Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem po rozmowie z infolinią, pan potwierdza że zostale c+ , mieli dzisiaj już w tej sprawie setki tel. , wspomina że rozmowa jest nagrywana i potwierdza że zostaje c+.

 

Ps.

Od niedawna czytam forum dot. swojego samochód . Do momentu jak nie czytałem było wszystko ok . teraz wszystko mi skrzypi , tlucze się i ogolnie jeden wielki złom :D magia internetu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od dystrybutora C+ plus, sprawa z smartczekiem wyglada następująco faktycznie mamy upust 50% na 2 kolejne miesiące natomiast Canal+ jest uwaga tylko na 4 miesiące!

Ktoś może potwierdzić tę wiadomość? W infolinii mówią o dodatkowych 2 miesiącach z 50% rabatem na pakiet a Canal+ jest normalnie czyli na 12 pełnych miesięcy. Przecież nawet na smartczeku jest wyraźnie napisane, że promocja łączy się z aktualnymi promocjami...

Moim zdaniem cyfra w kwietniu pokaże co potrafi tzn będzie 100 % rabat na Canal+ ale tylko dla tych co mają sam Canal+ a umowa to umowa... Przecież już nie raz słyszeliście co innego od różnych konsultantów a rozmowy są nagrywane ale tylko wybrane skoro tak "profesjonalnie" informują przyszłych i obecnych klientów. Mam nadzieję, że się mylę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od dystrybutora C+ plus, sprawa z smartczekiem wyglada następująco faktycznie mamy upust 50% na 2 kolejne miesiące natomiast Canal+ jest uwaga tylko na 4 miesiące!

 

pkt. 4 Smartczeku:

Smartczek łaczy sie z głownymi promocjami na pakiet podstawowy i komfortowy.

 

Owszem co do Canal+ HBO można mieć wątpliwości.Sam je mam dlatego jutro biorę cyfrę bez HBO.

Ale to co piszecie tu o smartczeku moim zdaniem nie ma żadnych podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto odpowiedź jaką dostałem dzisiaj:

 

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, zapewniam Pana, że odłączając opcję premium HBO oraz opcje dodatkowe: Cinemax, Orange Sport i Filmbox po upływie okresu promocyjnego (od 01.01.2009

roku do 30.04.2009 roku), nie utraci Pan 100% zniżki na opcję premium CANAL+ przyznanej do 31.12.2009 roku.

Uprzejmie wyjaśniam, że modyfikacja oferty programowej następuje od 1 dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym została zgłoszona.

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

Z poważaniem,

T--------- K----------

Dział Relacji z Abonentami"

 

W moim rozumowaniu to każda opcja jest traktowana osobno, czyli u nich w systemie osobno widziane jest premium Canal+, osobno premium HBO, osobno Cinemax itd. Ja zostawiam już ten temat. Jak się w maju okaże, że nie mam C+ to zbytnio płakał nie będę, poczekam do końca umowy i pożegnam się z Cyfrą+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia bo najwyraźniej do niektórych nie dociera mimo że wałkowane jest to już od tygodni!

 

Pracuję w C+ i wiem na jakich zasadach przyznawane są kupony promocyjne w systemie. Jest osobny kupon promocyjny na C+ na 12 m-cy gratis, i osobne na HBO i Cmax. Po odłączeniu HBO i Cmax, kupon na C+ pozostaje więc zniżka jest dalej naliczona.

 

O rany, ludzie... Przyjmijcie do wiadomości wreszcie że MOŻNA zrezygnować z HBO i Cmax i zostawić sam C+ na kolejne 8 miesięcy za darmo! W tej promocji w systemie przyznawane są osobne zniżki: 4 m-ce 100% rabatu na HBO, 4 m-ce rabatu 10zł na Cmax i 12 m-cy rabatu na C+. Tym samym odłączając opcję C+HBO+Cmax i włączając sam C+ kupon na 100-procentowy rabat na C+ pozostaje i zniżka dalej jest naliczona!

 

Piszę wg swoich wiadomości. Pracuję w C+ i wiem jak w systemie wygląda przyznawanie zniżek (kuponów promocynych). Wyjaśnienie masz w cytowaniu w moim poprzednim poście. Teraz się dziwicie, że kolejki na infolinii, jak każdy 10 razy pyta o to samo mimo że dostaje 10 razy odpowiedź na swoje pytanie... :roll:

 

Co to znaczy jeśli wybierze się osobno opcję C+ i HBO?

Nie ma czegoś takiego jak osobne dołączenie C+ i HBO. W systemie jest jedna opcja C+HBO. Biorąc tę opcję w systemie są przyznane 2 kupony - 100% rabatu na HBO na 4 m-ce i drugi kupon 100% rabatu na C+ przez 12 m-cy. Zamieniając opcję C+HBO na sam C+ kupon rabatowy na C+ pozostaje, tym samym zniżka na C+ trwa nadal do 12 miesięcy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu sytuacje pojawiają się przez ludzi, którzy lub nie potrafią powtórzyć co im powiedziano na infolinii lub nie potrafią zapytać o to o co chcą. Sam dzwoniłem z rana do Cyfry i powiedziano mi, że nie ma wogóle czego się obawiać. Powiedział również, że być może ktoś dostał informacje o tym że Canal+ znika bo na innych zasadach otrzymał Canal+ HBO i Cinemax. Osobiscie teraz już się nie martwię, zniżka zostaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co wiem

to co czytałem

to co słyszałem

promocja jest do 31.12.2008

a co później bedzie?coś lepszego?jeśli teraz wysycą rynek takimi promocjami to kto im kupi cyfre po 01.01?Może zaczną coś proponować stałym abonentom?Teraz mają ich gdzieś bo kasę przynoszą im nowi ale gdy nowi przestaną przychodzić do trzeba będzie coś wyciągnąć od starych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...