Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dostałem nowe warunki promocji w związku z przedłużeniem umowy na 13 miesięcy.

50% zniżki na pakiet prestiżowy + przez 9 miesięcy.

Do końca grudnia za darmo.

Opcje hd 100 % - na cały okres

Dekoder hd pvr 100 % - na cały okres

Multiroom - 15 zł

Możliwość zejścia na komfort+ po okresie promocyjnym bez utraty opcji 5xHD, Filmbox i darmowej dzierżawy tunera.

 

Czy wiadomo Wam coś na temat gdzie można odebrać moduł multiroom i PVR, w Bielsku lub okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie tak wziąć pod uwagę, za 42zł nigdzie nie mamy tak dobrej oferty, wiadomo zobowiązanie dość długie, ale np. w porównaniu do familijnego CP czy N oferty za 48zł, to przedłużenie wychodzi najkorzystniej. W końcu o 4 zł drożej od CP(familijny czyli gorszy od komfortu) i O 6zł taniej od promocji N.

 

Jakoś się przeboleje, ale za 42zł się opłaca, komfortowy+ do tego Canal+ i użytkowanie dekodera za darmo.

 

warunki korzystne tylko dlatego, że jest to umowa na 18miesięcy. Oni sobie poczekają 1,5roku jak zostaniesz na lodzie w czerwcu bo wtedy są najgorsze oferty promocyjne. dlatego wole dodać 10zł więcej i mieć okazję do nowych promocji na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się obawiam, mam dekoder TNK (znajomy N kupił przez internet) więc przeczekam jak oferta będzie niekorzystna do końca roku.

 

Przecież żaden problem zadzwonić za rok do C+ i zapytać się o lepsze warunki? Pod dział utrzymania klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi, bo czytając ostatnich kilka stron tego wątku, już nie wiem co jest ofertą od C+ a co pobożnym życzeniem użytkownika. Interesuje mnie umowa na 13m-cy na pakiet podstawowy+. Przeglądając ulotkę widzę to tak:

- umowa na 13 m-cy

- pakiet podstawowy: 9 m-cy za 50%, pozostałe 4 za 100% ceny

- pakiet C+, HBO, Cinemax: 4 m-ce gratis (można po 4-tym m-cu zrezygnować)

- opcja 5xHD: 13 m-cy gratis

- C+ HD, HBO HD: gratis przez okres utrzymania wersji SD tych kanałów

- pakiet filmbox + HD: 13 m-cy gratis

Czy dokładnie tak to wygląda dla nowych abo, czy może coś pomyliłem? Bo z tym filmbox'em nie jestem pewny, wg ulotki powinien być free na 13 m-cy. Jeśli coś pomyliłem, to proszę o poprawienie mnie. Z góry dzięki.

Czy nikt tu na forum nie bierze podstawowego+ na 13 m-cy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi, bo czytając ostatnich kilka stron tego wątku, już nie wiem co jest ofertą od C+ a co pobożnym życzeniem użytkownika. Interesuje mnie umowa na 13m-cy na pakiet podstawowy+. Przeglądając ulotkę widzę to tak:

- umowa na 13 m-cy

- pakiet podstawowy: 9 m-cy za 50%, pozostałe 4 za 100% ceny

- pakiet C+, HBO, Cinemax: 4 m-ce gratis (można po 4-tym m-cu zrezygnować)

- opcja 5xHD: 13 m-cy gratis

- C+ HD, HBO HD: gratis przez okres utrzymania wersji SD tych kanałów

- pakiet filmbox + HD: 13 m-cy gratis

Czy dokładnie tak to wygląda dla nowych abo, czy może coś pomyliłem? Bo z tym filmbox'em nie jestem pewny, wg ulotki powinien być free na 13 m-cy. Jeśli coś pomyliłem, to proszę o poprawienie mnie. Z góry dzięki.

Czy nikt tu na forum nie bierze podstawowego+ na 13 m-cy?

 

Ja wziąłem, umowa na 13 miesięcy, oto moja oferta:

- przyznanie 50% zniżki na opłatę abonamentową przez okres 9 pełnych miesięcy za pakiet

Podstawowy+ (20,90 zł),

- przyznanie 50% zniżki na opłatę abonamentową przez okres 8 pełnych miesięcy za opcję CANAL+ (14,90 zł),

- przyznanie 100% zniżki na opłatę abonamentową przez okres 13 pełnych miesięcy za wybrane opcje:

CANAL+ HD,

5xHD,

- przyznanie bezpłatnego użytkowania wynajmowanego terminalu przez okres 13 pełnych miesięcy

 

Oczywiście jest to oferta dla stałych klientów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się podzielić na forum propozycją którą zaoferował mi konsultant z cyfry +, otóż chciałem przedłużyć umowę z Grudnia 2008 na kolejne 13 miesięcy lecz otrzymałem odpowiedz że jest to nie możliwe i tylko na 18 miesięcy się da (wtf) ?! Gdy chciałem dostać pozwolenie na druga umowę konsultant powiedział że to niemożliwe i że nową umowę będe mógł podpisać dopiero w lutym po wcześniejszym zerwaniu starej ? Czy ktoś może wie co ta cyfra kręci ? Konsultant oznajmił że gdy wezmę umowę na 18 miesięcy to :

- przez 11 miesięcy 50% zniżki

- canal + za darmo na cały okres umowy

- reszty nie słuchałem bo mnie zdenerwował :P

 

Najśmieszniejsze jest to że byłem wtedy u dystrybutora który twierdził że wystarczy zadzwonić po pozwolenie na drugą umowę i będzie wszystko ok. Jakie miał zdziwienie gdy konsultant powiedział że to nie możliwe, a facet ze sklepu dawał takie umowy kilku osobom pare dni wcześniej ! Porąbane to w tej cyfrze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Podpowiedzcie mi, bo czytając ostatnich kilka stron tego wątku, już nie wiem co jest ofertą od C+ a co pobożnym życzeniem użytkownika. Interesuje mnie umowa na 13m-cy na pakiet podstawowy+. Przeglądając ulotkę widzę to tak:

- umowa na 13 m-cy

- pakiet podstawowy: 9 m-cy za 50%, pozostałe 4 za 100% ceny

- pakiet C+, HBO, Cinemax: 4 m-ce gratis (można po 4-tym m-cu zrezygnować)

- opcja 5xHD: 13 m-cy gratis

- C+ HD, HBO HD: gratis przez okres utrzymania wersji SD tych kanałów

- pakiet filmbox + HD: 13 m-cy gratis

Czy dokładnie tak to wygląda dla nowych abo, czy może coś pomyliłem? Bo z tym filmbox'em nie jestem pewny, wg ulotki powinien być free na 13 m-cy. Jeśli coś pomyliłem, to proszę o poprawienie mnie. Z góry dzięki.

 

Oferta jest dokładnie taka jaką podałeś. Pamiętaj, że jeśli chciałbyś zrezygnować z darmowego oglądania Pakietu Canal+, HBO i Cinemax musisz zadzwonić do Cyfry+ w czwartym darmowym miesiącu. Taką informację dostałem dzwoniąc do CTA. Ja brałem tylko kanały SD, ponieważ oferta HD na razie mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem, umowa na 13 miesięcy, oto moja oferta:

- przyznanie 50% zniżki na opłatę abonamentową przez okres 9 pełnych miesięcy za pakiet

Podstawowy+ (20,90 zł),

- przyznanie 50% zniżki na opłatę abonamentową przez okres 8 pełnych miesięcy za opcję CANAL+ (14,90 zł),

- przyznanie 100% zniżki na opłatę abonamentową przez okres 13 pełnych miesięcy za wybrane opcje:

CANAL+ HD,

5xHD,

- przyznanie bezpłatnego użytkowania wynajmowanego terminalu przez okres 13 pełnych miesięcy

 

Wczoraj zaproponowali mi umowę na 13 miesięcy (nie chciałem 18):

- pakiet podstawowy+ -13 miesięcy

- Canal+ -13 miesięcy (wraz z HD)

- PVR za 0zł -13 miesięcy (mam go w domu)

- 5xHD -13 miesiecy

- HBO gratis -2 miesiące (z HD)

 

1-8 miesiąc za 37zł

9 miesiąc 52zł

10-13 miesiąc 72 zł

 

czyli srednio wychodzi 49zł, umowa od 1 stycznia (aktualna kończy mi się 31 stycznia)

Jutro mam sie zdecydować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie umowy podpisywane na 18 m-cy, są niekorzystne głownie z powodu daty ich zakonczenia tj połowa 2011 roku - a wtedy nie ma ciekawych i światecznych promocji .

Lepszymi juz są umowy 24 m-czne, które kończą sie w grudniu 2011r. (święta) wprost na chyba najlepsze promocje w roku, a mozna dodatkowo uzyskać TV za 1 zł. czy multiroom.

Umowy 13 miesieczna oczywiscie ze względu na spadajace ceny (głównie ze względu na konkurencje) są najbardziej bezpieczne, co prawda będą kończyc sie dopiero z koncem stycznia 2011r., ale przy super promocji grudnowej mozna sobie ten jeden miesiąc podarowac i zapłacic bo i tak suma sumarum bedzie sie opłacać jak w tym roku.

Sa to tylko wyłacznie moje spostrzeżenia, wybór ostateczy i tak nalezy do zainteresowanego, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak poczekam. Mam Komfortowy+ z C+ i Orange Sport (w styczniu zrezygnuję bo nie ma ligi polskiej). Czuję, że jeszcze coś będzie. Mam czas do 31.01.2010. Rozumiem, że gdy mam list z propozycją 42 zł za 18 mies. to ta propozycja cały czas obowiązuje. A więc w ostateczności pójdę na to. Ostatnio z Cyfrą jest jak z grą na giełdzie - albo się uda albo wtopa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dokładnie :D bez ryzyka nie ma zabawy 8) Ale na twoim miejscu nie czekałbym na styczeń bo tam na pewno będą gorsze warunki (zawsze tak było)

ja sobie daje czas do 20 grudnia. jeżeli nie będzie nowej promocji to biorę promocję "świąteczne doładowanie" na 13 miesięcy. wychodzi najkorzystniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...