Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mniej więcej tak, z tym że musisz się pogodzić z tym że nie będziesz oglądał pierwszego dnia co drugiego miesiąca :P No i musisz co jakiś czas dzwonić, bądź mailować do nich w sprawie włączenia/wyłączenia opcji :D

 

Jednak w przypadku późniejszej obniżki pakietu bądź wyłączenia opcji należy się liczyć z utratą ewentualnych zniżek na daną rzecz. To samo jest przy przejściu na pakiet Prestiżowy, jak będziemy chcieli wrócić do pakietu niższego do odbiorą nam zniżkę na opcje dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tak. A propos Pakietowej opłaty aktywacyjnej nie doczytałem aneksu do regulaminu i w tym aneksie jest tak, że przy zmianie pakietu na wyższy w/w opłata jest 0,00 zł a przy zmianie pakietu na niższy 10,00 zł. Jeśli zmieniamy pakiet na Powitalny - 59 zł. Jest to Akcja Promocyjna "Promocja Pakietowej Opłaty Aktywacyjnej". A propo wybierania i zmiany pakietów to miałem rok temu kupiony podstawo(wo)wy + opcje HBO + Canal + wszystkie HD za darmo 4 miesiące w promocji, potem od maja zmieniłem na Prestiżowy HD+ za pół ceny (ok. 89 zł)do września, za październik i listopad zapłacę pełną cenę 169 zł a grudzień i styczeń zmienię na podstawowy i rozwiążę umowę po 13 miesiącach z końcem stycznia. W grudniu kupię nową promocję - prawdopodobnie 10 miesięcy za pół ceny i znowu do września 2010 będę płacił 89 zł za Prestiżowy HD+. To chyba najtańsza opcja pełnego pakietu jaką można wykombinować :brawo: (przynajmniej na razie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle kombinujecie ;-) i mimo wydźwięku słowa kombinować, dla mnie (w przypadku tego operatora) ma to wydźwięk pozytywny.

Chciałabym zaznaczyć, że podpisując umowę (promo ze Słoniem) nikt mi nie podsunął tych podstawowych info np. o cenach pakietowych opłat aktywacyjnych itp.

dostałam tylko regulamin do promo ze słoniem. Pan nie wydrukował "bo dużo tego", ale do podpisu dostaliśmy oczywiście klauzulę zapoznałem się z "regulaminem".

Ciekawa jestem czy to typowa praktyka dystrybutorów czy w naszym przypadku tylko pan dystrybutor "oszczędził papier"? Nie sądzę, aby każdy przyszły abonent zwrócił uwagę na to że jest regulamin promocji, aneksy i szereg innych regulaminów, z którymi się uprzednio zapoznał...

 

Wracając do obniżki abonamentu - przeliczyliśmy, że jednak lepiej wziąć na 2 miesiące podstawowy+ 2*42,9zł i zapłacić 10zł niż obniżać na powitalny i płacić 59zł+ 2x19,90zł. Tak więc jestem już na podstawowym+ (właściwie od listopada) ze słoniową promocją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiasz swoje dane a oni kontaktują Cie z dystrybutorem u którego podpisujesz umowę i odbierasz sprzęt :D

 

Promocja dla internautów- z czym to się je. Kontaktujemy się z C+ przez formularz z ich strony i co... przysyłają umowę, sprzęt czy umawiają z najbliższym dystrybutorem???

 

Regulaminy ogólne umowy są na stronie: http://www.cyfraplus.pl/_abo_regulaminy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link do regulaminów, ale tam już byłem. Dlatego moje spostrzeżenie o tym, że brakuje regulaminów promocyjnych jest nadal aktualne. Jaki jest sens biegania do dystrybutora i odczekania w kolejce po to, aby poczytać regulamin? Ja wiem, że tu chodzi o efekt marketingowy. W regulaminach nie można nic ukryć, w reklamówce i owszem.

 

ArtS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie odwrotnie. Najwięcej właśnie jest ukryte w regulaminach, które są tak skonstruowane, by przeciętny użytkownik nie doczytał najbardziej niekorzystnej części, znajdującej sie zwykle na dole 3-ciej strony za odnośnikiem z gwiazdką i czcionką 10 razy mniejszą od standartowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek76 - bzdury piszesz. Ani na umowie z C+ ani w regulaminie nie ma niczego napisanego mniejszą czcionką, ani żadnych odnośników z gwiazdką. To jak dany tekst jest sformułowany to już inna sprawa ;)
To był akurat ogólny przykład. Tak wygląda większość umów w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArtS007 - żeby coś dostać, trzeba wiedzieć, czego się chce.

Na podanej przeze mnie stronie www, nie ma "regulaminów" konkretnych sprzedażowych akcji promocyjnych, gdyż:

1). akcje sprzedażowe CIĄGLE się zmieniają, są jeszcze abonenci z zeszłorocznymi promocjami świątecznymi a nawet i starszymi promocjami - jeśli tylko podpisali umowę na więcej niż 18 m-cy. W tym czasie zestawy promocji zmieniły się kilka albo i kilkanaście razy - czy wszystkie one ze wszystkimi możliwymi kombinacjami mają być umieszczone na stronach www.? To już by encyklopedia była potrzebna.

2). w zasadzie to powinien być jednak punkt pierwszy, bo >NIE MA< regulaminów dla akcji sprzedażowych. Jest regulamin ogólny i ANEKSY do umowy. Konkretne warunki promocyjne zawarte są w ANEKSIE do danej oferty sprzedażowej. Mógłbyś więc jedynie zarzucać Cyfrze+, że nie umieszcza aneksów, ale nadal pozostaje w mocy punkt pierwszy, który (moim skromnym zdaniem) tłumaczy, czemu ich nie ma. W końcu jednak KAŻDY abonent otrzymał aneks jak podpisywał umowę, choć przyznać trzeba, że mogło się przytrafić, że nie otrzymał samego regulaminu ogólnego, jeżeli dystrybutor chciał zaoszczędzić trochę papieru i tuszu/tonera i nie wydrukował.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@C2009

1. jakoś gdzie indziej nie ma problemów z "regulaminami archiwalnymi"...

2. a co jak ktoś chce sie zapoznać z regulaminem przed? ale ok, z pozdrowieniami dla wszystkich dystrybutorów -- zawsze lubię sobie poczytać takowe rzeczy w ich towarzystwie doprowadzajac ich do białej gorączki... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1). akcje sprzedażowe CIĄGLE się zmieniają, są jeszcze abonenci z zeszłorocznymi promocjami świątecznymi a nawet i starszymi promocjami - jeśli tylko podpisali umowę na więcej niż 18 m-cy. W tym czasie zestawy promocji zmieniły się kilka albo i kilkanaście razy - czy wszystkie one ze wszystkimi możliwymi kombinacjami mają być umieszczone na stronach www.? To już by encyklopedia była potrzebna.

 

Ci ze starszymi promocjami podpisali już umowy i mają je w domu, więc mogą sobie czytać do woli. Więc nikt nie wymaga wszystkich regulaminów aneksów czy czegokolwiek innego poza tym dotyczącym bieżącej promocji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram przedmówcę. Aneksy umów z bieżących promocji POWINNY 'wisieć" na stronie C+. Bywa, że dystrybutorzy też mają złe wyobrażenie o zasadach promocji i wprowadzają w błąd. Spokojna lektura w domu pozwoliłaby klientowi przyjść do sklepu z przygotowaniem do zakupu.

Ostatnio przy Umowie Powitalny+ (od innego operatora) dopiero w domu doczytałem (i poinstruowałem zaskoczonego sprzedawcę) , że po rezygnacji z opcji Canal+ NIE można już do niej powrócić ) a w broszurach informacyjnych stało jak byk: teraz do Powitalnego+ można dokupić Canał+.... a tu taki kruczek. Powoduje to znaczne ograniczenie atrakcyjności tej oferty, karta pójdzie leżakować, a ja szykuję się do zakupu oferty"słoniowej"). Czysta strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek76

Może jestem niedorozwinięty, ale uważam, że wiecej da mi przeczytanie nawet najbardziej zakręconej umowy, niz jej nieprzeczytanie. Jeśli jesteś przeciwnego zdania, Twoja wola. :smile:

 

@C2009

Mam na myśli regulaminy obowiązujących promocji. Historyczne mnie nie interesują. Jaki problem dać link do regulaminu na stronie z promocją? Jesli tego nie robią, to znaczy, że robią to specjalnie.

 

ArtS :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek76

Może jestem niedorozwinięty, ale uważam, że wiecej da mi przeczytanie nawet najbardziej zakręconej umowy, niz jej nieprzeczytanie. Jeśli jesteś przeciwnego zdania, Twoja wola. :smile:

 

 

Ja czytam. Ale uwierz, niektóre sa tak skonstruowane, że trzeba nad nia spędzic z kilka godzin,żeby wyłapać pułapki. Większość podpisujących jest ponaglana przez sprzedawców, I nie ma nawet 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...