Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Juz to pisałem Dekodera PVR nie bedzie mozna kupic do momentu az polskie prawo sie zmieni. Cała sprawa roznosi sie o o VOD czyli to 120GB na dysku i 30 GB na oprogramowanie cyfry.

Cyfra mogłaby rzucic wielka sume za ten dekoder ale nie moze cena za niezwrocony sprzet jest 800zł wiec nie duzo!!

 

Mam propozycj niech bedzie nowy cud gospodarczy i tusk zmieni prawo zeby mozna było kupic PVR!!! :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cały czas zastanawiam , na jaki ch..... komu potrzebny taki dekoder na własność?

Pomijam kwestię ewentualnego "edukowania" takiego sprzętu.

Czy ktoś potrafi mi to wytłumaczyć po kiegoi chce kupować dekoder na własność bo ja nie kumam, przy dzierżawie :

1. Cena nowy PVR HD to ok 1,5kPLN przy 20 PLN/mies to ponad 6 lat , po tym czasie to już będzie niestety zabytek, w N jescze lepiej bo nawet bez jakichkolwiek promocji masz PVR za max 450 PLN

2. Nie martwisz się okresem gwarancji, jak coś się posypie to zanosisz do dystrybutora i wymieniasz na sprawny.

3. Jak się zestarzeje a pojawią się nowsze i lepsze to istnieje możliwość wymiany na nowszy model - np wchodzi HD idziesz i bierzesz dekoder HD a starego strupa oddajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie- czy promocja nowa pvr za 10 zl przez 3 miesiace dotyczy tylko nowych abonentow ?

bo tak zostalem poinformowany w centrum cyfry,a patrze na ta promocje na stronie ,czytam regulamin (m.in. ze warunkiem wziecia dekodera jest nie bycie w okresie wypowiedzenia Umowy ) i nigdzie nie widze takiej informacji.

bardzo prosze o jakas informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym sie zapytac jak myslicie bedzie jeszcze jakas lepsza promocja przed swietami??

Moim zdaniem chyba nie bo cyfra musi troche grosza zarobic skoro wygrała przetarg!!

co na ten temat uwazacie.

 

hmmm z tego co mi sie wydaje dzierzawa PVR za 10zł jest tylko dla obecnych abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie- czy promocja nowa pvr za 10 zl przez 3 miesiace dotyczy tylko nowych abonentow ?

bo tak zostalem poinformowany w centrum cyfry,a patrze na ta promocje na stronie ,czytam regulamin (m.in. ze warunkiem wziecia dekodera jest nie bycie w okresie wypowiedzenia Umowy ) i nigdzie nie widze takiej informacji.

bardzo prosze o jakas informacje

 

Ta promocja dotyczy głównie obecnych abonentów posiadających dekoder PVR, opcję NG HD lub HBO (sic!) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

po telefonie do centrum obługi abonentów włączono mi na 1 miesiąc w/w 4 kanały.

mam następujące zapytanie: czy jak chciałbym je mieć tylko na okres świąteczny,

gdyż normalnie nie mam zbyt dużo czasu na oglądanie telewizji, to powiedziano

mi że do końca miesiąca marca nie będzie opłaty, jak wyłączę je wówczas

czy ktoś miał podobną usługę i jaki okres był wówczas brany pod uwagę za standardowa opłatę

29 zł za te 4 kanały dla abonamentu podstawowego...po 4 miesiącach promocji musiałem zapłacić

10 zł kary za wyłączenie pakietu komfortowego i opcji multipremium po 4 miesiącach promocji (aktualnie 3 m-ce!) :(

wszystko dla mnie z płatnościami zbyt skomplikowane, no i oczywiście nie dokładnie jak w reklamie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja dotyczy głównie obecnych abonentów posiadających dekoder PVR, opcję NG HD lub HBO (sic!)

Niestety, ja mam PVR, C+ HD, HBO MAX i HBO Digital, a nie mogę skorzystać z tej promocji ponieważ nie mam NG HD :(

Dostałem oficjalnego maila z w tej sprawie od Cyfry+. Chyba, że dodam NG HD, 2 m-ce gratis, potem zapłacę za 1 m-c 6 zł, a potem zrezygnuję. Zyskałbym 24 zł za 3 -mce. Istna paranoja.

Pozdrawiam

Baggins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was nastepujace pytanie.

Zdecydowalem sie wziasc w grudniu, w promocji pakiet komfortowy za dodajze 41 zl + multipakiet 4 miesiace gratis. Pytanie: do kiedy mam im zgłosić iz chciałbym z niego zrezygnować; - dostałem dzis polecenie zapłaty za kwiecien na 41 + 60 coś za multi :/można jeszcze to odkręcić? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powiedzieć jak to dokładnie jest z tą nową promocją? Albo najlepiej podesłać jej regulamin czy treść umowy?

 

Interesuje mnie przede wszystkim okres umowy, a także jak wygląda sprawa ze zniżkami. Znaczy się czy w przypadku Komfortowego za pierwsze 3 miesiące będę płacił 38zł za ten pakiet, oraz będę miał możliwość wykupienia na ten okres HBO oraz C+ za pół ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Okres umowy 18 miesięcy 8) Masz przez 2 pełne miesiące zniżke na Komfort do 38 zł i miesiac podpisania umowy gratis, opcje dodatkowe zniżka 50% przez 2 pełne miesiace i miesiąc podpisania gratis 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...