Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolega ma prawo sie dziwic ,bo takich rzeczy nie robi sie na święta(o ile to jest promocja świąteczna),bo oficjalnie to nazywa się ona " promocja wiosenna" W zeszłym roku tez tak było,że pierw była wiosenna , potem dopiero wielkanocna.troche się pocieszam,ale obym mial racje ,bo ta promocja co się szykuje to wielka lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Normalnie" kosztuje 29,90 więc co się dziwisz - teraz i tak masz taniej :D

Wcześniej 50 % też obowiązywało jedynie przy umowie 24- miesięcznej , 30% przy 13- miesięcznej.

Canal+ był po 9.90 i ogólnie wychodziło taniej niż teraz jest!!! Jeśli tak to ma wyglądać to kicha straszna. Ciekawe, czy jeszcze jest aktualna promocja dla klientów sieci Plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ był po 9.90 i ogólnie wychodziło taniej niż teraz jest!!!

 

Nie napinaj się tak z tymi wykrzyknikami bo na zawał tu jeszcze zejdziesz .

9,90 to była cena w promocji która z dniem dzisiejszym przestała obowiązywać.

Normalna standardowa cena pakietu Canal plus to : 29,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, dlatego postawiłem Ci te wykrzykniki. Czyli obecna promocja, jest dużo gorsza od poprzedniej, a gdzie jest ten "Canal+ w Superofercie"?

 

Gdyby każda promocja miala być lepsza od poprzedniej to wszyscy operatorzy powinni od dawna dawać wszystko za darmo. A z promocjami jest jak z życiem. Raz się czeka i traci, a czasami się poczeka i zyska... Ci co chcieli być cwańsi niestety dopłacą, a ci, którym dopiero kończy się umowa mogą czekać na promocję "wakacyjną/czerwcową/świąteczną/majową/konstytucyjną...", ale czy się doczekają?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, dlatego postawiłem Ci te wykrzykniki. Czyli obecna promocja, jest dużo gorsza od poprzedniej, a gdzie jest ten "Canal+ w Superofercie"?

 

Zwłaszcza tego co piszesz i o co Ci chodzi .

Czego nie rozumiesz ?

Ceny która teraz obowiązuje ?

Gdzie masz napisane że obecna promocja musi być lepsza cenowo od poprzedniej?

 

Czy ja dobrze widzę, to Canal+ jest po 19.90, a był po 9.90?

 

Promocja się skończyła i obowiązuje nowa cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za promocja ?! Wcale nie lepsza niż do tej pory ! A co z programami HD ? Ani słowa o tym !
Czy ja dobrze widzę, to Canal+ jest po 19.90, a był po 9.90?

 

Spokojnie - to okno ze szczegółami to raczej nie TA PROMOCJA co w zajawce na głównej stronie promocji która będzie. To chyba jakies ich standardowe okno które wrzucili .Zobaczcie tam podają że 50 % taniej jest na 6 miesięcy a wyraźnie w nowej promocji ma być NA ROK. Równiez z tego co widzę < C+, HBO i Cinemax maja być za 34,55/rok ale w sumie więc C+ nie wychodzi po 19,90 a raczej dużo taniej > .

Moim zdaniem nalezy poczekać na okno ze szczegółami NOWEJ PROMOCJI a najlepiej na wyraźna PROMOCJE WIELKANOCNĄ bo to bedzie hit wiosny a nie żadne po[beep]ółki udające PROMOCJE.

Jesli to miała by byc promocja wielkanocna to jest to kpina i już widze te tłumy rzucające sie do punktów sprzedaży ... :lol:

No właśnie i gdzie info o kanałach HD w promocji?

 

A po drugie odpowiadając niektórym mało myslącym - tak tak ta promocja grudniowa 2009 była i takiej juz "nigdy" nie będzie to koniec teraz pakiety już tylko drożej a C+ za rok podniesie ceny pakietów a promocja będze maksymalnie na -10% na 3 miesiące ...bez komentarza . :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MDKA napisał .A po drugie odpowiadając niektórym mało myslącym - tak tak ta promocja grudniowa 2009 była i takiej juz "nigdy" nie będzie to koniec teraz pakiety już tylko drożej a C+ za rok podniesie ceny pakietów a promocja będze maksymalnie na -10% na 3 miesiące ...bez komentarza .

 

Aż prosi się o komentarz jak to mówisz dla mało myślących,promocja Grudzień 2008 to była odjazdowa,ta 2009 znacznie gorsza.Promocje muszą być,ale tylko w tedy gdy ludzie masowo rezygnują z Cyfry a fala kulminacyjna jest na koniec roku.Póki co to w punktach Cyfry sobie w Pasjansa grają,a chyba nie o to przełożonym chodzi :lol2: .

 

jarkow no to mamy jaja wielkanocne 49,80zł za podstawowy z Canal+ umowa na 18 miesięcy.Ktoś tu chyba jest pijany żenada syferka :locked: Pasjansowe święta pracowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/62349-cyfraplus:-nowe-promocje-na-wiosne.html Czyli są dwie nowe promocję. A ta plansza, która jest na stronie Cyfry, to jeszcze inna historia.

inna historia czyli ta trzecia PROMOCJA, która ma być ale jeszcze jej nie ma ? hehe.

"Na stronie głównej Cyfra+ reklamuje trzecią wersję promocji: Pakiety Cyfry+ 50 proc. taniej przez rok, Canal+ z HBO i Cinemax w cenie 34,55 zł przez rok oraz FilmBox w cenie 7,5 zł przez rok. Jednak na razie brak szczegółów dotyczących tej opcji promocyjnej."

 

Ale kombinują jak koń pod górę a wystarczyło by powtórzyć na miesiąc tą promocje grudniowo-świąteczną i mieli by i git i problem z głowy i mnóstwo nowych klientów. A i reklama w stylu że taki sukces odniosła grudniowa itd to teraz powtarzają dla spóźnialskich w Wielkanoc i takie tam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinują jak koń pod górę a wystarczyło by powtórzyć na miesiąc tą promocje grudniowo-świąteczną i mieli by i git i problem z głowy i mnóstwo nowych klientów. A i reklama w stylu że taki sukces odniosła grudniowa itd to teraz powtarzają dla spóźnialskich w Wielkanoc i takie tam .

 

Absolutnie racja. Może sie jeszcze zreflektują.... . A swoją drogą, to niezłe zamieszanie z tą promocją, Ale chyba jest tu,na Forum, przedstawiciel Cyfry... Może On OSTSTECZNIE poinformuje nas, jak z ta promocja. Jesli jednak jest, tak,jak jest,to ŻENADA :evil: I już możecie u mnie rezerwować miejsca na autobus ( a może nawet cały pociąg ) do N-ki :jupi::jupi::jupi: ( to żart, oczywiście ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą teraz podnieść ceny, żeby w grudniu mieli z czego opuścić. Nie da się przy każdej kolejnej promocji obniżać cen bo za kilka lat wszystko byłoby prawie za darmo :D

Miałem podpisać umowę z cyfrą ale przy takich cenach podziękuje. Obejdę się bez polskiej kopanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wyliczyłem promocję wielkanocną jak wiadomo canal+/HBO/Cinemax już od 34,55zł przez rok czyli zapewne umowa na 24 miesiące bo słowo od jest haczykiem .Pakiety przez rok za pół ceny i już wyliczam.

 

34,55zł X 12 miesięcy plus 69,9 X 12 miesięcy

Komfortowy 31,9zł X 12 miesięcy plus 62,9 X 12 Miesięcy

 

Czyli łączna suma 2391zł co daje miesięcznie

około 99zł za pakiet Komfortowy z Canal+ oraz HBO i Cinemax

 

czyli kopia pakietu Full telewizji N z tym ze za dekoder płacimy dodatkowo 20zł za miesiąc bo tylko SD jest za darmo i kanały HD są dodatkowo płatne.

I macie tą nową zakichaną promocje szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jeżeli w najbliższym czasie takie promocje będzie oferować cyfra, to zakończę z nią współpracę wraz z końcem maja. Mój operator kablówki daje lepsze ceny, w której oferta jest bardziej mi odpowiadająca, ale co najważniejsze - nie uprawia dziadostwa dot. sprzętu, na jakim odbieram teraz cyfrę. A co do cen i tego, że będzie tylko drożej - to niech będzie. Ja zagłosuję nogami. A jak na rynku będzie ogólnie drożej - to nie będę oglądał TV. Są inne ważniejsze rachunki do opłacenia, aniżeli droga telewizja cyfrowa. Cyfra natomiast może wrócić do "korzeni", "telewizji drogiej i ekskluzywnej". I zaawansowanej technologicznie........ Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient docenia dobrą obsługę, cenę i prostotę. Jak w "n" - stała cena prze cały okres umowy, wiesz ile płacisz. Wybrałem cyfrę, bo stosunek ceny do jakości/oferty był lepszy niż enki czy CP. Teraz ten stosunek się pogorszył, więc szukam innej oferty. I dodatkowo jestem mądrzejszy a propos sprzętu, oferowane przez nich strongi to pomyłka. A płacenie za dzierżawę PRV to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jeżeli w najbliższym czasie takie promocje będzie oferować cyfra, to zakończę z nią współpracę wraz z końcem maja. Mój operator kablówki daje lepsze ceny, w której oferta jest bardziej mi odpowiadająca[...] Ja zagłosuję nogami. A jak na rynku będzie ogólnie drożej - to nie będę oglądał TV.

 

Ło jejku... to prawidłowe postępowanie. Lepsze niż wykrzykiwanie jaka to C+ jest be. Wszyscy narzekają, że opłaty bankowe są drogie, że TV drogie, że telefony drogie, że to, że tamto...

Wybaczcie, ale nie narzekam że mercedes jest drogi, tylko kupuję forda. a dlaczego C+ ma wysokie ceny? Dlaczego najwięcej klientów mają najdroższe banki? Bo tak chcą klienci. I już. A jak koniecznie komuś podoba się oferta sportowa C+ to musi płacić, jak komuś to wisi to może sobie co rok wybierać najtańszego operatora. To sa proste zasady. A niektórzy zachowują sięjak rozkapryszone dzieci. "Bo ja chcę i już!". Mnie kablówka kasowała na zbyt duże pieniądze więc sobie wybrałem C+. Ale zdążyłem na promocję świąteczną. W innym przypadku pewnie skusiłbym się na N. I raczej nigdy na CP bo za długie umowy.

A co do promocji to normalne, że raz są lepsze a raz gorsze, głównie po to, żeby wprowadzić zmienność w zachowaniach klientów. Gdyby było wiadomo, że następna będzie lepsza to klienci by czekali, a tak kupują bo im pasuje cena. W przeciwnym przypadku C+ po prostu zmieniłaby ceny wyjściowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...