Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam właśnie "Sandmana" i mimo że w teorii to nie mój klimat, ale po 5 odcinkach naprawdę mi się podoba. Na razie 7/10. Za to serial "Wednesday" mnie okrutnie rozczarował, tylko I odcinek dawał nadzieje, potem było coraz gorzej. Nadrabiam produkcje Netflixa, bo może niedługo się pożegnamy, w związku z wprowadzanymi ograniczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam aktualnie Emily w Paryżu. W klasyfikacji wiekowej jest w każdym odcinku 16 lat i opis że nagość. Tylko pierwsza nagość to jest w drugim sezonie i trzecim odcinku. Więc nie wiem po co ten opis w pierwszej serii. Tak swoją droga to  bardzo fajny serial i miło go sie ogląda. Najlepszym serialem jaki widziałem w ostatnich miesiącach był ten serial  https://www.filmweb.pl/serial/Bridgertonowie-2020-810557

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "Emilka" leci na podobnych schematach jak "Seks w wielkim mieście". Kolorowo, bajecznie, tanecznie i nieustanny pokaz mody. W "Emilce" tyle seksu, co w "Seksie", czyli praktycznie nic, poza dekoltem i świdrowaniem oczami. "Seks w wielki mieście" był adresowany do kobiet dojrzałych 40+, "Emilka" jest bardziej kierowana do młodszych pań 20-30 lat. Dzięki dużej oglądalności doczekamy się 10 sezonów, albo i więcej, "Emili w Paryżu". Produkcje zmuszające do myślenia, ponure, ze zbyt skomplikowanymi zagadkami jak "1899" kończą żywot na 1. sezonie. A typowy widz potrzebuje wyłączyć mózg i oglądać barwną papkę.

 

W Warszawie otworzone zostanie Centrum Inżynieryjne Netflix.

https://pl.investing.com/news/stock-market-news/netflix-otworzy-w-polsce-centrum-inzynieryjne-pracujace-nad-globalnymi-rozwiazaniami-360847

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2023 o 08:57, ronnie84 napisał(a):

Skasowany przez Netflix serial ,, Ku jezioru" z kontynuacją drugiego sezonu na CDA. 

Na Premium, czy wrzucone z tej ruskiej platformy co go produkuje? Bo jak to drugie to lepsza jakość będzie pewnie na torrentach a i polskiego audio pewnie i tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cda jest wrzucony w "pirackiej" częsci serwisu, więc niewykluczone że Netflix kupi 2 sezon. Pierwszy też pojawił się z opóźnieniem. Zwłaszcza że 1 sezon jest cały czas dostępny, więc chyba raczej bana na rosyjskie produkcje nie zrobili jak choćby TVP, które takowe usunęło nawet z oferty VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...