Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ mateuszbednarczyk

Powinno jescze pisac 5xHD i wtedy są to pozostałe wszytkie dostepne opcje HD ( eurosportHD, Eurosport2HD, MTVnHD, AnimalPlanetHD i nationalGH-HD)

 

 

podpisywałem wczoraj i u mnie pisze wyraźnie "5*HD"ze zniżką 100% przez 24 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przy zmianie ofert, która nastąpi dzisiaj w nocy nie zrobisz niestety żadnej modyfikacji :? Umowy zostaną zatwierdzone przez system w nocy i jutro już nikt nie będzie miał możliwości ich modyfikacji :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv lub inni zorientowani

Moja umowa z 13.11. kod 24TV czy TV24 pakiet komfortowy - pytanie czy mogę zrezygnować z Cinemaxa /mam Canal + HBO Cinemax/ bez utraty warunków promocyjnych? Sprzedawca twierdził, że przed upływem 6 m-cy muszę zgłosić rezygnację i będę płacił tylko za hbo i 50% za Canal+. Po przeczytaniu umowy i aneksu nie jestem pewien czy mogę to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i włączyli mi za darmo 3x HBO,na stronie ica jest napisane 1 miesiąc za darmo a że aktywowałem przez infolinie dowiedziałem się że dostęp mam do końca stycznia 2010 :brawo:

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy następujące promocje:

 

Świąteczna promocja!

 

Dziękujemy, że jesteś z nami więcej niż 9 miesięcy(obowiązuje każdego)

Przygotowaliśmy dla Ciebie prezent, który możesz w tej chwili odebrać.

Wciśnij poniższy przycisk i oglądaj opcję HBO (HBO, HBO2, HBO COMEDY) przez 1 miesiąc za darmo!

 

 

polecam to wykorzystać i radzę zadzwonić 22/310-45-45 bo przez ica nie doszło zamówienie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i włączyli mi za darmo 3x HBO,na stronie ica jest napisane 1 miesiąc za darmo a że aktywowałem przez infolinie dowiedziałem się że dostęp mam do końca stycznia 2010 :brawo:

 

Jakbys przeczytal regulamin to wiedzialbys ze aktywujac od 2 dnia danego miesiaca tak jest, gdyz oni licza pelne miesiace. Czyli grudzien niepelny a dopiero styczen pelny. Wiec norma ze do konca stycznia. I nie ma znaczenia czy przez ICA czy centrum telefoniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem rozmowę w związku z końcem umowy "promocja świąteczna" z 2008 roku, propozycja konsultanta to dwie oferty:

1) umowa na 13 m-cy, podst+ 50% rabatu przez 9 m-cy, canal+ 50% rabatu przez 8 m-cy, dekoder pvr lub pvr hd 13 m-cy gratis, 4*hd 13 m-cy gratis

2) umowa na 18 m-cy, abonament 29 zł za podst+ i canal+ (podobno gwarancja stałej ceny)dekoder sd

nie pytałem o multi bo mnie nie interesował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja liczylem tylko na zniesienie dzierzawy na dekoder hd prv =0zl . Zastanawia mnie fakt czy zostanie zniesiona opcja dla internautow +1ms gratis. Bowiem w nowej ulotce nic nie ma o dodatkowym 1miesiacu dla osob zamawiajacych przez internet. :(

 

Przyznam szczerze do ostatniego tygodnia rozwazalem mozliwosc wziecia pakietu komfortowego ale ze wzgledu na zwizanie sie z CP ze wgledu na paczke kanalow BBC i Polsat Futbol oraz skorzystanie z promocji telewizji N teraz rozwazam tylko pakiet powitalny. Tu tez pojawia sie moje pytanie dla bardziej zorientowanych ;)

 

1Umowa zawarta w dniu 04.12.2009 gwarantuje mi do konca roku korzystanie z wybranego przez siebie pakietu i opcji dodatkwej w moim przypadku OS.

Umowa zatem podpisana na okres 13 miesiecy obowiazuje od 01.01.2010 do 30.01.2011 ? I czy po pierwszym bezplatnym miesiacu moge zrezygnowac z oferty OS ? Pytam bowiem w okresie stycznia i lutego ekstraklasy nie uracze na tym kanale... wiec bylby mi zbedny.

2.Jezeli opcja dla internautow zostalaby zniesiona to oplata wygladalby w sposob nastepujacy 9x95+4x19,90=119,4 czyli w przyblizeniu ok. 9zl przez miesiac . W tym przez okres 4 miesiecy mam do dyspozycji 4ms Canal + i HBO gratis przez 4 ms usluge HBO VOD i CINEMAX oraz przez 13 ms opcje HD i Filmbox gratis tak ? :smile:

I teraz pytanie bowiem chcialbym zeby ta umowa jak najmniej mnie kosztowala .... wiec czy po rezygnacji po 4 miesiacach (jest ona automatyczna?) z darmowych opcji canal plus hbo cinemax i hb vod czy moge wziac ja na poczatku 2dnia 6 miesiaca rozliczeniowego placac dopiero za 7 i tak kolejno zrezygnowac w 8 miesiacu rozliczeniowym i wziac 2go 9miesiaca rozliczeniowego i zaplacic dopiero za 10...itd itd ;> Czy jest to wykonalne ? Wczesniej pisalem czy jak wezme opcj dodtakowa 2dnia miesiaca czy przez pierwszy miesiac mam za free a zaplace za kolejny dopiero i uzyskalem pozytywna odpowiedz stad te zagmatwane obliczenia dotyczace opcji dodatkowych.

3.Czy do pakietu powitalnego moge wziac jednoczesnie opcje cnala + i orange sport ?

4.Czy w ramach projektu 48h mozna aktywowac sobie opcje relaxxx tudziez france tv lub hbo digital ?

5.W promocji dostaje 5xHD gratis przez caly okres umowy jednak bez odpowiedniego dekodera ich odbior bedzie nie mozliwy czy moge zatem miec te opcje wraz z wlasnym dekoderem hd ?

6.Czy do opci HBO VOD wystarczy dekoder HD czy musi on posaidac rowneiz usluge PVR ?

7.Wyjde poza temat czy obecnie dekodery cyfry sa przystosowane w pelni do obiory cyfrowej tv naziemnej ? Tzn. czy ja mieszkajac w Gdyni gdzie obszar ten nie zostal jeszcze przylaczony w ramach tzw "cyfryzacji polski" moge odbierac na swoim dekoderze polsat tv4 i kanaly tvp ? Tylko z tego co czytalem w innym temacie tvp zakodowalo swoj sygal z astry (czy sie myle?) wiec odbior tvp sport i tvp hd jest raczej niemozliwy ? :/

 

Z gory dziekuje za odpowiedz :jupi::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy ktoś otrzymał może już TV podpisując umowe 19.11.2009 - do chwili obecnej brak u mnie info od kuriera.

 

Ja też podpisałem umowę 19.11 i też jeszcze nie mam żadnych wieści od kuriera, ale oni mają czas do 22 grudnia tak więc jeszcze poczekamy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zawarłem umowę i właśnie sprawdzam że nie ma w aneksie nic na temat multiroomu, natomiast pan w centrum cyfry mi powiedział ze jeszcze się załapałem na tą promocje. Chyba jutro muszę się tam wybrać i to wyjaśnić.

Może masz wszystko dobrze, może stosuja juz taka zasade jak zaczeło im brakowac multiroomów, wszystkiego dowiesz sie najlepiej jutro u dystrybutora, masz juz wiedzę konkretną z dzisiejszych dyskusji. Na wszelki wypadek zachowaj biezącą ulotke bo jutro moga byc nowe. W ostateczości dzwoń jeszce dzisiaj telefonicznie do Biura Obsługi abonentów Cyfry+ (numery tel. na ich stronie) i powiedzą ci czy tak ma być .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja liczylem tylko na zniesienie dzierżawy na dekoder hd prv =0zl . Zastanawia mnie fakt czy zostanie zniesiona opcja dla internautow +1ms gratis. Bowiem w nowej ulotce nic nie ma o dodatkowym 1miesiacu dla osob zamawiajacych przez internet. :(

Czy informacja o zmianach promocji przy zamawianiu przez internet jest już potwierdzona ? :/

Nie do końca rozumie politykę promocyjną C+, zmieniają ofertę przed samymi Świętami na mniej korzystną dla klienta.

Czyżby złapali za dużo nowych klientów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś poczytał posty przynajmniej z dzisiejszego dnia w tym wątku to byś wiedział o tym i nie zadawał znowu tych samych pytań :roll:

Co do internetu to jutro się pojawi informacja. Dystrybutorzy nie otrzymują informacji o promocjach internetowych bo oni na tym tracą, więc na ulotkach nie jest to drukowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...