Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak tylko informacyjnie:

 

W dniach od 20 maja do 20 czerwca 2009 roku, czyli przez jeden miesiąc, w ramach Otwartego Okna abonenci pakietów Podstawowego i Podstawowego+ platformy satelitarnej CYFRA+ będą mogli bezpłatnie oglądać szereg kanałów znajdujących się w pakiecie Komfortowym+.

 

źródło SatKurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocje w maju to oczywiscie otwarte okno dla pakietu podst/podst+

i promocja na hbo/cinemax/hbo digital dostepna tylko w CTA (centrum telefoniczne Abonentów) czyli za wybrana opcje podana wczesniej mozemy placic 50% przez 4m promocja zarowno dla Ab ktorzy juz posiadaja podane opcje ale chca je odlaczyc jak i dla tych ktorzy sa zainteresowani dolaczeniem tych opcji,

pamietajcie jak sie nie zapytacie to nie kazdy konsultant wam o tym powie, mi sie wczoraj trafil dobry konsultant ktory mi powiedzial duzo ciekawych rzeczy ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę sie z @jurandpif

że telefony do CENTRUM ABONENTÓW CYFRY+

to jedna wielka loteria na kogo sie trafi

 

próbowałem załatwić modyfikację pakietu

1. telefon --> 1 wersja co i jak mam zrobić

2. telefon --> 2 wersja

3. telefon --> powrót do 1 wersji

porażka !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam odkodowanych połowy programów z promocji. W związku z tym dzwoniłem dwa razy do Cyfry. Za pierwszym razem wysłano mi ponownie uprawnienia (ustawiłem dekoder włączony na TVP INFO na ponad 40 minut), kazano wyłączyć dekoder na kilka minut, usunąć listę programów (ew. przywrócić ustawienia fabryczne) i ponownie zaprogramować dekoder. Nic to nie pomogło... Za drugim razem konsultant powiedział, że rejestrują bardzo dużo zgłoszeń takich jak moje, że to jest jakaś usterka i że trwają prace nad jej usunięciem. Prosił żebym wieczorem usunął listę programów i spróbował zaprogramować dekoder od nowa... To tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od mojego ostatniego sprawdzenia odkodowano Animal Planet i FIlmbox. Pozostałe trzy nadal zakodowane. W tym również MTV 2, nad czym najbardziej ubolewam... Tak bardzo chciałem zobaczyć, jak to jest posłuchać i zobaczyć teledyski do normalnej muzyki, a nie tylko ciągle ten [beep] co jest na vivach, eskach itp. Ale trzeba się widać uzbroić w cierpliwość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiły się już w zasadzie wszystkie kanały z "Komfortu", jednak na chwilę obecną brak jest jeszcze TVP SPORT, DISCOVERY WORLD i MTV TWO. Pozostałe u mnie już "hulają". :) Pojawiły mi się już wczoraj. Kanał ANIMAL PLANET pojawił mi się dzisiaj. Martwi mnie natomiast ciągły brak TVP SPORT. :/ Czyżby Cyferka nie chciała jednak udostępnić tego kanału na miesiąc za free abonentom posiadającym pakiet Podstawowy+? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem techniczny problem występuje po stronie dopasowania uprawnień u operatora. Kanały promocyjne przez miesiąc ogłądać będziemy "nie otrzymując dodatkowych uprawnień" Jakiekolwiek działania abonenta ZAPEWNE NIC NIE DADZĄ. Dopasowywanie jest robione inną metodą niż się spodziewałem (przesłanie indywidualnych uprawnień) bo widzę, że tunery, które NIE przepuszczają uprawnień od wczoraj na raty dają dostęp do kolejnych kanałów bez żadnych dodatkowych starań ( natomiast reaktywacja karty dziś nie dała nic więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...