Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mamy nową ofertę 8)

 

PAKIETY:

Powitalny+ z rabatem 50% przez 5 m-cy,

Podstawowy+ i Komfortowy+ z rabatem 50% przez 6 m-cy,

Prestiżowy+ i Prestiżowy+HD z rabatem 50% przez 7 m-cy.

 

OPCJE PREMIUM:

Dla pakiety Powitalnego+ z rabatem 50% na CANAL+ lub HBO przez 5 m-cy,

Dla pakietów Podstawowego i Komfortowego CANAL+ i HBO z rabatem 50% przez 6 m-cy;

 

Opłata uzupełniająca dla pakietów i opcji gratis.

 

OPCJE HD:

Premium HD i HD Mix z rabatem 50% przez 5 miesięcy. Opłata uzupełniająca gratis.

 

HBO DIGITAL - pro rata + 5 pełnych miesięcy z rabatem 100%;

 

Dekodery PVR HD - 6 miesięcy (pro rata+ 5 miesięcy) z rabatem 100% oraz 50% rabatu przez kolejnych 5 pełnych miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy na forum , myśle nad zakupem cyfry + ! Powiedzcie czy to nie troche drogo za pakiet komfortowy + canal+ i hbo za 137,80zl , obliczałem to po upływie wszystkich promocji ! Czekam na szybką odpowiedz jak mnie przekonacie że to mało to w poniedziałek ide do sklepu i podpisuję umowę:) !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaczor-szczecin

 

A interesują cie kanały HD czy SD ?.

Co do promocji to są nie raz lepsze tzw ze stała cena przez całą umowę

np.: PRESTIZOWY HD+ pełna oferta Cyfry+ za 120 dekoder gratis (takie są promocje zimą)

a teraz jakbyś wziął PEŁNY PAKIET ZA 85 to za 7mies byś płacił 168 nie wiem czy po promocji rabatowej mozna wziąć inny pakiet

np: Komfortowy+

 

Sprzet SD Polecam Pace DSR 2221 wynajem lub wykup 99zł

Sprzet HD PACE HD pvr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupilem sobie nowy tv 40 calowy. Chcąc wykorzystac w pełni jego możliwosci nosze sie z zammiarem wzięcia cyfry +. Nie ukrywam ze najbardziej zalezy mi na kanałach sportowych. Jak myslicie warto czekac jeszcze do wrzesnia na jakiej nowe promocje? Oferują cos na start lig?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie obowiązuje ta promocja: http://www.cyfraplus.pl/_pro_promo-2010 ... akiet.html z tym, że jest ona tylko do 31 lipca, po tym czasie może wrócić promocja z czerwca: http://www.cyfraplus.pl/_pro_20100607-promocja-pro.html

Promocja z czerwca jest słabsza niż ta nowa, więc być może Cyfra wprowadzi nową ofertę dla wielbicieli lig piłkarskich. Proponuje poczekać do sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy "pierwszą" promocję w C+ od lutego, która jest lepsza od poprzedniej. Dodali dwa miesiące 50 proc. zniżki z 5 mies. / na 7 ale zawsze. Czyli gorzej juz nie bedzie - bo nie mogło być. Konkurencja oferuje jak nie gratis wiele rzeczy to jak Polsat za 40 zł pełny pakiet do pażdziernika - sam skorzystałem i to bez umowy, prepaid - Familijny jest za 10 zł. Moja sąsiadka w kablówce dostała pełny pakiet z canalplus HD Hbo HD gratis do ogladania do końca wrzesnia ot tak w ramach płacenia pakietu standardowego. Jakas promocja letnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pamięta ktoś albo podpisywał umowę na cyfra+ w grudniu 2009?

Chodzi mi o to czy były w promocji opcja 5xHD za cały okres za darmo.

Podpisałem umowę na 13 miesięcy:

Pakiet komfortowy+, Canal przez cały okres za pół ceny,opcja FILMBOX za darmo, opcja HBO 3 miesiące za darmo.

Kod akcji promocyjnej TDS3.

 

Może ktoś ma jeszcze ulotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wynająć dekoder PVR podłączyć musisz przynajmniej jedną suwerenną opcję HD (nie może to być Filmbox lub Cinemax), nie dostaniesz teraz 5xHD za darmo, taka opcja dostępna była przy podpisaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...