Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego dyskusja o komentarzu jest bezsensu? Ludzie mają prawo wymagać przynajmniej przyzwoitego komentarza, który będzie iść z meczem w parze. w Polsacie jest obecnie tragicznie, skoro nawet przegadujący mecze ludzie z 11 są okay. W PSG z Lipsk nie można było skupić się na meczu, bo panów komentatorów obchodziło wszystko poza murawą, a to skład, a to plany, a to wypowiedzi z gazet. Potem przełączasz się na Atletico i jest jeszcze gorzej. Wybór ścieżki dźwiękowej na brak komentarza w PSP - marzę o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kolis napisał:

Jak tak czytam wypowiedzi tutaj, to mam wrażenie, że większość ludzi nie włącza tv by oglądnąć mecz, tylko by posłuchać komentarza. Ewentualnie by się przyczepić do niewyraźnego obrazu, nie ważne kto na nim gra.

1. Mam oglądać mecz czy piksele?

2. Mam słuchać przyzwoitego komentarza który relacjonuje co się dzieje na murawie czy drewna ?

W końcu jak sama nazwa kanału mówi - Polsat Sport "Premium" Super HD.

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozpiska na wczorajsze i dzisiejsze mecze LM bez podania komentatorów. Polsat chyba ma świadomość, że komentatorzy to nie jest ich największy plus przy transmisjach LM i dlatego nierzadko "zapominają" podać obsadę komentatorską w publikowanych planach transmisji. Swoją droga, to powinni byc konsekwentni i albo zawsze podawac, albo nigdy.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2021-11-03/liga-mistrzow-plan-transmisji-srodowych-meczow-03-11/?ref=slider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma problemy z emisją od jakiegoś miesiąca na większości swoich kanałów. W tym na głównym Polsacie i TV4.

Nie wiem czy tam nikt tego nie ogląda czy o co chodzi. Albo może po prostu wracamy do standardów z analogu, gdzie ważne było, że cokolwiek widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać, że coś jest nie teges. Nawet w okularach bez powiększania. Mam TV po światłowodzie to 1080p i 50 Hz to norma. PSP jest w teście, ale nie wykupię.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie abonowałem wcześniej tych kanałów od dłuższego czasu.Obecnie mam wczoraj troche oglądałem i dziś włączyłem i jest  raczej lepiej niż angielska na C+.Edit.Rozumiem że dla Polsatu meczem dnia jest Borussia-Ajax? Bo ten jest na PSP1.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać, że coś jest nie teges. Nawet w okularach bez powiększania. Mam TV po światłowodzie to 1080p i 50 Hz to norma. PSP jest w teście, ale nie wykupię.
Odpaliłem PSP 1 i wygląda to bardzo przeciętnie z Super HD zostało Super SD/HD

Edit :
Wracam do oglądania w DAZN




a821f4f298f0fda1cd11d24dd453306e.jpg87a2369d966c166da9e1cc674c2751d2.jpge09ee993705081c1c6cd016256ca053b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sporo meczów z lig zagranicznych Polsatu:

Polsat Sport Premium 1:

14:25 Liga holenderska: Fortuna Sittard - PSV Eindhoven

16:40 Liga holenderska: Feyenoord - AZ Alkmaar

Polsat Sport Premium 2:

12:55 Liga szkocka: Dundee - Celtic

14:55 Liga czeska: FK Pardubice – SK Slavia Praha

17:55 Liga czeska: AC Sparta Praha – FK Teplice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc to zastanawiam się czy ktokolwiek te transmisje ogląda. To w sumie bardzo niszowe ligi - szczególnie czeska. 

Już bardziej "premium" wydaje mi się 1. Liga. Sam chętnie bym ją zobaczył w Polsat Sport Premium po podwyżce pakietu sportowego w ipla/Polsat Go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupili prawa. to wypadało coś puścić. Pewnie i tak puszczają tylko pojedyncze mecze z kolejki.

Polsat Sport, Sport Extra i Sport News są obstawione przez siatkówkę, tenis, koszykówkę i łyżwiarstwo. Z kolei PSP to kanały nastawione w zasadzie na piłkę nożną, więc jako tako pasuje do charakteru tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kamil2505 napisał:

Ogólnie rzecz biorąc to zastanawiam się czy ktokolwiek te transmisje ogląda. To w sumie bardzo niszowe ligi - szczególnie czeska. 

Już bardziej "premium" wydaje mi się 1. Liga. Sam chętnie bym ją zobaczył w Polsat Sport Premium po podwyżce pakietu sportowego w ipla/Polsat Go. 

Mało tego te ligi nakładają sie z bardziej atrakcyjnymi.Ale różne ludzie mają oferty i pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...