Skocz do zawartości

Jak oceniasz ofertę platformy "n"


Mr. Orbita
 Udostępnij

Jak oceniasz ofertę platformy "n" znając ofertę przedstawioną na ostatniej konferencji?  

136 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz ofertę platformy "n" znając ofertę przedstawioną na ostatniej konferencji?

    • Oferta doskonała dla mnie - wszystko, czego mi trzeba
      15
    • Oferta dość dobra, ale przechodzę głównie ze względu na nowoczesny sprzęt i wysoką jakość
      20
    • Oferta przeciętna - czekam na dalszy rozwój wypadków - może za kilka miesięcy
      60
    • Oferta mizerna - nie jestem zainteresowany i nie zanosi się na szybką zmianę
      47


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Na stronie Sat Kurier - Podróze tV w N-ce pojawiła sie informacja że z koncem tego miesiaca w N-ce pojawia sie nowe kanały które bedzie mozna uznać za hity i ich pojawienie zaskoczy napewno pozostałe olatformy. Ciekawe czy te nowe kanały rzuca nas na kolana? Moze bedzie np. HBO. Do koncz miesiaca jeszcze niecałe 3 tygodnie tak ze juz wkrótce zobaczymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość PawelU1981

Zadna platforma w naszym kraju nie ma VH1 Europe, kiedys byl tylko w WizjiTV. To nie jest miara oceny tego pakietu. Dla mnie oferta jest marna. Nawet jesli jest nSport HD, to co z tego jak nic na nim nie ma w porownaniu z kanalem Canal+ SportHD. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie musialem sie zarejestrowac jak to przeczytalem...

 

Rece opadaja... A co takiego ciekawego masz na C+SPORT HD? Mecz ligi angielskiej od czasu do czasu? Na Nsport jest LM i NHL live, do tego od czasu do czasu BUNDESLIGA, wszystko w HD. Inne transmisje (puchar polski, puchar ligi angielskiej) nawet jak sa w SD to przynajmniej 16:9 i z takim bitrate o jakim C+ moze pomarzyc. Zreszta Nsport jest w pakiecie z 7 innymi kanalami sportowymi za 16zl. Za ta cene to darmo przeciez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...