Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wimbledon codziennie 12-21 na wszystkich sześciu kanałach PSP.

 

No... Polsat, to żeś mnie ten jeden raz zaimponował. Pytanie tylko, czy będą mieli wszystko z komentarzem. Tomaszewski, Lorek (który też robi w Eleven przy żużlu, a Marcelina po narodzinach dziecka jeszcze chwilę pewnie będzie nieobecna), Olejniczak, Nowak, od święta Muras, Wanio, Gawęcki (choć ostatnio nawet badmintona nie komentował) i niedawno dołączył Michał Krogulec. Niby jest siedem głosów na siedem anten, a tenis nie jest dyscypliną wymagającą dużo mówienia, jednak tak codziennie siedzieć 9 h na antenie...

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety mam przeczucie, że Polsat zrobi taki sam ruch jak z Ligą Narodów.

Czyli najlepsze mecze PS,PSE a te gorsze w PSP.

Teoretycznie to umownie w PSP jest liga mistrzów, ale co by im szkodziło, żeby wrzucić najlpsze mecze wimbledonu tam ? Przecież za te kanały płaci się co miesiąc. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy ,że będzie taki wybór tenisa. Tym bardziej na moim ulubionym turnieju ( w ogóle uwielbiam tenis na trawie ). Polsat wpadł na genialny pomysł. Co do komentatorów, to jak dla mnie może ich nie być. Może z wyjątkiem Tomaszewskiego. Nie znoszę ględzenia Lorka :doh: .Tenis lubi oszczędny komentarz. Tomaszewski jest wzorem no i Celt. Już się nie mogę doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

To co będzie na PS, PSE i PSN powinno być na PSP1, PSP2 i PSP3 plus dodatkowe na PSP4-6, a i tak będzie to tylko mała część Wimbledonu. Żeby w 2022 transmitować to na kanałach to jakaś komedia. Tylko Viaplay i Player wiedzą jak to robić i transmitują wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Właśnie sprawdziłem i jest tak jak piszesz. Wimbledon będzie na 9 kanałach, a jutro w godz. 12-18 są 64 mecze, które się na siebie nakładają. Profesjonalizm Polsatu na najwyższym poziomie :lol: W tej całej żenadzie jest jednak mały postęp. W zeszłym roku transmitowali Wimbledon aż na 3 kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...