Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien dylemat. Otóż jestem abonentem telewizji n, mam u nich ofertę premium i płacę 102 (+History HD). Dodatkowo jestem wielkim fanem piłki nożnej, tak więc chcę zamówić cyfrę plus. Naprawiłem starego gruchota Elemisa i zakupiłem konwerter QUAD (Opticum). Dowiedziałem się o tej fuzji dopiero dzisiaj, więc mam problem. Teraz moje pytanie, co zrobić? Poczekać, aż oferta N i C+ się ujednolici i zamówić narazie tylko multiroom N, czy podpisywać nową umowę? Prosiłbym o pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt na razie Ci na to pytanie nie odpowie, bo na razie nic nie wiadomo, musisz skorzystać z promocji dla nowych klientów w C+ albo poczekać kilka miesięcy na skonsumowanie fuzji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem się od was dowiedzieć bo jestem zupełnie szary w temacie mam zamiar sobie wykupi Abonament w Play na telefon czyli kartę do telefonu z minutami i SMS-ami i do tego bym dostał CANAL + czyli Pakiet CANAL + Start HD Play.Pakiet to by był za 69 złotych dostaje jeszcze do niego Dekoder Sagemcom DSI83 ale jednego nie wiem, chodzi mianowicie o jedna linijkę niecała:

 

Promocja dotyczy tylko opłaty za pakiet – nie obejmuje m.in. opłaty aktywacyjnej i anteny satelitarnej

 

1.Ile wynosi opłata aktywacyjna znacie cennik do tego na czym to polega ?

2.Jakie są ceny anten satelitarnych?

3.Kogo bym musiał wezwać do instalacji tego dekodera i anteny?

4.Promocja dotyczy tylko opląt za pakiet to znaczy miesięcznie mam do użytku ten kanały...

 

znalazlem to na stronie Play:

http://www.play.pl/pl/promocja/play-abo ... anal-plus/

 

Proszę o odpowiedzi polegam na was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów, byłem jakieś 1,5 roku temu związany z cyfrą ale w wyniku zmiany regulaminu skutecznie rozwiązałem z nimi umowę. NA obecna chwilę chciałby do nich wrócić i stąd moje pytania:

1. czy można coś wynegocjować - nowy klient który kiedyś u nich byłem w systemie

2. jakie dobre ceny można wynegocjować jak nie pójdzie powyższa opcja - interesuje mnie pakiet Optimum + pakiet HD bez C+ i HBO i FILMOBOX-ów

3. mam swój sprzęt ewentualnie wchodziłby w rachubę moduł + dekoder dodatkowy MR (jak cenowo kształtuje się MR) sprzęty na własność

4. i najważniejsze czy czekać na fuzję N + C+, czy poczekać do grudnia.

 

Jakoś tak wielkiego ciśnienia na podpisanie umowy już teraz to nie mam, mogę poczekać 2 miesiące czy nawet 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana oferty promocyjnej :mrgreen:

 

Od dzisiaj nie obowiązują promocje z rabatem -50% :!:

 

W nowej ofercie są umowy 12 lub 18 miesięcy :!: W przypadku umowy na 12 miesięcy pierwsze 2 miesiące GRATIS a w przypadku umowy na 18 pierwsze 5 mies GRATIS :!:

 

Dodatkowo umowa na 6 miesięcy bez żadnych miesięcy gratis 8)

 

A potem pakiety w cenie regulaminowej czyli bez rabatów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh zaczyna się przedświąteczna "walka" Promocja, że tak powiem do bani. Wcześniej superpremium kosztował 99zł/mies, teraz kosztuje 146zł i 3mies gratis co daje 146x9/12= 109,5 więc jedynie zdrożał o 10zł. Trzeba podnieść ceny żeby w grudniu dać "promocję" :)

 

Rigidigi

 

http://www.cyfraplus.pl/oferta/promocje ... wybor.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zobaczyłem tą nową "promocje", jednym słowem zrobiłem interes życia bo przedwczoraj podpisałem umowe na superpremium za 99zł, dostałem na miesiąć filmbox-y i na 2 miesiące cinemax-y, jak z nich nie zrezygnuje to razem z dzierżawa dekodera mam 139zł z w/w programami a teraz jest za 146+ dzierżawa dekodera to jest 151zł albo 156zł i niema cinemax-ów i filmbox-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...