Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jestem zainteresowany nową promocją cyfry+, jeśli wiecie napiszcie mi odpowiedź na moje pytanie:

 

Jeżeli wziąłbym pakiet Powitalny+ z umową na 13 miesięcy + dekoder to przez jaki okres czasu płacę te 9,50? Na ulotce jest napisane do 10 miesięcy czyli ile dokładnie?

Aha, napiszcie mi ile kosztuje zwykły tuner w tej promocji i ewentualnie jakiego byście mi polecili :)

 

P.S. Czy są jeszcze jakieś dodatkowe koszty?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który z tych dekoderów brać? (wszystkie 0 zł)

- Thomson SD

- Strong SD

- Pace

- Philips DSR

Mogę zamówić antenę i jej montaż w punkcie cyfry? Ile by to kosztowało?

 

Reasumując chcę brać PAKIET PODSTAWOWY PLUS na 13 miesięcy. Jeśli dobrze zrozumiałem do wyboru mam:

* płacenie przez 10 miesięcy połowy abonamentu, w tym przypadku 20 zł i do tego pakiet CANAL+ przez 12 miesięcy za darmo, w 13 miesiącu albo rezygnuje, albo płace 40 zł + cena CANAL+

* płacenie całej kwoty abonamentu (40 zł) i w tym pakiet CANAL+ przez 12 miesięcy itp, a do tego HBO przez 5 miesięcy za darmo i po tym okresie rezygnacja, lub przedłużenie itp. Czy do tego dostaje również za darmo na 5 miesięcy pakiet FILMBOX i ORANGE SPORT i możliwość zrezygnowania po 5 miesiącach? Przepraszam, że męcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po 5 miesiącach, tylko po (na te chwilę) 4 i pół. Dodatkowe opcje są do końca kwietnia. Pod koniec miesiąca dzwonisz i rezygnujesz. Pojawią się pytania o płatności, a dwie strony wcześniej jest to wszystko ładnie rozpisane dla pakietu Podstawowy+.

 

1. 20

2. 20

3. 20

4. 20

5. 20

6. 20

7. 20

8. 20

9. 20

10. 40

11. 40

12. 40

13. 69

 

W przypadku komfortowego+ wygląda to tak:

 

1. 30

2. 30

3. 30

4. 30

5. 30

6. 30

7. 30

8. 30

9. 30

10. 60

11. 60

12. 60

13. 89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wziąłem Cyfrę w promocji i dostałem na cały rok za darmo kanały C+ i na 5 miesięcy darmowe HBO, natomiast nie dostałem kanałów Filmboxa i np. HBO Digital. Czy to normalne? Bo jednak na stronie Cyfra reklamuje te programy również za darmo na 5 miesięcy. Czy zdarzyło Wam się coś takiego i co z tym zrobić?

 

Dzięki,

 

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dokonać takowej zmiany w piątek lecz dostałem taką odpowiedź:

 

"odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że korzysta Pan ze zniżki 25% na pakiet Podstawowy. W związku z tym zmiana pakietu na pakiet Podstawowy+ będzie możliwa od 01.10.2009 roku."

Wszystko na temat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby 1.10.2009 kończyła ci się zniżka??Czy może ta data to data graniczna dla wszystkich abonentów z promocjami...

 

W tym dniu kończy mi się umowa z zarazem promocja.

Ale nie ukrywam, ze jest to bardzo dziwne podejście cyfry, tym bardziej ze nowi abonenci dostają zniżkę 50% i również mają pakiet powiększony o "+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ALL

dzisiaj idę do punktu Cyfry + podpisać umowę

chce wziąć umowę na 13 miesięcy

oraz canal + za friko na 12 miesięcy

 

o co mogę powalczyć jeszcze w tej promocji ??

z góry thx za info

Pozdrawiam

 

Jak masz smartczek Sodexho (taki dotyczący Cyfry+) to możesz mieć 50% opłaty abonamentowej przez 2 miesiące dłużej, więc w sumie przez 11 pełnych miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone. Sam podpisywałem Cyfrograf w sobotę, podchodzę, pytam o szczegóły promocji, a tu w pewnym momencie pani pyta, czy mam smartczek. Na szczęście nie wyrzuciłem go, więc w te pędy z powrotem do domku po kuponik. Na odwrocie jest niby napisane, że to dla umów 18-miesięcznych, ale ta promocja jest od grudnia a kupony są starsze, więc obowiązują przy tych umowach 13-miesięcznych. No i mam pakiecik podstawowy+ przez 11 m-cy za pół ceny, HBO, Cinemaxy, Orange sport do końca kwietnia i C+ do końca 2009. Pani była aż tak miła, że nawet zapisała mi miesiące, w których powinienem rezygnować z pakietów dodatkowych i z całej umowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie i fachowcy jednocześnie.... :D

 

Wiem,że dużo jest tu opisane jak i który pakiet wziąć,ale.....

Byłem dzisiaj u przedstawiciela cyfry i jak mu powiedziałem o umowie 13 miesięcznej to powiedział "coś słyszałem,ale nie do końca wiem" a ja :mrgreen: po/prostu się roześmiałem

 

Zwracam się do was z prośbą o pomoc...... :idea::idea::idea:

 

Z tego co tu na forum wyczytałem pakiet KOMFORTOWY + jest w cenie

 

W przypadku komfortowego+ wygląda to tak:

 

1. 30

2. 30

3. 30

4. 30

5. 30

6. 30

7. 30

8. 30

9. 30

10. 60

11. 60

12. 60

13. 89 :woot: (Ostatni miesiac moze byc bez Canal+ i cena bedzie za niego taka sama)

 

Jak mam wytłumaczyć TYPOWI jak ma napisać umowę :read: ,żebym miał tak jak piszecie C+ na 12 -m-cy za free plus HBO 5 m-cy za free i co z Filmboxa i np. HBO Digital------- NO I NA CO UWAŻAĆ PRZY UMOWIE :censored:

Na stronie cyfry nie ma żadnych opisów co do darmowego C+ , HBO ,i innych.......

 

Pytanie jeszcze o dekoder który wziąć (mam już swoje 2 pionnery 8) ) i czy nowa karta na nich pójdzie ze spliterem.

 

Dzięki wielkie za odpowiedż Święta blisko a nie ma co oglądać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze jutro prawdopodobnie mój ostatni dzień z Polsatem i czas udać się do dystrybutora trochę mam mętlik.

 

1.Chyba jednak zaryzykuje i wezmę canal i HBO na 4 mies. Choć będę żałował jeśli ta cena potem skoczy do 29zł.

2.Czy do tego jest i orange i filmbox gratis na 4 mies ?

3.A jaki tuner SD to już sam nie wiem.

Strong - wolny ale można tworzyć listy itp.

Pace - Mały i poręczny

A może jeszcze inny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...