Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystastają z promocji 50% na pakiet komfortowy + wraz z Canal+ i Orange Sport umowa od czerwca (na 18 miesięcy) tego roku.

Może ktos powiedziec jaka była by kara za zerwanie umowy ?? :/

 

 

Lub co zrobic gdy mam samą karte Cyfry+ i chciałbym wypozyczyc ten nowy PVR z 500GB :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości przedłużenia umowy, która trwa do maja 2010, chyba że w promocji z telewizorem.

Ja nie brałem żadnego telewizora tylko standardową ofertę tj. Komfort 50% (9 msc), Canal+ 50% (8 msc), PVR, 5xHD i Canal+HD za darmo przez 13 miesięcy, tyle, że to było przed świętami, więc może coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.czyli jest taka możliwość i system przepusci taką umowe

2.ale zalecenie jest takie żeby nie dawać promocji abonentom z koncówkami umów, niech dopłacą więcej do konca :/

 

troche dziwne, bo ja te ostatnie 4 miesiące chciałem zamienić na 18

Dzwoń dalej. Ja też miałem umowę do końca maja i też nie chcieli przedłużyć - musisz zagrać tak:

1 Dzwonisz i mówisz że zgadzasz się przedłużyć umowę-że dostałeś czas do namysłu-możesz wspomnieć o aneksie

2 Jak się zgodzą - to targuj się o to-co cię interesuje, byś był zorientowany na czym ci najbardziej zależy, z czego byś mógł jakby co zrezygnować jak konsultant by nie był skłonny do ustępstw :lol2::wink:

 

Podstawowy+canal+ gratisy+HdPVR 18 m-cy 49zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już to było to sorry ale muszę szybko podjąć decyzję.

Czy podpisując umowę w "śmiałej promocji" na powitalny na 13 miesięcy mam napisane na stronie opcje HD gratis przez całe 13 miesięcy ?Mając zatem swój odbiornik HD będę mógł bez żadnych dodatkowych opłat oglądać NG, Animal, Eurosporty? Czy to dotyczy tylko od pakietu podstawowego w górę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mars28, w sumie to mi nie zalezy na liscie programow, wiec Strong odpada.

 

Jack777, skoro tak mowisz, to chyba wezme tego Pace.:-)

 

Dzieki wielkie za szybki odpis i rade!

jerk01, ludzie piszac o Canal+ HD, maja na mysli Canal+ FilmHD oraz Canal+ SportHD. Wiecej nie ma C+ HD!:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mars28, w sumie to mi nie zalezy na liscie programow, wiec Strong odpada.

 

Jack777, skoro tak mowisz, to chyba wezme tego Pace.:-)

 

Dzieki wielkie za szybki odpis i rade!

 

Z dekoderów sd, to również zdecydowanie polecam tego PACE'a, faktycznie jest bezawaryjny, mi się przez rok ani raz nie zawiesił i bardzo prosty w obsłudze. Z wad , które naprawdę irytują, to słaba czułość pilota, trzeba dokładnie celować w dekoder oraz to co po philipsie może przeszkadzać ci najbardziej czyli brak informacji przy przełączaniu kanałów w dolnym pasku, za każdym razem trzeba naciskać funkcję PILOT, by dowiedzieć się co obecnie się ogląda. No ale nie ma rzeczy bez wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...