Skocz do zawartości

Jak oceniasz ofertę platformy "n"


Mr. Orbita
 Udostępnij

Jak oceniasz ofertę platformy "n" znając ofertę przedstawioną na ostatniej konferencji?  

136 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz ofertę platformy "n" znając ofertę przedstawioną na ostatniej konferencji?

    • Oferta doskonała dla mnie - wszystko, czego mi trzeba
      15
    • Oferta dość dobra, ale przechodzę głównie ze względu na nowoczesny sprzęt i wysoką jakość
      20
    • Oferta przeciętna - czekam na dalszy rozwój wypadków - może za kilka miesięcy
      60
    • Oferta mizerna - nie jestem zainteresowany i nie zanosi się na szybką zmianę
      47


Rekomendowane odpowiedzi

Plusy platformy ITI to:

 

nowe kanały,które jeszcze nie były wcześniej na polskim rynku: Wojna i Pokój,Comedy central,Discovery Historia.

 

-świetny podział pakietów

 

-darmowy pakiet z kanałami TVP(nie licząc tematycznych,bo wiadomo,ze ich tam nie będzie) i TVN-u,oprócz Turbo i Style,które są w innych pakietach,ale najważniejsze,że jest sam TVN i TVN Siedem.

 

Wady:

 

-Brak kanałów Zone Media

-brak TV 4

-tak szczerze mówiąc to inne platformy cyfrowe za granicą maja lepszą ofertę muzyczną,choć tutaj to dopiero poczatki.Tak więc poczekam na dalszy rozwój wypadków,czyli poszerzenie oferty muzycznej,o paczke MTV,albo MCM,albo jakichkolwiek innych kanałów muzycznych,byleby nie były FTA.

-brak Radia(ma ktoś jakieś informacje na temat kanałów radiowych w N,i czy wogóle one będą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy:

- Cena

- Nowe kanały

- Jeden pakiet potstawowy i opcje dodatkowe (jak w Polsacie)

- Wszystkie znane kanały z wiadomościami (TVN 24, CNN, BBC World, EuroNews)

- VOD

- PVR

- HDTV

 

Minusy:

- Niektóre kanały na wyłączność w tej platformie (np. TVN Lingua, Comedy Central)

- Tunery sparowane z kartą

- Trzeba wybrać co najmniej 2 opcje dodatkowe (a można by zrobić tak, jak z opcją Freesat w Sky Digital)

- Wydaje mi się, że kanały, które normalnie są FTA (np. TVP Kultura, TVN Gra, VIVA Polska), a znajdują się w opcjach dodatkowych, to bez ich opłacania nie będą dostępne na n-boxie

- Brak niektórych kanałow z Polsatu i Cyfry (np. Polsat 1, BBC Prime)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....czekam na dalszy rozwój wypadków.

Muszę sam, to zobaczyć na własne oczy. Podotykać, powąchać , :lol: nawet u dstrybutora sprzętu :lol: .

Cieszy mnie darmowy pakiet - wiem, ze to taka zmyłka, bo nie może wystąpić solo, ale zawszę :wink: i mimo wszystko ceny pakietów :lol:.

Jak zrobią dobre kino i sport, to tym mnie kupią :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze jest to oferta dla ludzi badz którzy maja mało kasy, nie interesuje ich tak duzp kanałów lub maja cienkie kablówki(tak jak ja) badz interesuje ich tylko waski wybor kanałów np. discowery czy cinemaxy. a dla mnie brak kanału typu HBO bo wątpie aby nowy ich kanał filmowy miał dostęp do nowosci, ciesze sie ze będzie Comedy central i moze z kanałów dla dzieci Disney Chanell. jak to by było to mnie to wystarczy. Kanał dzieci ,Cinemax, Filmowy i z Animal Planet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta marna jak dla mnie. Cena zbyt wygórowana jak na początek. Nie podoba mi się układ pakietów bo żeby oglądać TVN Turbo muszę kupować cały pakiet. Z kanałów jedynie podoba mi sie Comedy Central i Discovery HD. Pakiet darmowy to zwykły chwyt marketingowy.

Oferta CP mi wystarcza i zostaje przy tej platformie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze brakuje tam kanalu filmowego premium i przede wszystkim stacji radiowych. No ale poczekajmy niech sie to troche rozkreci :wink: A tak reszta ogolnie calkiem niezla. Ale ja zostaje jednak przy Cyfrze+ moze pozniej wezme dodatkowo na probe n-ke ale to czas pokaze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja najbardziej lubię filmy. Najbardziej czekam na kanał filmowy i Comedy Central. Jezeli będzie tam duzo filmów z lat 2003 w górę nawet tych mało znanych (te sa nieraz tez dobre) to wezme sobie pakiet z filmami+Bajki i dostanę gratis Cinemaxy! Ale czekam na premiery tych kanałów, a to nastapi miedzy 16 a 20 paxdziernika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta przeciętna - czekam na dalszy rozwój wypadków - może za kilka miesięcy

 

Tą odpowiedz zaznaczyłem w ankiecie.Narazie nie jest dobrze chyba że ktoś woli hd i inne bajery od dobrej oferty programowej.Ja do takich osób nie należe więc narazie nie zanosi sie na to ze zmienie platforme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...