Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę zakładał nowego tematu ale chciałbym się zorientować jak się sprzedaje cyfra w lutym?,sam jestem dystrybutorem w miejscowości około 20tyś mieszkańców i szlak mnie już bierze bo jest bardzo cienko,podobno dużo punktów mają zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nowym Sączu wczoraj bylem zakupic Cyfre+ z promocja dla abonentów innych telewizji. Przyszedlem ok.16:30 ( 30 minut przed zamknieciem ) i tlok byl troszke. na szczescie były 2 osoby wiec szlo wszystko sprawnie. Przy mnie nowe umowy podpisywaly 2 osoby na C+, razem ze mną to bedzie 3 umowy w 30 minut, jezeli tak jest caly dzien to C+ moze sobie pogratulowac tej promocji dla innych platform. Popytalem troszke w serwisie ( mozna w nim kupic CP,C+, N i TnK ) i pani mi mowil, że od tygodnia codziennie praktycznie taki tlok i ludzie biora przede wszystkim Cyfre+ i troche mniej N. CP nie bierze nikt i do tego mowila, że sporo osob ostatnio rezygnuje przez sprawe z BBC. Praktycznie codziennie maja po 10 osob, ktore przychodza sie dowiedziec jak moga najszybciej zrezygnowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sprzedaży... padaka, ale to już od października o ile dobrze pamiętam, ale cóż, jaka promocja taka sprzedaż,pewnie dlatego pod koniec stycznia duzo punktów dostało wypowiedzenia. chociaż plan w styczniu zrobiony, to i tak słabo, luty mizeria... ale cóż, koko dżambo i do przodu :D oby od marca coś konkretnego weszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem taką ofertę umowę pakiet optimum za 50 zł promocja jeśli przechodzisz z innej platformy + multiroom za złotówkę 2 dekodery po 49k do końca maja wszystko gratis i 1 miesiąc wszystkie canal + to podobno nowa promocja czy ktoś coś dokładniej wie na jej temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość ciekawe pytanie i proszę o odpowiedź osoby obyte w temacie.

 

Brat wziął optimum za 50zł/miesiąć + multirom za 1zł (2x pace 49zł), umowa 22 miechy (3 za free) dla przechodzących. Wystarczył mu rachunek z ostanich 3 miesięcy z innej platformy. Teraz sąsiad któremu umowa skończyła się wczoraj a jego rodzicom kończy się początkiem marca też by chciał sobie sprawić taki zestaw C+. Jednak wystąpił problem z rachunkami. On ma ostani z października z kwotą na 3 następne miesiące (15.11-15.02)a rodzice są piąty miesiąc za free. Czy jest możliwość załapania się na promocję dla przechodzących?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy biorac muliroom dla przechodzacych dostaje 2 dekodery ale czy one sa puzniej moja wlasnoscia?czy jak jest 1zl to za 3 miesiace jak dostanie sie rachunek to 51zl przez 19miesiecy? Rozumiem ze dostaje 2 karty z tym samym pakietem.? Czy karte nr 2 moge urzyczyc innej osobie w innej miejscowosci?prosze o szczegoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam. Przeglądałem sobie ofertę Cyfry i zainteresowała mnie promocja dla abonentów innych telewizji. Tylko nie do końca się mogę w tym połapać. Zdecydowałbym się na pakiet Optimum HD+opcja Canal+ i do tego multiroom z dekoderem HD. Jaka by była w tym wypadku wysokość abonamentu oraz czas trwania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. Dekoder HD 1zł + aktywacja 99 zł

2. Multiroom + Optimum HD + Canal+ = 91.90 przez 19 miesięcy

3. Ewentualnie drugi dekoder HD do Multiroomu 99 zł

4. Pierwsze 3 miesiące gratis

5. Okres całej umowy 22 mies

 

Pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W takim razie już prawie wszystko wiem. Za aktywacje dekodera HD płacę 99 zł a jak to wygląda z dekoderem SD, ile wynosi aktywacja? Czy to jest uzależnione od modelu dekodera? Jak długo potrwa jeszcze promocja dla abonentów innych telewizji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Aktywacja dekodera SD to 1 zł a cena zakupu to 49 zł (Strong, Pace SD) :D

 

Cyfra.tv i jak tam idzie sprzedaż po wprowadzeniu lutowych promocji. Słyszałem, że nie jest źle, a nawet lepiej ;)

 

W styczniu było bardzo dobrze teraz też jest OK :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przechodząc z innej platformy kiedy opłaca się iść podpisać umowę żeby mieć więcej miesięcy za 0zł,czy jak podpisze się 2 marca to czy umowa będzie liczona od kwietnia czy nie ma w tym różnicy i będzie liczona od marca tego 2-go.? jak to jest? daty są 2 do podpisania 28 luty podpisać lub 2 marca,jak to jest? :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeglądając oferty doszedłem do wniosku że wezmę Prestiż HD + multiroom w tej promocji dla abonentów innych tv.

I tak:

abonament miesięczny - 130

mutliroom - 1zl/m

dekodery 2x po 1zl + 2x aktywacja 99zl

antena 98zl

pierwsze 3 miesiace za darmo

 

Czy wszystko się zgadza? Jakie dekodery proponujecie? I czy jest jeszcze jakiś gratis od zamówienia przez internet?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...