Skocz do zawartości

SuperPremiery i AntyPremiery 2007.


Rekomendowane odpowiedzi

Super Premiera: Tak troche naciagniete HBO Comedy - czasami zdarza mi sie obejrzec jakis ciekawy film :wink:

Anty Premiera: No tutaj mialem jeszcze wiekszy problem z dokonaniem wyboru poniewaz prawie wszystkie wymienione tu stacje wg.mnie zasluguja na ta nominacje. Ale wybralem najbardziej denny kanal wedlug mnie Fox Life :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i czas na mój głos.

Muszę powiedzieć, że bardzo ciężko jest wybrać Superpremierę. Tak naprawdę żaden z kanałów nie powalił na kolana. Co ciekawe największe pozytywne wrażenie na "ukierunkowanych odbiorców" zrobiły kanały, które były wyśmiewane przeze mnie i przez Was - są to te "hiper" kanały ITI typu nTalk, O.TV, czy też Da Vinci Learning. Nawet religia.tv daje Msze Św w 16:9 :P Dlatego postanowiłem nagrodzić swoim głosem jeden z tych wyśmiewanych:

SuperPremiera: nTalk

 

Jak już wspomniałem wcześniej - wiele kanałów zawiodło w mniejszym lub większym stopniu. Najbardziej moim zdaniem zawiodły kanały BBC i promocja.tv. Po BBC można było się spodziewać dużo lepszych kanałów (patrz BBC Prime), a tu dostaliśmy 4 kanały, których ramówkę można spokojnie zamknąć w 1-2 kanałach. Bardzo również liczyłem na promocję.tv - że będzie to kanał inny niż te głupie Mango, ale jakże bardzo się myliłem. Do niemieckich telezakupów to się nawet nie zbliża....

Mając do wyboru BBC czy promocja.tv wybiorę BBC, bo promocja.tv jest FTA, a BBC zastąpiło 1 dobry produkt czterema słabymi.

AntyPremiera: BBC Knowledge (uderzyłem najmnocniej jak umiałem :P Mogłem dać dziecięcy kanał, ale jednak dam Knowledge...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANTY religia.tv wiarę powinno się wyznawać w miejscach do tego przeznaczonych a już totalnym plugastwem jest zarabianie na religii ktoś bardzo mądry kiedyś powiedział "darmo wzięliście, darmo oddajcie"

 

SUPER cała paczka BBC dlaczego bo to BBC wyśmiewane szczególnie przez tych którzy tego na oczy nie widzieli. Czyli po prostu żal im coś ściska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremiera: DaVinci Learning (i Universal Channel (za Monka!))

Antypremiera: kanały BBC, ze szczególnym uwzględnieniem CBebbies (bo widziałem i nie mam dobrego zdania)

 

Ps. Zwracam uwagę na wypowiedź Jarka:

 

ANTY - "Religia.tv" ("wiarę powinno się wyznawać w miejscach do tego przeznaczonych a już totalnym plugastwem jest zarabianie na religii ktoś bardzo mądry kiedyś powiedział "darmo wzięliście, darmo oddajcie")

 

SUPER - paczka BBC ("wyśmiewane szczególnie przez tych którzy tego na oczy nie widzieli. Czyli po prostu żal im coś ściska...")

 

To co Jarek, widziałeś religię.tv ? Bo samej tematyki to chyba nie powinno się oceniać (ale może się mylę?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zagłosuję :

SuperPremiera - TVN CNBC Biznes- świetny kanał biznesowy, mówiący "prostym" językiem o biznesie, ale i skutkach danych działań na wszystkie sfery życia. Dobrzy dziennikarze, równie dobra oprawa graficzna.

AntyPremiera - TVP Info - miała być bomba wyszedł kapiszon - niewiele różni się od TVP3, brak świeżości, nowoczesności, oprawa graficzna okropna (lepszą miał Kurier TVP3) i w trakcie niektórych programów trudno ją odczytać.

W związku z tym , iż później będą problemy z liczeniem głosów, prosiłbym tych użytkowników, którzy zagłosowali np. na całą paczkę BBC o wybór jednego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko CP wiec ciężko mi ocenić kanały które wystartowały w C+ i n.

Super Premiera- nie ma takiej.

Anty Premiera - wszystkie kanały które ukazały sie na słonecznej platformie. Wszyscy zachwycacie sie kanałami BBC a są takie sobie za dużo powtórek.

Nic nie pisz na temat HBO bo to premiera 2008r. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede wybieral z BBC,bo cala paczka jest syfiasta,zwlaszcza biorac pod uwage,ze to mial byc wielki HIT.Mam czesto mozliwosc ogladac te kanaly,zarowno u rodziny,sasiadow,jak i czasami u siebie.Sadzac po reakcjach posiadaczy jedynie kanal dzieciecy prezentuje oferte o tyle przyzwoita,ze 2 letnia corka sasiadow oglada to chetniej niz Mini-Mini u nas.Reszty nikt nie chce nawet ogladac,a tyle co ja widzialem to mi wystarczy i sie nie dziwie.Prosze mi nie zarzucac.ze glosuje,na cos czego nie widzialem.Mam dostep do wszystkich kanalow,ktore sa na naszych platformach,niekoniecznie ciagly i calodobowy,ale wiem o czym pisze i nigdy nie sugeruje sie wypowiedziami innych czlonkow forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michal218 - ja tylko mówię o tym, że z tego powodu, iż Ty oraz kilku użytkowników zagłosowaliście na całą paczkę (nieważne czy jako SP czy jako AP) będą problemy z policzeniem głosów. Skoro wybrałeś 4 kanały na AntyPremierę, to aby głosowanie było przejrzyste proszę o wybór jednego z nich - tego, który w Twoim przypadku najmniej Ci się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperPremiera: E! Entertainment

AntyPremiera: HBO Comedy, za to co wyżej napisał @MZKS1929, jak widzę po raz setny "Super, Hiper Hity" HBO takie jak "Na Psa Urok", "Diukowie Hazardu", czy inne "hity" to mnie szlag trafia, do tego dochodzi dwukrotna emisja jednego filmu w ciągu dnia (nie starcza im powtórek żeby ramówkę zapchać), nie wspominam o jakości, bo bym musiał się dłużej rozpisać...

Na szczęście tylko jeszcze za styczeń muszę zapłacić za to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroczyście ogłaszam, iż tytuł SuperPremiery roku 2007 otrzymuje

TVN CNBC Biznes, który uzyskał 7 głosów (tj. 18% wszystkich pozytywnych)

Tuż za nim:

2. HBO Comedy - 5 głosów (13%)

3. BBC Knowledge - 4 głosy (10%)

Kolejne miejsca należą do:

4. ex aequo Da Vinci Learning i National Geographic Channel HD - po 3 głosy (po 8%)

5. ex aequo E! Entertainment, O.TV, Universal Channel, religia.tv, nTalk i TVP Info - po 2 głosy (po 5%)

6. ex aequo BBC Entertainment, Fox Life, TV 1000, Nat Geo Wild i MTV Base Fr - po 1 głosie (po 3%)

Pozostałe kanały nie otrzymały głosów. Głosów ważnych 38.

 

Niemniej zaszczytny tytuł AntyPremiery roku 2007 otrzymuje promocja.tv, która uzyskała 13 głosów (tj. 33% wszystkich negatywnych)

Tuż za nią:

2. TVP Historia - 6 głosów (15%)

3. ex aequo BBC Knowledge, Wedding TV i TVP Info - po 3 głosy (po 8%)

Kolejne miejsca należą do:

4. ex aequo HBO Comedy i nowe oblicze TV Puls - po 2 głosy (po 5%)

5. ex aequo TVN CNBC Biznes, BBC CBeebies, BBC Entertainment, religia.tv, Movies 24, Fox Life i Universal Channel - po 1 głosie (po 3%)

Pozostałe kanały nie otrzymały głosów. Głosów ważnych 39.

 

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w plebiscycie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...