Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To Cie źle poinformował

Będziesz miał 5xHD. Ja wziąłem w listopadzie Podstawowy+, C+ HD, 5x HD, Filmbox i mam normalnie wszystkie kanały dostępne w pakiecie 5xHD (Eurosport 2 nie ma jest tylko Eurosport 2 HD). Zdaje się że jakiś czas temu zostało zmienione iż pakiet ten można wykupić także do Podstawowego+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze nie mam zamiaru sprzedawać wynajmowanego tunera. Chce kupić tuner od cyfry i sprzedać go na allegro i pytam jaki model lepiej się opłaca kupić. Ponawiam prośbę o info w sprawie dodatkowego miesiąca gratis przez internet. Czy wystarczy zadzwonić do cyfry dogadać szczególy i wskazać dystrybutora cyfry gdzie chce się odebrać tuner i podpisac papiery??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szukaj: Cyfraplus.pl . Wejdź w pakiety, wybierz Podstawowy+ a następnie opcje dodatkowe. Powinno być 5xHD.

Możesz tę opcje zamówić pzez ICOK. Ja tak zrobiłem i tę opcje miałem po 15 minutach.

W podstawowym nie ma Eurosport 2 a w 5xHD jest. I jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam juz sie zamieszalem :o

 

To ze paczke 5xHD mozna wziac do podstawowego bylo dla mnie oczywiste...ale caly czas myslalem ze aktywacji HD ulegaja tylko te kanaly ktore w danym pakiecie maja swoje odpowiedniki w wersji SD. Czyli w podstawowym mozna miec Eurosport 2 i Animal Planet w wersji HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wysłałem przez stronkę C+ wniosek żeby się skontaktowali ale nikt nie zadzwonił.

Chyba mają tak dużo klientów że z tym też się nie wyrabiają.

Wiadomo jak wygląda sytuacja z zamawianiem przez internet i miesiącem gratis dla internautów ?

W sytuacji gdybym zamówił jeden z pakietów, dekoder i antenę przez net wysyłane jest to kurierem czy do odbioru w ustalonym punkcie ?

Napisałeś: "Chyba mają tak dużo klientów że z tym też się nie wyrabiają".

hehe, jasne :D

Mają totalny bałagan :wink:

Nadal jest promo + 1 miesiąc 50% rabat dla kupujących via telesprzedaż,

dzwoń jak ja na 22 411 00 00, od razu odbiorą.

Lepiej zadzwonić, na mail Ci odpowiedzą w 2010, wrooć ... pewnie w ogóle.

W ustalonym punkcie odbierasz sprzęt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam juz sie zamieszalem :o

 

To ze paczke 5xHD mozna wziac do podstawowego bylo dla mnie oczywiste...ale caly czas myslalem ze aktywacji HD ulegaja tylko te kanaly ktore w danym pakiecie maja swoje odpowiedniki w wersji SD. Czyli w podstawowym mozna miec Eurosport 2 i Animal Planet w wersji HD ?

 

Dziś znów zadzwoniłem na infolinię i konsultant poinformował mnie, że dostanę tylko 3xHD, tzn. te kanały, których odpowiedniki znajdują się w pakiecie podstawowym+. Na moją uwagę, że wczoraj otrzymałem inną informację poprosił o chwilę cierpliwości, żeby się skonsultować, po czym przeprosił za wprowadzenie w błąd, bo faktycznie dostanę 5xHD. Natomiast, co gorsze dla mnie - nie ma możliwość wzięcia kanałów HD z dekoderem SD na własność, a jedynie w dzierżawie. Nie ukrywam, że dekoder chciałem sprzedać, bo mam Globo HD S1 i teraz moje pytanie do Was Koledzy - co byście zrobili na moim miejscu:

1) zrezygnowali z opcji HD na rzecz możliwości zakupu dekodera SD i jego odsprzedaży?, czy

2) zrezygnowali z zakupu dekodera SD na rzecz kanałów HD?

Dodam, że wybieram umowę na 13 m-cy, więc część kanałów HD będę miał tylko przez 4 miesiące. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze paczke 5xHD mozna wziac do podstawowego bylo dla mnie oczywiste...ale caly czas myslalem ze aktywacji HD ulegaja tylko te kanaly ktore w danym pakiecie maja swoje odpowiedniki w wersji SD.

Tak to działa, musisz mieć wersję SD aby dobrać wersję HD, a "paczka" 5xHD jest wyjątkiem od reguły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...