Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi sezon "Into the night" trzyma poziom pierwszego - fajna rozrywka "do łyknięcia" na raz.

I chyba można liczyć na następny.

Niestety Borys Szyc się za dużo nie nagrał, a szkoda bo wypadł całkiem nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bgmnt napisał:

Drugi sezon "Into the night" trzyma poziom pierwszego - fajna rozrywka "do łyknięcia" na raz.

I chyba można liczyć na następny.

 

  Ukryj zawartość

Niestety Borys Szyc się za dużo nie nagrał, a szkoda bo wypadł całkiem nieźle

 

Spoiler

Ale Ksawery Szlenkier (znany jako odtwórca Wyszyńskiego w filmie kinowym) chyba jeszcze pogra. Dukaj i Bagiński zadbają o obecność wątków polskich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście dni temu miał premierę kolejny warty uwagi, dobrze oceniany serial Netflixa - "Squid Game".

Niedługo mam zamiar sprawdzić czy rzeczywiście jest dobry, czy to dalszy ciąg "szału" na koreańskie produkcje.

 

IMDB 8.3/10, Filmweb 7.9/10.

https://www.filmweb.pl/serial/Squid+Game-2021-841842

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon żonie serial się spodobał, więc trochę przy okazji zerkałem na 2 sezon wspólnie go  oglądając.

Pierwszy sezon  jednak pozostawił niedosyt i znaki zapytania.

Na trzeci jakoś niespecjalnie będę czekał.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ku jezioru"  miło byłoby zobaczyć też  jak najszybciej kontynuację tego serialu.

 

Na razie największym rozczarowaniem w tym roku  dla mnie okazała się pierwsza połowa kolejnego sezonu " Dom z papieru ".

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2021 o 11:27, tyrla napisał:

Właśnie chciałem się zapytać czy ktoś już ten serial ogląda czy może jest w trakcie ? 

Serial zaj*bisty, pod warunkiem, że nie traktuje się go jak kryminał, gdzie musi być dojście do prawy. W tej produkcji chodzi o ludzkie wybory, o decyzje i samą grę bohaterów. A nie o to jak to się kończy, kto kim kieruje.

Ja odbieram to jako lekcje o nas samych, o tym co możemy poświęcić i w imię czego. Takich smaczków jest więcej.

 

W dniu 29.09.2021 o 10:49, bgmnt napisał:

Kilkanaście dni temu miał premierę kolejny warty uwagi, dobrze oceniany serial Netflixa - "Squid Game".

Niedługo mam zamiar sprawdzić czy rzeczywiście jest dobry, czy to dalszy ciąg "szału" na koreańskie produkcje.

 

IMDB 8.3/10, Filmweb 7.9/10.

https://www.filmweb.pl/serial/Squid+Game-2021-841842

Jak wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix zgodnie ze swoim założeniem( celem) próbuje trafić do  wszystkich grup odbiorców, czy to się komuś bardziej podoba czy nie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "Winnymi" jest problem, że jak już obejrzysz jedną wersję, to znasz twist, który następuje pod koniec. Za drugim razem Ciebie nie zaskoczy. Wersja duńska jest identyczna, tylko nie grana po amerykańsku.

Amerykanie postanowili "uatrakcyjnić" obrazek. W tle mamy wielki telebim na którym jest transmisja z akcji gaszenia pożarów lasów i z akcji policji na ulicach. Do tego ustawienia kamer pod różnymi kontami, aby nie było statycznych ujęć. I próba pokazania, że nasz operator telefoniczny widzi światła zatrzymywanego samochodu z kierowcą, z którym rozmawia.

Film jest bardziej "słuchowiskiem", bo tylko widzimy tego dyspozytora na centrali. Wersji duńskiej dałem ocenę 7/10, bo była dla mnie nowością. Wersji amerykańskiej 5/10, bo mam do czynienia z powtórką.

W dniu 29.09.2021 o 10:49, bgmnt napisał:

Kilkanaście dni temu miał premierę kolejny warty uwagi, dobrze oceniany serial Netflixa - "Squid Game".

Niedługo mam zamiar sprawdzić czy rzeczywiście jest dobry, czy to dalszy ciąg "szału" na koreańskie produkcje.

 

IMDB 8.3/10, Filmweb 7.9/10.

https://www.filmweb.pl/serial/Squid+Game-2021-841842

Nawet w telewizji biznesowej Bloomberg omawiają sukces "Squid Game".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie pojawiło się sporo klasyków z lat 80 i 90 (zarówno "nowości" na platformie jak i powroty), między innymi: "Piątek", "Głupi i głupszy", "Skandalista Larry Flynt", "Piękny umysł", "Gorączka", "Podziemny krąg", "Przekręt", "Lek pierwotny", "Mad Max" itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...