tunery a potem masę tego jest na Allegro.Widziałem ofertę nowy Sagem cyfra+ ktoś dał ofertę 150zł,za nowo 12 letniego odbiornika po Francuzach :lol2: .A za 2 stówki można kupić odbiornik nowy w sklepie TVsat do odbioru SD cyfry+

 

Nie chwalcie tak tej Cyfry ze się dobrze sprzedaje,u mnie w Krakowie w Vobis,w galeriach Handlowych odbiorniki są.Jest Pace 500GB oraz SD za 79zł są strągi.Nie wszędzie jest Sagem,ale to nie dziwota biorą Komfort dwa Sagemy a potem,Allegro Obniżają sobie koszty umowy z Cyfra+.

Promocja Na nowy rok Canal+ i HBO w prezencie.Pacany się reklamują skasowali 2 miesiące teraz jest przy umowie na 13 miesięcy tylko 2 miechy gratis.

 

A nie lepiej zrobić ofertę dodatkową zamiast Multirum dodatkowe pół roku HBO gratis.

 

No wiesz, odnośnie tych sagemów, to widać, że ludzie kombinują - jedni chcą mieć więcej kanałów za niższą cenę, a inni patrzą tylko na cenę - dlatego biorą tego sagema za 1 gr. Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi z tym, że skasowali... Dalej jest tak, że canal + jest gratis przez całą umowę, natomiast z hbo można po bezpłatnym okresie zrezygnować.

Z multiroomem to jest tak, że chcieli ludziom umożliwić oglądanie telewizji na dwóch odbiornikach bez płacenia za drugą kartę i bez kombinowania ze spliterami itd. Ty cenisz sobie wyżej dodatkową opcję HBO, inni wolą mieć tv na 2 telewizorach... trudno jest wszystkich zadowolić. Ja korzystam z multirooma i jest ok, mimo konieczności robienia podmianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Radix temat połączenia Cinemaxu z HBO i Canal+ był wałkowany rok temu. Było nawet pismo Satkuriera w tej sprawie i odpowiedź Cyfry (poszukaj w archiwach). W regulaminie nic nie wskazuje na to, że wyłaczjąc opcje A, tracisz promocyjne zniżki do opcji B. Ja w ubiegłorocznej promocji miałem taka konfigurację i wyłączałem Cienemax, a potem HBO, nie tracąc zniżki do Canal+. Sądze, że nie byłem jedynym, który tak zrobił. Gdyby był choć jeden przypadek utraty zniżki, to by się to odbiło szerokim echem na forum satkuriera, a nic takiego nie miało miejsca.

 

Zgadza się. Miałem identyczną sytuację. Wyłączałem m.in. Cinemaxy i HBO, a na Canal+ nie straciłem żadnej zniżki.

 

panowie, wiecie może jakie konwentery oferuje Cyfra z antenami? (jeśli w ogóle są)..

 

W zestawie z anteną HD znajduje się konwerter twin MTI AP82-T2F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeśli wziąłem sagema za 1gr na własność, to moge go teraz wymienić na np. thomsona czy pace'a za 79zł?

 

wiesz myślę, że z tym to powinieneś się zgłosić do C+ bo nie wiem jak wygląda sprawa z umową. Więc najlepiej zadzwoń tam albo przejdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka przedłużenia umowy.

W grudniu przedłużyłem umowe (telefonicznie) i ustaliłem pak. Komfort 50% - 11mies. oraz Canal+ 50% - 11 mies. Dodatkowo HBO na styczeń gratis.

Jak się okazało to w styczniu nie miałem włączonego HBO dlatego zadzwoniłem na info-linie. Pani przyznała że przez przypadek nie włączyli HBO, ale okazało się że w sytemie nie ma zaznaczonego pakietu Komfortowego ze zniżką 50% tylko 100% płatne przez cały okres umowy. Złożyłem reklamację (30 dni na rozpatrzenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze po zmianach sprawdzaj poprzez ICA co masz włączone a w razie wątpliwości żeby się nie wkurzać dzwoniąc tam i nie narażac na koszty od razu ślij maila z ich strony z prośbą o wyjaśnienie a i później papier masz w razie gdyby coś Ci zarzucali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie :/ Ja z kolei miałem w ICA dobrze, za to na papierze przyszły zupełnie inne warunki (oczywiście dużo gorsze). Pierwszy telefon: przekierowanie w "próżnię", drugi: obietnica że oddzwoni do mnie gość który przedłużał umowę (oczywiście nie oddzwonił). Napisałem maila przez ICA, przyszło potwierdzenie przyjęcia reklamacji. Na wszelki wypadek zrobiłem obrazki ze stanem opcji i zniżek w ICA :-)

Przedłużałem umowę obowiązującą do końca kwietnia, próbowałem też majową ale gość powiedział, że zaprasza w styczniu. Jeszcze nie próbowałem ale sądząc po forum marne szanse. Myślę, że idąc w grudniu na rekord liczby abonentów łapali każdego, a teraz już im nie zależy...

Tak czy inaczej polecam uważną lekturę papierków :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za dublowanie postów, ale bradzo proszę o odpowiedź:

Po przedłużeniu umowy na 18 miesięcy, otrzymałem pismo uprawniajace mnie do zakupu dekodera SD w cenie promocyjnej 79 zł, zakupu mogę dokonać do końca stycznia. Tu mam pytanie, czy jest mozliwość zakupienia zamiast dekodera modułu CAM w promocyjnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...