Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakoś straty cyferki nie odczułem tylko szkoda trochu,mi ligi Polskiej ale jak słyszę jak gra Wisełka to strata żadna.Bez cyfry można się obejść,Skoki narciarskie w TVP,jutro zaczynają się wyścigi Formuły 1 w Polsacie.A w dodatku mam obrotnice antenową,co do programów muzycznych jest ogromny wybór w kanałach muzycznych FTA,a w Cyfrze była kicha.No może jak ktoś jest fanatykiem lodziary i innych kiczów to mu potrzebny MTV Polska,MTV Ukraina dużo lepszy i za darmo ale dla tych co mają zestaw obrotowy.Wasze cudeńka od Cyfry nie sterują obrotnicą mój stary prawie 9 letni odbiornik FTA steruje obrotnicą :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zależności od aktualnych promocji. Standardowo na miesiąc przed upływem okresu minimalnego, ale w przypadkach, kiedy duża ilość kontraktów kończy się w danym okresie CYFRA+ chce uniknąć masowego napadu abonentów, dlatego przedłuża Umowy wcześniej, ale to nie rutyna. Dużo osób podpisało Umowę w grudniowej promocji 2008 roku na 18 miesięcy, które właśnie teraz upływają, dlatego jest możliwość wcześniejszego przedłużenia kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do promocji wielkanocnych to chyba ,nie będzie takiej podobnej jak w grudniu.Miałem umowę do kwietnia podpisałem nową w styczniu z tymi promocjami a teraz dzwonią z cyfry na potęge z promocją wielkamocną żeby przedłużyć umowę,no więc mówię gościowi żę już przedłużyłem i spytałem nażarty co mi może jeszcze dodać a gość tylko pogratulował że wybrałem tamtą promocje bo teraz takiej na pewno nie będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Do samej Wielkanocy mamy jeszcze całe 20 dni, a to jeszcze dość sporo czasu. Wielkanoc w tym roku wypada na 4-5 kwietnia.

Poza tym, czy ostatnia promocja noworoczna skończyła się 2 stycznia 2010 ??? Trwała przecież DUŻO dłużej :>

I w tym przypadku również tak będzie. Zacznie się od wtorku 16-go i spokojnie potrwa ze 30 dni (zawsze mogą połączyć z "wiosenną") :smile:

 

Przecież Święta to tylko pretekst dla operatorów aby pozyskać nowych abonentów. A, że Polska jest jakby nie patrzeć krajem mocno katolickim, to taka polityka się tu pięknie sprawdza :lol:

 

Równie dobrze PROMO mogłoby być np. z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

I 11-go listopada wszystkie pakiety o 50% w dół :wink:

 

Ale z tej okazji nie spotykamy się przecież z bliskimi, rodziną. Nie kupujemy prezentów, nie leniu[beep]emy przed TV z pilotem w ręku i żarełkiem na talerzu... Oglądając po raz setny świątecznego "Kevina samego w domu" :lol2:

 

To wszystko jest marketing i ostra polityka. "Spin doktorzy" już wiedzą co robić, a właściwie jak odpowiednio podejść co niektórych niezdecydowanych i niezorientowanych, potencjalnych klientów.

Liczy się Nasz podpis na umowie. Taka prawda, takie życie.

 

 

PROMO z zajączkiem na 100% będzie. Pytanie tylko jakie "GRATISY" tym razem dla nas wymyślą ??? :>

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...